Играю_на_кларнете• 07 октября в 15:21

любителям святого Порошенка

У США оприлюднені нові документи ФБР, які стосуються корупційної схеми за участю президента України П.Порошенка та В.Медведчука. В матеріалі зокрема йдеться про події 2016–2019 років, коли українські політики могли діяти в інтересах Москви.

Ділові зв´язки були частиною більшої "схеми відмивання грошей" за участю Порошенка, Віктора Медведчука, емісаря Росії в Україні, та президента Росії Володимира Путіна.

"В Україні є сотні газових та енергетичних компаній, які працюють під різними назвами, які дозволяють російським грошам протікати через Україну", - стверджується у файлі 2019 року.
Порошенко за свої послуги мав отримати “100 мільйонів доларів у вигляді акцій та гарантованого прибутку від продажу газу", - йдеться у файлах ФБР, опублікованих New York Post.

Посилання 1 https://www.rbc.ua/rus/news/ssha-rozsliduyut-uchas...
Посилання 2 https://nypost.com/2025/09/16/us-news/new-fbi-file...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 октября в 15:52
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
карамболь у вас)))) від безвиході і що так лоханулись зі своїм вироком)))
держу пари, что вас не понимает решительно никто.
Элька-Карамелька• 07 октября в 15:52
Цікаво чому ця стаття зʼявилася саме зараз.

Вона повʼязана з тими, хто буде балатуватися в Конгрес в Сша?
Гжегож Бженчишчикевич• 07 октября в 15:52
Ответ дляПервоклашка Я
Зеленський?
хто це пиндюнькав що енергооб´єкти захищені трьома рівнями захисту?
де захист? хто гроші вкрав?
причому віддав рашкіній компанії
Самоучка• 07 октября в 15:52
Ответ дляКак_б_не_так
Норм. Хочу жити зараз, як при Порошенку жили
Хочу жити як при Януковичу. Ловлю тапки.
Первоклашка Я• 07 октября в 15:52
Ответ дляИграю_на_кларнете
знову в Президенти збирається, мало накрав
ага, збагатився у 80 раз, і як доказ списки форбс :)
але форбс уже трохи палєвно бо в 13-му році було 1,6 млрд, а зараз 1,1, а ці совєтцічи ненормальні ж біжать перевірять одразу ті списки, не вірять чесній Мані
Пуки-куки• 07 октября в 15:53
Ответ дляИграю_на_кларнете
а зеленка що там - в шоколаді вариться?
автор Играю_на_кларнете • 07 октября в 15:54
Ответ дляПуки-куки
а зеленка що там - в шоколаді вариться?
стаття щодо Порошенка, до чого тут зараз Зеленський
Мейк-ап форева• 07 октября в 15:55
Ответ дляНуКаНаКа
Скоріш вже ваша зелена свиня буде на суді.
матрёха ,кыш на свои болота)
Удачная• 07 октября в 15:55
Ответ дляТворог для розжига
У Вас никто в Ато не был? Теперь тяжелей под юбкой прятаться членоносцу?
В армии полно женщин. Берите с них пример, поднимайте попу с дивана и присоединяйтесь. Вы наголосовали — вы и должны быть в первых рядах.
Пуки-куки• 07 октября в 15:55
Ответ дляИграю_на_кларнете
вам нормально жити при владі, яка краде, яка накидає кармани коли простй люд гине?
Kidstaff Bot• 07 октября в 15:55
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Natalia505• 07 октября в 15:56
Ответ дляСамоучка
Вітька не повернеться, навіть не мрійте. Але якогось козачка точно зашлють. Такого патріотичного і красівого.
нинель 1919• 07 октября в 15:57
Удалено администрацией...
Natalia505• 07 октября в 15:57
Ответ дляЭлька-Карамелька

Тому що плани і ставка на іншого кандидата, очевидно.
LudaSHS• 07 октября в 15:59
Оооо передвиборча в Сша
На демократів? Читаю ту НЙ пост-

ВАШИНГТОН — Нещодавно розсекречені файли ФБР, оприлюднені у вівторок сенатором Чаком Грасслі, розкривають нові звинувачення у хабарництві, пов´язані з колишнім президентом Джо Байденом та його колишнім сином Хантером Байденом, які, можливо, ніколи не були повністю розслідувані.

Трампу то як сподобається ! Так ново! Свежо!
До цього хто не знає це про Бурісму

https://www.bbc.com/russian/features-49830912.amp
Зеля тоді не дав данні, обідив Трампа дуже. Там всі замішані, цікавий серіал, черговий.
LudaSHS• 07 октября в 16:03
Ответ дляИграю_на_кларнете
То ви Автор і не знаєте? цей дощ давній, і всі обмазалися
Це ж про Бурісму. І Байдена
І великий ляпас Трампу від Зе в 2019 р , до речі ті події впливають на сьогоднішнє ставлення Трампа
Пенсіонер• 07 октября в 16:05
Вибори ,вибори,кандидати пі.....
fishcka• 07 октября в 16:05
Ответ дляЭлька-Карамелька

