Дідова баба• Изменено вчера в 04:11
Для чого зеленим педофільська тема
На тлі всесвітнього скандалу з педофілами Епштейна наші зелені можновладці просувають узаконити педофільські відносини офіційно. Це робиться навмисно, щоб дискредитувати нас на міжнародній арені?
Так державна Укрпошта випустила оcь таку збочинську педофільську рекламу, це взагалі нормально?
ЗЕ команда взялися виставляти Україну в такому світлі, що нас точно нікуди не приймуть!
Тарас Чорновіл
‼️Мало було побажання Хряка дозволити Цивільним кодексом педофільські сім´ї з дружинами-наложницями від 14 років, мало того, що в файлах Епштейна все більше натяків на український інтерес... То ще й ще виродок і бичара Смілянський (УКРПОШТА) не вспокоюється.
Якраз у тему під всесвітній педофільський скандал стратегічна державна корпорація встрягає в сексистський треш чи то від жлобства й бажання підзаробити на рекламі фірми-виробника одягу, чи то від тупості свого керівництва, чи від свідомого санкціонованого з Банкової чи Грушевського наказу завдати ще більше шкоди репутації України.
Ах так, звісно, ’він ні про що не здогадувався, Vоvі не доповіли, а то б цих смілянських, бахматових та всю іншу потороч уже б повиганяв...’ Ага! За що? Вони ж роблять усе те, заради чого їх на посади поставили. Хазяїн ними цілком задоволений... Це вже не ті часи, коли за ’анал табу’ під час засідання Ради ще можна було посаду втратити. Або коли вся країна тицяла пальцями в януковича за його: ’Для того щоб увікнути Україну, достатньо подивитися на неї власними очима, коли почнуть квітнути каштани в Києві. І у містах українських почнуть роздягатися жінки. Побачити цю красу – це чудово’.
Тепер в укрвладі вже засвоїли, що з цим населенням можна робити все. І з країною також...
Тарас Чорновіл
Треба підробіток• вчера в 08:46
Ответ дляРепетиторша
Общалась на этот счёт с мужем, он работает в силовых структурах на одной из ведущих должностей. Сказал, что это не с демографией связано, а с лоббированием интересов определенной группы лиц. Причём иностранной.
У меня волосы дыбом, честно. Возраст согласия с 14, а дальше что.
Репетиторша• вчера в 08:47
Ответ дляТреба підробіток
Уже вписали без согласования, пишут в СМИ что декриминализируют секс с такого возраста
Щось не спиться• вчера в 08:48
Ответ дляПишу каліграфічно
Бесполезно метать бисер. Проблема нашего народа в том, что не умеют думать о последствиях. То в Европу прыгали, то хотели поржать, то ашотакова секс в 14. Проблема в том, что своей абсолютной глупостью строят ад для детей, внуков, правнуков. А потом будут верещать, почему отсюда молодёжь старается выехать.
Саме так. Баби з категорії ’яка різниця’, зараз мовчки спостерігають, яке пекло будують для їх нащадків. А вони щось про аніме, про паспорт та інше
Вся така шо куди там• вчера в 08:49
Ответ дляPORKA
Донька мого чоловіка іноді створює подібні образи, хоча Їй 20+, питала я свого сина, а він: так це розважальний контент, нормальний мультяшний контент. Молодь по іншому сприймає такі образи, виявляється. Я в рекламі Лоліту не побачила. Я взагалі рекламу не зрозуміла, де в ній свято?.
Молодь да, а 40летние дядьки нет.
Анонимарик• вчера в 08:50
Ответ дляИзЮмрудная
Пусть все осуждающие вспомнят как в свои 14 бегали на школьные дискотеки, в мороз, на шпильках в миниюбке.
А вспомнить домогания педофилов не хотите? Или вас/ ваших знакомых это не коснулось? Была как-то тема, оказалось почти все так или иначе сталкивались
Вся така шо куди там• вчера в 08:53
Ответ дляТреба підробіток
Ну они ж видят, что граждане массово покидают страну и на фронте гибнут. Работать же нужно кому-то, налоги платить , в посадках пропадать за родину. Новых ’свободных’ граждан делать. Нужно детей быстро сделать взрослыми и наделить их всеми соответствующими обязанностями. Ну и своим собратьям по полу сделать приятно.
