Я супер-пупер• 06 октября в 00:05

Хто приймав кветіапін?

Побочки були?
Допомогли?
На вагу якось вплинув?
Пиши-пропало• 06 октября в 00:21
Нет, да, да
Без образів• 06 октября в 00:27
Нет, да, да
Пищалка• 06 октября в 00:29
-Ань- приймає. Разом з галоперідолом.
из желе я• 06 октября в 00:48
Побічки були, при тому індивідуальні. Коли була нижча доза, або коли я намагалася знизити щоб перестати його приймати мені було так погано що я вночі їздила в лікарню, здавалось що почавсь серцевий напад. Тому сходила я з нього різко, а не поступово. І отримала синдром відміни, який був краще ніж побічка від зниження дози.
З іншого, під час прийому була загальмованість і сонливість вдень. Приймала від безсоння. Але порівняно з тотальним безсонням ці побічки були терпимими. На вагу не вплинуло ніяк.
Не заздріть тьоті• 06 октября в 01:15
Сонливость, при этом днем тоже. На вес никак
Лінива, не каюсь• 06 октября в 08:22
Чоловік приймав, то йому перед сном крутило ноги, боліло. Десь через місяць-півтора тільки пройшло. Але він з іншими ліками приймав, можливо при взаємодії були такі побічні, і дозування високе було. Але ліки допомогли вирішити проблему
Ms. Анонимная• 06 октября в 15:37
мне не подошел, кроме сонливости ужасной - никакого єффекта. состояние овоща біло на нем