я прочитала статтю :)
а от автор теми НЕ ПРОЧИТАЛА
Your Sweetheart• 07 октября в 16:05
Ответ дляLudaSHS
Оооо передвиборча в Сша
На демократів? Читаю ту НЙ пост-

До цього хто не знає це про Бурісму

Нічого не зрозуміла
LudaSHS• 07 октября в 16:06
Ответ дляYour Sweetheart
Нічого не зрозуміла
І не треба
Your Sweetheart• 07 октября в 16:07
Ответ дляLudaSHS
І не треба
Треба. Писати грамотно
fishcka• 07 октября в 16:08
Ответ дляYour Sweetheart
Треба. Писати грамотно
з вами не посперечаєшся
LudaSHS• 07 октября в 16:11
Ответ дляfishcka
я прочитала статтю :)
а от автор теми НЕ ПРОЧИТАЛА
Ну так давня історія протистояння Байдена і респів, вибори ж
Починається гонка в них скоро, витянуть і не те.

Спободалося цей вислів Сенатора

’«Дозвольте мені сказати ось що для упереджених ЗМІ: ми не стверджуємо, що звинувачення правдиві ❗️, ми хочемо знати, що зробило ФБР, щоб повністю розслідувати їхню правдивість чи її відсутність, і до якого висновку вони дійшли. Давайте покладемо це питання напризволяще, так чи інакше».

Я б воліла , щоб воно було акцентовпно на наших, нашій передвиборчій, так всі готувалися, навіть Юля весною казала - в кінці 25 р вибори у нас ( що означало стишення бойових дій), але ні, не сталося.

Це не наша пісочниця, зараз. Не має виборів і відчуття вибрів у нас.
Хоча, прозелений сегмент викорисиає це проти пропорошенківстких, але тут же замазані всі, і Зе 2019 р .
LudaSHS• 07 октября в 16:11
Ответ дляYour Sweetheart
Треба. Писати грамотно
Не хочу
Можете ви Писати, як Вам треба
Я буду в своєму стилі і як хочу
fishcka• 07 октября в 16:13
Ответ дляLudaSHS

Спободалося цей вислів Сенатора

я ще звернула увагу на те як переклали оригінал в РБК

The informants alleged that Zlochevsky sought to offer then-Ukrainian President Petro Poroshenko $100 million in “shares and guaranteed profits from gas sales” to stop an “Interpol investigation” into Burisma — in which Joe and Hunter Biden had “money invested” via a Latvian “shell company.”

і переклад
’Злочевський та Порошенко домовлялися зупинити “розслідування Інтерполу” щодо Burisma, в яку вищі американські посадовці “інвестували гроші” через латвійську підставну компанію. Згідно з цими даними, Порошенко за свої послуги мав отримати “100 мільйонів доларів у вигляді акцій та гарантованого прибутку від продажу газу’
Your Sweetheart• 07 октября в 16:13
Ответ дляLudaSHS
Не хочу
Можете ви Писати, як Вам треба
Я буду в своєму стилі і як хочу
А шо, заділо? Через 5 хв відписали
LudaSHS• 07 октября в 16:17
Ответ дляfishcka

і переклад
Ну наші ж мають десь викрутити і собі профіт
Так подати, як треба
І кому треба, от завжди треба читати оригінали, хоча у них джинси і лобі вистачає теж, і свої газети і свої журналісти

Це махач з серіалу Трамп - Байден
Це не про Порошенко
Але темна історія , як то кажуть осадочок залишився. Та замазані там всі і порохо і зелені.
LudaSHS• 07 октября в 16:19
Ответ дляYour Sweetheart
А шо, заділо? Через 5 хв відписали
Удалено администрацией...
DeepwaterAstronaut• 07 октября в 16:19
Ответ дляИграю_на_кларнете
чому не має? де зараз Медведчук?
Голове питання: а хто його передав?

Головний ’зрадник’, якого не шукає Україна. Що відбувається зі справами Віктора Медведчука
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c0ew940pzz9...

ВВС написала чимало запитів до різних правоохоронних структур, аби з´ясувати, скільки ж справ проти Віктора Медведчука розслідують українські правоохоронці. Але це виявилося не так просто. Різні державні структури називають різну кількість проваджень. Точно можна стверджувати, що до суду потрапило на цей момент лише одне – про державну зраду та розграбування національних цінностей.
Це розслідування розпочали ще у 2021 році, обвинуваченими в ньому є Медведчук і колишній депутат парламенту від ОПЗЖ Тарас Козак. За даними слідства, політики передали російським спецслужбам інформацію про секретний підрозділ ЗСУ, розробляли антиукраїнський проєкт ’Промінь’ та сприяли Росії у незаконному видобутку нафти та газу в анексованому Криму.

А далі що? Є якийсь розвиток подій, бо стаття минулорічна? Чи тільки тягати сухий факт щодо зради?
fishcka• 07 октября в 16:20
Ответ дляLudaSHS
Так подати, як треба

Це махач з серіалу Трамп - Байден
Це не про Порошенко
в тій статті постійно посилаються на якихось інформаторів, і в кінці про одного з них написали що він признався що збрехав про хабар в 10 млн баксів і присів на 6 років за це :)