Щось не спиться• вчера в 08:53
Ответ дляРепетиторша
Раніше в Тай за різноманітним сексом літали, а тепер усі збоченці будуть їхати в Україну. Хапає, гвалтуй дітей і тобі нічого за це не буде. Вільна країна (с), роби, що заманеться.
Зам. зав. Анонима• вчера в 08:56
Ответ дляПишу каліграфічно
Мне, вообще, кажется, что в том, что останется от Украины, будет какой-то дикий строй, симбиоз из ’1984’ и ’Дневников служанки’.
Мы уже близко
Треба підробіток• вчера в 08:56
Ответ дляЩось не спиться
Это пздц, если это правда, для меня уже последняя капля.
Пушап Мі мі• вчера в 08:57
Ответ дляДідова баба
а Смелянський не може заспокоїтися, педофілина старезна
ок,и пиши ему на его стр в ФБ он,отвечает,чего ты это сюда притащила?
Багиня• вчера в 08:57
Ответ дляPORKA
От цікавий момент: паспорт отримуємо в 14, одружуватися можна з 14( але у випадку вагітності, народження дитини), а працювати можна з ??? Хто до того віку має утримувати 14тню з дитиною?
Там же не всі можуть одружуватися в 14. Для циган в 14 народити це норма. От для таких цей закон
Цыгане прям живут по кодексу страны. Всегда и везде. У этой национальности свои законы и традиции. А тут резко подумали украинские депутаты о цыганах. Ага. Которые первые с торбами разбежались везде по странам
Забризкана водою• вчера в 08:59
Не розумію кіпішу з колабою укрпошти. Це про ностальгію, а не про педофілію, а хто що побачив - то тільки про нього говорить)
Щось не спиться• вчера в 09:01
Ответ дляТреба підробіток
Так вище вірно написали, що наша влада і людський ресурс буде продавати.
Анонимарик• вчера в 09:07
Ответ дляЗабризкана водою
Ви просто не розумієте - це ключове
Забризкана водою• вчера в 09:08
Ответ дляАнонимарик
Ви просто не розумієте - це ключове
Ну што ж) Не всім розуміти 🤷)
Дідова баба
• вчера в 09:12
Ответ дляТреба підробіток
Руслан Стефанчук і Ко показували нам фокус із весіллям: ’Дивіться, шлюб із 14! Ой, ні, ми почули громаду, може приберемо...’. Але паралельно, тихо і без зайвого шуму, вони вписували в проєкт нового Кримінального кодексу норму, яка фактично скасовує кримінальну відповідальність за секс із 14-річною дитиною!
Влада реалізує спецоперацію прикриття. Поки публічно відступали по шлюбах, у контрольному проєкті нового КК уже закладена норма, яка зміщує поріг ‘добровільної згоди’ до 14 років. Це інша траєкторія — і вона небезпечніша.
«Права рука»: Кримінальний кодекс і ЛЕГАЛІЗАЦІЯ СЕКСУ З ДІТЬМИ
це пройшло повз суспільну увагу / це не винесли на широке публічне обговорення так, як винесли ‘шлюби’. У моєму розпорядженні є фото сторінок проєкту нового Кримінального кодексу, який розробляє робоча група з питань розвитку кримінального права. Дивіться на Статтю 4.5.1 («Значення термінів»). Чорним по білому написано:
«1) добровільна згода — однозначно виражена згода людини на вчинення щодо неї дії сексуального характеру, якщо ця людина досягла 14-річного віку...»
Що це означає? Сьогодні, згідно з чинною статтею 155 ККУ, вік статевої згоди в Україні — 16 років. Це імперативна норма, яку ми вибороли у 2018–2019 роках. Сьогодні: якщо дорослий чоловік спить із 14-річною — це ЗЛОЧИН автоматично. Неважливо, що вона «говорила», як вона була одягнена, чи «хотіла» вона айфон. До 16 років згода дитини юридично нікчемна. Дитина не може дати згоду на секс із дорослим, так само як не може продати квартиру.
