Нічна ненажера• 07 октября 2025

Дівчата м.Київ, лівий берег, чи є у кого діти навчаються у Технічному ліцеї на Тампере?

Скажіть, будь ласка, дітям подобається? Чи сильний ліцей? Син у 4 му класі, вчитель порадила переходити у 5 клас у технічний ліцей, поблизу знайшла тільки цей, хотілося в почитати відгуки
МастерЮля• 07 октября 2025
У нас пів класу туди вступали, вступили далеко не всі, високі вимоги. Але, хто вступив, ті задоволені. Подробиць не скажу, не цікавилася.
cTpawHoegeJIo• 07 октября 2025
Может имелось ввиду Технологический лицей орт ? Он там раньше через забор был, сейчас там садик. А сейчас имеет название Ліцей 141 «ОРТ»
Сижу_и_плачу• 07 октября 2025
Очень хороший и сильный лицей
Но там не просто учиться
автор Нічна ненажера • 07 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Ні, саме на Тампере. 141 ліцей на Шамо, там з 1 класу вступають, в на Тампере з 5-го
автор Нічна ненажера • 07 октября 2025
Ответ дляМастерЮля
Дякую
автор Нічна ненажера • 07 октября 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Очень хороший и сильный лицей
Но там не просто учиться
Дякую
lisa2101• 07 октября 2025
Учились 2 роки. У вже тут писала. Дуже гарне відношення до дітей. Викладачі всі адекватні. Приміщення з ремонтом. Не сказала б що важко вчитися. Не дуже сильний.
Alena Shvetch• 07 октября 2025
Ответ дляНічна ненажера
В 141 ліцей ’ОРТ’ теж є набір з 5 класу
Роза в вазі• 07 октября 2025
Син вчиться в Технічному ліцеї, 11 кл (вступив у 10 кл). Йому подобається, цікавіші діти (як він каже, навіть найостанніші хулігани приходять вчитися), вимоги більші, ніж у звичайній школі, вчителі переважно нормальні, атмосфера закладу теж йому подобається.За статистикою, доволі багато випускників успішно вступають на бюджет в бажані виші. Особисто мені не подобається підхід адміністрації до налашування роботи закладу в цілому, але то мої особисті загони