Не будь КакСвета• 06 октября 2025
Может кто знает, Алексей Суханов гей?
Не будь КакСвета
• 06 октября 2025
Ответ дляКукусик
Яка вам різниця?
Звичайна людська цікавість. Не розумію ваших «какая разніца?». Спитала, значить, цікаво.
Потребую апгрейду• 06 октября 2025
У него жена в раше была.
И он - в отношениях сейчас. Хочет детей.
А гей - не гей, его право, главное, что не педофил и не зоофил.
Як_наготую...• 06 октября 2025
Ответ дляlilul990
А шо антон с каже?
Хто така каже і чому антон с нею?
Я пані прохана...• 06 октября 2025
По поведению и манерам похож, но в интервью говорил жена Ольга есть
Ванна Тазиковна• 06 октября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Што за Антон?
Anton S
Блогер на ютубе из Эстонии
Снимает видео - сплетни
Блогер на ютубе из Эстонии
Снимает видео - сплетни
Ванна Тазиковна• 06 октября 2025
Ответ дляlilul990
Трохи дивилась колись. Але він споганився, зависливий і злий
Какие вы видео у него любили смотреть?
Дюйм оф о4ка• 06 октября 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Anton S
Блогер на ютубе из Эстонии
Снимает видео - сплетни
Блогер на ютубе из Эстонии
Снимает видео - сплетни
Аа, поняла кто, спасибо
Ванна Тазиковна• 06 октября 2025
Ответ дляlilul990
Про боню і бородіну. Але вже при всіх їхніх недостатках - він аж занадто їх обливав гімном
Щас у него новые жертвы - Серёжа «Анкора» Апполонов и Синяк😆война миров
Ванна Тазиковна• 06 октября 2025
Ответ дляlilul990
У нього самого великі проблеми з психікою. Не приймає своє тіло і вік, пристарілий нарцис
Потому что ещё каких-то 8 лет назад, когда он начал снимать видео, он был красивый чертяка
А сейчас уже возраст даёт своё…скоро полтишок
Стареет, хереет
Кукусик• 06 октября 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Чого ви пхаєте свого носа в чужі труси?
Ектор вже не педофіл?🤣
Не будь КакСвета
• 06 октября 2025
Ответ дляКукусик
Чого ви пхаєте свого носа в чужі труси?
Ектор вже не педофіл?🤣
Щоб таким як ви, було де висловити вашу думку, яку ніхто не питав і яка нікого не цікавить.
Кукусик• 06 октября 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Ем, в заголовку вашого опуса , в кінці речення стоїть знак питання.
В реченні не вказано, до кого конкретно ви звертаєтесь.
Це, якщо ви забули.
Ну, якщо вам подобається порпатись в чужих труселях, то будь ласка. В кожного свої захоплення
Це, якщо ви забули.
дожену і ощасливлю• 06 октября 2025
В якомусь інтерв´ю казав, що він закохується в людей, незалежно від статі. Тобто теоретично бі.