Ацетилсалициловая кислота• 06 октября в 16:51
Кто в инстаграмме покупал рекламу? Сколько стоит и стоит ли тех денег.
Были покупатели ?
Love_Love_Love_• 06 октября в 16:59
Ответ дляЗліпок ступні
Я принципиально не покупаю товары после рекламы аля блоХеров
При чому тут ви і ваша відповідь на запитання яке не зажавали?
Зліпок ступні• 06 октября в 18:15
Ответ дляLove_Love_Love_
Та ваші відповіді взагалі усі не при чому, але ви чомусь сунете їх всюди з ранку до ночі в кожній темі
Love_Love_Love_• 06 октября в 18:16
Ответ дляЗліпок ступні
А за чим будете слідкувати з ранку до ночі як не за моїми відповідями?
Так будьте вдячною що даю вам роботу.