Робот Вертер• вчера в 09:13
Ответ дляЗабризкана водою
Яка ностальгія? Кому вона треба? Кому треба відкат у 2000-ні? До того ж це не просто бренд одягу, а ще й білизни. То ж до чого тут школярки і школа? Взагалі, як поєднується Укрпошта, бренд одягу та білизни і школа?
Бешене сарі• вчера в 09:25
Ответ дляТётушка Лошадь
Да о чем вы говорите, при чем здесь сексуальные фантазии? Вы не видите, что девочку реально нарядили как малолетнюю Лолиту из порнофильмов? и поза, весь вид - это реально нелепо выглядит, и с педофильским подтекстом, согласна с автором.
Вона нетака, вона свята, вона не відіт
Чмошниця лицемірна
Бешене сарі• вчера в 09:28
Ответ дляТрусиковед
’Красота в глазах смотрящего’. Извращение тоже.
Если у кого то, при виде школьницы у доски, возникают сексуальные фантазии, то лечить надо не доску, а того, кто бредит.
Не треба косити під дурочку.
Не прокатить.
Замрійлива• вчера в 09:28
Ответ дляДідова баба
Це просто треш, коли вже до дітей добралися.... Оця педофільська ДЕРЖАВНА реклама відвертий плювок у українців
Крім вас педофілію не рекламує ніхто. Україна впроваджує закони щоб відповідають європейським нормам.
Аноним_1858• вчера в 09:28
Ответ дляТрусиковед
Ваша дочь тоже такая школьница? Так же одевается, в таких же позах у доски обычно отвечает?
Дідова баба
• вчера в 09:29
Ответ дляPORKA
Думаю поляки. Багато аутсорсінгу УП перекинуто в Польщу, можливо цю рекламу теж десь там склєпали
Ось прізвища авторів закону про ЛЕГАЛІЗАЦІЮ СЕКСУ З ДІТЬМИ, ці прізвища треба пам’ятати та не забувати, всі, звісно, зелені слуги урода
Аноним_1858• вчера в 09:33
Ответ дляPORKA
Ви звідки знаєте, що моделі на фото 14 років? Ви не бачили як зараз дівчата ходять до школи?
Такого не бачилы. В лицее моей дочери так дети до школы не ходять
Бешене сарі• вчера в 09:33
Ответ дляЩось не спиться
Ага. Буде не острів, а Країна Епштейна (
А найвражаюче, що деякі дебільні баби не бачать в тому ’нічо такого’.
Аноним_1858• вчера в 09:36
Ответ дляПишу каліграфічно
Всё логично, для зевласти. Недра и ресурсы продали, что не продали, то разграбили. Теперь дошла очередь для человеческого ресурса.
Точнее, до детского ресурса. Потому что взросло-человеческий ресурс уже активно истребляют четыре года
Смурфетта• вчера в 09:40
Ответ дляДідова баба
Так обдолбыш тоже был на тех островах, как и пуйло, что вас удивиляет?
Элька-Карамелька• вчера в 09:43
Ответ дляПочекуха
Та вже ж все, прикрили той законопроєкт
Так сделают с 15-ти и все будут счастливы
Слоник-тоник• вчера в 09:55
Ответ дляНапланетянка
Девочку никто не наряжал, она сама нарядилась
Это реальные школьные фото команды бренда одежды который рекламирует УП
И какого года фотки?
БоВжеВільна• вчера в 09:57
А какие намеки на украинский интерес в файлах Э.?
Что там Тарасик фантазирует?
В кучи стран возраст сексуального согласия 14 лет.
От Германии, Португалии, Австрии и Италии, до довольно консервативных Сербии и Албании. Педофильские законодательства и педофильские страны.
Смысла понижать возраст не вижу, много негатива будет вокруг, будем и дальше делать вид, что до 16 лет у нас все девственники.
Что там Тарасик фантазирует?
Напланетянка• вчера в 10:00
Ответ дляСлоник-тоник
И какого года фотки?
Откуда я знаю, разных годов