МинерАлочка• 07 октября в 21:27

Де завантажуєте безкоштовно електронні книги українською

Дівчата, поділіться сайтами, де можна безкоштовно завантажити книги в форматі fb2, epub тощо. Українською мовою книги

Дякую вам!
Свезло так свезло• 08 октября в 09:17
Ответ дляГонУрова дівка
Чому це Флібуста - кацапська?
Засновником і власником сайту є користувач з Німеччини під ніком Stiver.
Та ви що))
Чистий німець, ага?))

Взяв і створив безкоштовну бібліотеку книжок РОСІЙСЬКОЮ мовою
Цікаво, в для чого це німцю?))
ГонУрова дівка• 08 октября в 13:00
Ответ дляСвезло так свезло
Та ви що))
Чистий німець, ага?))

Цікаво, в для чого це німцю?))
Не відомо був Silver німець чи не німець. Він вже помер. Бібліотека його живе і приносить людям користь. Кожен сам обирає для себе що читати, якою мовою, та на яких ресурсах. Комусь і Мадонна в борщ нас.ала і Флібуста геть кацапська. Йой, ну, шо падєлать((

~Флібуста (англ. Flibusta) — безкоштовна некомерційна онлайн-бібліотека[2]. На даному сайті можна безкоштовно читати, завантажувати, а також отримувати на електронну пошту більшість книг, які є в бібліотеці. Російськомовна, україномовна та білоруськомовна частини доступні для завантаження всім користувачам, в той час як іноземна література — тільки зареєстрованим.(с)
Свезло так свезло• 08 октября в 13:46
Ответ дляГонУрова дівка

Ну якщо ви не в курсі, то на операцію йому активно збирали на російських ресурсах)
І чого б то вони раптом ??

Але ж вам ´какая разніца´. Головне, що людина була хороша, правильно розумію?)
Та й і яка різниця якою мовою читати. Аби безкоштовно))
ГонУрова дівка• 08 октября в 14:02
Ответ дляСвезло так свезло
І чого б то вони раптом ??

Йому збирали на операцію шанувальники з усього світу. Це раз.
По-друге, на Флібусті є книжки РІЗНИМИ мовами.
І я не бачу жодного підтвердження, що Флібуста кацапський сайт. Це три.
Мені байдуже, хто якою мовою читає. Хай люди читають, а не вбивають, крадуть, гвалтують. І ’безкоштовного’ нічого в світі не існує, десь прибуває, десь віднімається. Дивіться трохи ширше, мисліть глибше, позбувайтеся шаблонів, бо якось сумно це все.
Свезло так свезло• 08 октября в 15:02
Ответ дляГонУрова дівка
Що дійсно сумно-це ваше
´какая разніца´
Цікаво, і чого ж спадкоємці ´самої читаючої країни світу ´ розв´язали війну в Європі?
Так що, дивіться трошки ширше, в мисліть трошки глибше.