Не будь КакСвета• 06 октября 2025
Может кто знает, Алексей Суханов гей?
Не будь КакСвета
• 06 октября 2025
Ответ дляКукусик
Ем, в заголовку вашого опуса , в кінці речення стоїть знак питання.
В реченні не вказано, до кого конкретно ви звертаєтесь.
Це, якщо ви забули.
Ну, якщо вам подобається порпатись в чужих труселях, то будь ласка. В кожного свої захоплення
Це, якщо ви забули.
Тобто, коли у вас запитують, як вас звати, ви відповідаєте, що не рахуйте чужі гроші?
Було певне питання, якщо є відповідь адекватна: так, ні, можливо, не знаю, то підходить, а не оце вигул білого пальта у мене в темі.
Кукусик• 06 октября 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Коли у вас запитують, скільки раз за ніч ви чоловіку робите мінет, ви з радістю відповідаєте?🤣
Запитайте Суханова і отримайте відповідь, якщо вам так болить.
Не будь КакСвета
• 06 октября 2025
Ответ дляКукусик
Не вистрибуєте зі штанів, кожна ваша репліка ні в тин, ні в ворота.
Мастер Пис• 07 октября 2025
Да, гей. Работала с ним на ’Говорит Украина’. Очень неприятный тип. Материл персонал, оскорблял, перед директором канала лебезил. Про ’жену Ольгу-ерунда.’
Рожева юбка• 07 октября 2025
Ответ дляДодекаэдр
Так, я думаю він пе дік, як і його кращий друг Соломка... 🤢🤮
А что за Соломка?
Рожева юбка• 07 октября 2025
Да, гей.
Откройте его инсту, там недавно он выложил фото с поцелуем с мужчиной, где все ясно и понятно.
Додекаэдр• 08 октября 2025
Ответ дляРожева юбка
А что за Соломка?
Друг його телеведучий, прізвище Соломка, ім´я забулась
Додекаэдр• 08 октября 2025
Ответ дляРожева юбка
Да, гей.
Фуу під@р# УХИЛЯНТИ 🤢🤮🤮🤮
Рожева юбка• 08 октября 2025
Ответ дляДодекаэдр
Фуу під@р# УХИЛЯНТИ 🤢🤮🤮🤮
Вы правы, большинство из наших певцов, ведущих, портняжек и вообще всего шоу биза - пид...ры и ухилянты гребаные.