Ангел-предохранитель• 07 октября в 14:22

Нормальный мужчина не сможет влюбиться в замужнюю женщину?

У которого нет отклонений, он не сможет думать и мечтать о замужней женщине? Это ред флаг для адекватного человека?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 октября в 14:45
если бы это кого-нибудь останавливало, людей на Земле не осталось бы
viter33• 07 октября в 14:45
Ответ дляАристократка-тунеядка
Какой-то абсурд. А зачем ей брак, если муж не обеспечивает?
Ви будете дуже здивовані, але існує багато жінок, які САМІ достатньо заробляють, не сидять на повному утриманні чоловіка, і розлучатися не планують (принаймі, через фінанси - так точно)
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 14:45
Ответ дляАнгел-предохранитель
После 25 лет к отношениям по другому подходишь
Насколько потенциально эти отношения могут сложиться и есть ли смысл в этом всем и к чему это приведет? Просто к страданиям или классному союзу, хотя бы страсти
Но страдания ради страданий уже не интересны
Страсть это такая мелочь. Ради нее и жопу не поднимешь с дивана.
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 14:46
Ответ дляАнгел-предохранитель
Потому сто любовь хочется строить с тем с кем хочешь детей совместных ( если хочешь) с тем с кем хочешь быть и в трудностях, а не только в радости
Бла бла бла.
А по факту? Ну вот война, чем помог этой женщине этот влюбленный мужик? Трепом на советчице?
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 14:47
Ответ дляАнгел-предохранитель
Вот
Мне тоже так кажется
Поэтому думаю, если кто-то и наяривает то не от большого психического здоровья к замужней/женатому
Само собой.
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 14:48
Ответ дляКротоТо
Це вам так «кажется», а життя набагато багатогранніше ніж людські уявлення. Ми з чоловіком пішли один до одного з нещасливих шлюбів. Живемо 8 років, люблю його безмежно, найкращого чоловіка мого життя
Що він робить для вас?
Мавка• 07 октября в 14:48
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я після 25 років стосунків. Зрозуміла що не потрібно нікого і нічого ідеалізувати.
Що виявляється довгий шлюб не суперприз
І зараз коли жінки одружуються з чоловіками на 15 років молодше, в суспільство сичить у спину
’ А що буде через 10 років?’
А немає значення що буде через 10 років
Головне що сьогодні пара щаслива
Ответ дляМавка
Саме головне питання.
Хто визначає ’ нормальність’ чоловіків чи жінок?
Не існує нормальних.
Клептоманка• 07 октября в 14:48
Ответ дляАнгел-предохранитель
Связь в том чтобы не продолжать эти мысли в голове и не мечтать о женщине, которая замужем
Адекватно стопорить себя, «если женщина замужем, значит это не моя, у меня будет свободная»
Опять ты приперся, дрочер?
Не светит тебе никакая. Угомонись.
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Ну у всех разные причины. Чего Вы меня спрашиваете ?) Я просто высказал свое мнение
ок
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 14:49
Ответ дляМавка
Такі почуття можливі між матір´ю і дитиною. І то не завжди
Так це визначення любові.
Інше це не любов.
Мавка• 07 октября в 14:49
Ответ дляАристократка-тунеядка
Не існує нормальних.
А медицині є таке поняття. Варіант норми
Так от у відносинах таких варіантів мільйони. І всі вони норма
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 14:50
Ответ дляМадам Подлинник
Как именно не смотрит? Есть какой-то встроенный сканер, который сканирует перед взглядом на человека его формальное пребывание в браке? Очень интересно
Как только узнает про статус, теряет интерес.
Мавка• 07 октября в 14:50
Ответ дляАристократка-тунеядка
Так це визначення любові.
Інше це не любов.
Знову ж таки . Де вказано про таке визначення?
В якій книзі чи документі, чи вікіпедії.
Мадам Подлинник• 07 октября в 14:50
Ответ дляАристократка-тунеядка
Серьезно???
Ответ дляМавка
От я вище писала. Хто визначає нормальність.
А як на мене створювати пару потрібно на рівних. В тому числі і фінансах.
Бо інакше в парі завжди буде контролюючий і залежний
А жінці це навіщо? бути з чоловіком...щоб працювати та самій заробляти?!
Знаю бакси• 07 октября в 14:51
У жизни странное чувство юмора и все может быть! Но вот надо ли такое « счастье»
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 14:51
Ответ дляviter33
Низька самооцінка, заради штанів в хаті згодні на все.
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 14:52
Ответ дляviter33
Меня поражают такие женщины. Это ж насколько нужно любить ту матню, чтоб так бояться его потерять)
viter33• 07 октября в 14:53
Ответ дляАристократка-тунеядка
Низька самооцінка в жінки, яка добре заробляє і фінансово незалежна від чоловіка ? Точно ?
Щодо ’штанів в хаті’ - взагалі якась середина 20 століття. В кращому випадку
Мавка• 07 октября в 14:53
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну для мене це як мінімум самореалізація, як максимум фінансова незалежність.
У вас якась дитяча інфантильна позиція про чарівника в голубому гвинтокрилі.
На початку наче класно виглядає.
Але ж рано чи пізно людина задає питання..
А хто я? Що я значу в цьому світі?
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 14:53
Ответ дляМавка
Емпірично, життєвим досвідом.
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 14:54
Ответ дляМадам Подлинник
Серьезно???
Да.
viter33• 07 октября в 14:54
Ответ дляАристократка-тунеядка
У них (таких жінок) все класно
І їм не треба обирати чоловіка ЛИШЕ за вмістом його гаманця
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 14:55
Ответ дляviter33
Аякже. Терпіти пополамщіка це низька самооцінка. Ну і звісно ніхто щедрий нормальний не зацікавився.
Мавка• 07 октября в 14:55
Ответ дляАристократка-тунеядка
Емпірично, життєвим досвідом.
Зрозуміло.
Мій життєвий досвід підказує. Що романтична любов створена для продовження роду.
Більш глибока любов то прив´язаність
Про себе можу сказати що ні за жодну людину я не готова віддати своє життя окрім дітей
В значить і не любила?
автор Ангел-предохранитель • 07 октября в 14:56
Ответ дляviter33
У них (таких жінок) все класно
Согласна
Чтобы зарабатывать женщине, нужно иметь уверенность, ум и силу. Тогда она вообще может все что хочет
Значит для построения хороших отношений нужна независимость обоих полов
Но, например в беременность или декрет женщина зависима
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 14:56
Ответ дляМавка
На початку наче класно виглядає.
А хто я? Що я значу в цьому світі?
Яка незалежність?
жити разом це вже залежність, не свобода у повному розумінні.
viter33• 07 октября в 14:56
Ответ дляАристократка-тунеядка
В сучасному європейському суспільстві це нормальна ситуація, коли працюють і заробляють обоє.
Ну, крім декрету і догляду за малою дитиною
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 14:57
Ответ дляМавка
На початку наче класно виглядає.
А хто я? Що я значу в цьому світі?
Свободолюбива незалежна жінка живе окремо від мужика і робить що заманеться коли заманеться.