Видна міленіалка• 06 октября в 16:31
Дитина 16.5 років хоче відвідати друга в Польщі, що потрібно?
З української сторони знаю, що паспорта достатньо. А з польської чи потрібний якийсь документ як неповнолітньому?
Їхати буде з сім´ю друга через кордон. Вони матимуть страховку на нього. Чи треба ще щось?
ВільнаНазавжди• 10 октября в 20:50
Ответ дляhrystia
Син їздив сам з 17-и років. Без супроводу дорослих. Хоча, мав з собою дозвіл на виїзд, ніколи на кордоні не питали
я вище писала, саме ПЕРЕВІЗНИКИ не всі беруть, тому що це лотерея. Якщо почнуть перевіряти , весь автобус чекає. Сперечатись не буду, працюю в цій сфері і знаю що і як