Ангел-предохранитель• 07 октября в 14:22

Нормальный мужчина не сможет влюбиться в замужнюю женщину?

У которого нет отклонений, он не сможет думать и мечтать о замужней женщине? Это ред флаг для адекватного человека?
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 15:08
Ответ дляviter33
Ясно. Всі жінки, хто добре заробляє і не самотні - дурепи)))
Так, звісно)
КротоТо• 07 октября в 15:09
Знов вся тема скоротилася до грошей. Пополамщики, штани, тунеядки, ’спати ’ з кимось... Жаль вас всіх. Поняття любові для багатьох не існує. Коли добре, що він поруч, коли подобається спілкування, ще багато коли...Чи лишилися ще люди, які визнають існування любові чи вже світ перегорнувся остаточно?
Мавка• 07 октября в 15:09
Ответ дляАристократка-тунеядка
Спати за гроші це сплата за годину сексу.
Забезпечення коханої це турбота.
Я не можу зрозуміти в залежності від чого у жінки формується симпатія до чоловіка в подібних стосунках?
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 15:09
Ответ дляМавка
А навіщо спати з тим хто забезпечує?
Бо любить, турбується, з ним не страшно, не втомлена, відчуваєш що ти не байдужа.
Мавка• 07 октября в 15:09
Ответ дляАристократка-тунеядка
Три вищих.
Чудово. Яка мета всіх цих освіт?
автор Ангел-предохранитель • 07 октября в 15:10
Ответ дляКротоТо
Так добре тобі від того що людина поряд, що їй добре, але ця людина будує стосунок з іншим/іншою? Що тут доброго для самооцінки?
Мавка• 07 октября в 15:10
Ответ дляАристократка-тунеядка
Тобто з почуття вдячності?
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 15:10
Ответ дляМавка
Можна поцікавитись. Як ви обираєте партнера?
По розміру заробітної плати?
Чи враховується вік, вподобання, минулий досвід’
Чи враховується якась ваша симпатія?
Все разом. Навіть якщо супер красень, але жлобяра або потяганний, то одразу ні.
КротоТо• 07 октября в 15:11
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я не за ваше питання конкретно, а за настрій в темі загалом))
Мавка• 07 октября в 15:11
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ану от у вас зараз який?
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 15:11
Ответ дляМавка
Угу. А вдома в тебе звісно прибиральниця, няня і кухарка
Ну ото хіба що поприбирати. Іноді готувати те, що не привозять доставкою.
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 15:12
Ответ дляМавка
Ви практик? Чи теоретик?
І те, і те)
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 15:13
Ответ дляКротоТо
Мені недобре коли поруч той чолов´яга, хто не дає мені гроші)
Ответ дляМавка
Симпатія - зовнішність, поведінка.
А далі дивимось чи підходить в іншому. Якщо ні, то злив.
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 15:14
Ответ дляМавка
Чудово. Яка мета всіх цих освіт?
Розуміти як працює система та люди. Як поменше чогось робити та нормально жити.
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 15:15
Ответ дляМавка
Чудово. Яка мета всіх цих освіт?
Ну і щоб було, звичайно.
Ответ дляМавка
Тобто з почуття вдячності?
Ні, приємно коли ти не виснажена та коли про тебе турбуються.
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 15:16
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ну і нехай будує.
Ответ дляМавка
Ану от у вас зараз який?
Я зараз у відпустці по догляду за собою.
-Ань-• 07 октября в 15:17
Ответ дляМадам Подлинник
Как именно не смотрит? Есть какой-то встроенный сканер, который сканирует перед взглядом на человека его формальное пребывание в браке? Очень интересно
Це можливо. Добереться до нас електронне рабство як в Китаї, і всі за всіма будуть слідкувати.
Наприклад, в Китаї є застосунок, який показує, що в радіусі 500 метрів від вас є особа з низьким соціальним рейтингом. І посилає сигнал на ваш гаджет, показує карту, на якій ’неугодний системі’ наближається/віддаляється від вас.
В 1 клік ви можете отримати про нього всю інформацію.
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 15:18
Ответ для-Ань-
Жесть. Добре що ми не в Китаї.
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 15:19
Ответ для-Ань-
І реклама в них тупа. Ці ролики про тему це якійсь крінж.
Рожайтретьего• 07 октября в 15:19
Ответ дляАнгел-предохранитель
Связь в том чтобы не продолжать эти мысли в голове и не мечтать о женщине, которая замужем
Адекватно стопорить себя, «если женщина замужем, значит это не моя, у меня будет свободная»
Зараз не 15 століття розлучаються люди без проблем і осуду суспільства вже давно.
Ответ дляРожайтретьего
І це прекрасно.
Мавка• 07 октября в 15:20
Ответ дляАристократка-тунеядка
Симпатія - зовнішність, поведінка.
Та ви ж пишите що гроші?
автор Ангел-предохранитель • 07 октября в 15:21
Ответ дляРожайтретьего
Ок
Ну влюбится ваш мужчина когда вам будет 50-60 и разведется.
Вы считаете это достоинством современного общества и нормальным поведением?
Мавка• 07 октября в 15:21
Ответ дляАристократка-тунеядка
Як вам це заважає реалізовувати себе і заробляти гроші?
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 15:22
Ответ дляМавка
Та ви ж пишите що гроші?
Це вже потім. Ну якщо не позвав заміж за рік знайомства/не заплатив за таксі чи у рестіку/трахнув іншу/не допоміг у війні, біді - нафіг з пляжу.
З лиця води не пити.
Аристократка-тунеядка• 07 октября в 15:23
Ответ дляМавка
Та ви ж пишите що гроші?
Гроші це прояв турботи.
Рожайтретьего• 07 октября в 15:23
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ок
Так, це плюс сучасного суспільства. Можна не жити з людиною, яка тобі байдужа чи навіть вже неприємна. Чи не жити з людиною, яка байдужа до тебе.