Играю_на_кларнете• 07 октября 2025
любителям святого Порошенка
У США оприлюднені нові документи ФБР, які стосуються корупційної схеми за участю президента України П.Порошенка та В.Медведчука. В матеріалі зокрема йдеться про події 2016–2019 років, коли українські політики могли діяти в інтересах Москви.
Ділові зв´язки були частиною більшої "схеми відмивання грошей" за участю Порошенка, Віктора Медведчука, емісаря Росії в Україні, та президента Росії Володимира Путіна.
"В Україні є сотні газових та енергетичних компаній, які працюють під різними назвами, які дозволяють російським грошам протікати через Україну", - стверджується у файлі 2019 року.
Порошенко за свої послуги мав отримати “100 мільйонів доларів у вигляді акцій та гарантованого прибутку від продажу газу", - йдеться у файлах ФБР, опублікованих New York Post.
Посилання 1
Посилання 2
Посилання 1
Посилання 2
Your Sweetheart• 07 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
Your Sweetheart• 07 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Завтра ще якись сенатор щось оприлюднить.
А почнеться гонка передвиборча в Сша, так Україна буде інструментом теж , полʼєтьсЯ.
А наші журналісти тут як тут, будуть свої викулубки подавати як того потребує работодавець.
Кров з очей просто
Your Sweetheart• 07 октября 2025
Ответ дляfishcka
грамарнаці самі страшні люди :)
Ну тобто ви вважаєте, якщо людина не володію нормальною мовою та не вміє формулювати думки, то вона має право щось писати у розділі ’політика’?
Ответ дляYour Sweetheart
Кров з очей просто
а ось це називається тут, на порадниці, перехід на особистості
прочитайте правила порадниці, пункт 3.1
https://www.kidstaff.com.ua/kid_help-114.html
прочитайте правила порадниці, пункт 3.1
Your Sweetheart• 07 октября 2025
Ответ дляfishcka
прочитайте правила порадниці, пункт 3.1
За висвітлення таких шедеврів не гріх і в бані посидіти
Ответ длярукиЖимолости
А кто не зарабатывал через Россию? Может 95 квартал, который оттуда не вылезал? Или кто-то еще, и у власти, и обычные бизнесмены. И кому-то очень надо было порушить весь этот бизнес, просто чесалось в одном месте.
Зарабатывали все, но разным путем. Нельзя сравнивать выступление артистов и обмывание денег незаконным путем, коррупцией
Your Sweetheart• 07 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Повінуюсь
Не має права у мне і прав писати на порадниці
При тому що у Розділі я пишу по темі Автора, доповнюючи щось, чи доводячи думку, чи надаючи інформацією, яку читала десь
Удалено администрацией...
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
та ні, то 73% хай насолоджуються результатом свого по приколу, їжте тепер свій вирок, котрий копняками і стусанами заганяє вас у тцкшні бусики на утилізацію
там наші чудові зелені креативщики збираються ТЦК проганяти по списку виборців...
тому що свій вибір потрбно підтримувати!!
DeepwaterAstronaut• 07 октября 2025
Ответ дляm.wind
Артисты и их заработки ‘вне пАлитики?’. А что артисты делают во власти? Там нужны профессоналы, например, одной командой дипломаты, юристы, экономисты.
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Україну готували до вторгнення 73%, котрі обрали її вироком піськограя-малороса, що блазнював з Голодомору і небесної Сотні, обзивав Україну повією і катався на сходняк в Оман на літачку раші
Літачок був Медведчука.Він разом з нашим піськограєм ним в Москву злітав.Потім з Москви до Києхва.Правда журналісти спалили.Ну Вован ніколи розумом не виділявся..
Але ж дурачкам заходить.
Ответ дляЛаскове телятко
Та лучше б он и дальше отмывал, а мы жили как жили.
Что-то при ваших святых зеленых страна превратилась в концлагерь.
Зато нема корупції і виросло купа доларових мільйонерів,які мільйонні статки зібрали буквально з повітря.Ну і з ким треба ділилися.
Виробництва не треба.Стрижи холопів-рабів і все.
Ответ дляПрокачую сідниці
ну что вы, конечно же не при нем взрывались массово склады с оружием по стране, ну как такой святой человек имевший миллиарды с болот мог такое допустить
давайте дружно - томос, безвиз... повторять много раз не останавливаясь
Хоч не термос,як зелена сцикля волала з сцени.
Ответ дляDeepwaterAstronaut
Вы не видите разницы между зарабатывать деньги пением или актерством и отмывать деньги незаконным путем/коррупцией?