Тушьмушьнюшь• 06 октября в 08:15

Порадьте догляд за нігтиками

Дівчата, підкажіть якесь покриття для нігтиків. Руки відпочивають від гель -лаку, і хотілося б мати стійке прозоре покритя щоб нігті виглядали більш доглянутими. Купила прозоре покритя, але воно починає злізати вже через 2 дні (посуд мию в рукавичках).Чи є щось, що носиться тиждень?
.Апельсинка.• 06 октября в 08:19
А нащо нігтям відпочивати?
Столічна штучка• 06 октября в 08:20
нет, на неделю нет
только полировка ногтя, но в вашем случае наверное не целесообразно
Кусман Сиру• 06 октября в 08:22
Маникюрист держится неделю и больше
Весотехник• 06 октября в 08:30
Ответ для.Апельсинка.
А нащо нігтям відпочивати?
Ногтям не надо, а нігтикам надо.
автор Тушьмушьнюшь • 06 октября в 08:35
Ответ дляКусман Сиру
Маникюрист держится неделю и больше
Дякую, пішла шукати
ЕлькиПальки• 06 октября в 14:04
В одній із відносно нових мереж на букву Т (КС не любить посилань навіть на можливих на конкурентів, хоч це і не так) прилітає багато публікацій на тему простих доглядових лаків, відпочинку від тривалого покриття гель-лаками, варто одну-дві публікації лайкнути, у Вас буде ціла добірка інформації. Так от, Манікюрист просто шалена популярність, лаки Катріс, Інглот