Мамаша в бигудях• 07 октября в 23:15
Знайомства в тіндері
Зарегалась я в тіндері, щоб знайти друзів. Вказала свої інтереси
А воно мені показує лише чоловіків, які шукають відносини
Чому не показує тих, хто шукає просто друзів і різної статті
Мамаша в бигудях
• 07 октября в 23:20
Ответ дляВорожу на каві
Там шукають тільки друзів по сексу
то навіщо добавляти пункт ’просто друзі’, якщо вже є коротко і довгострокові відносини
Поросенка• 07 октября в 23:24
Я вспомнила как-то увидела там парня, который написал, что ищет дружбу в анкете. Написал мне, ну я и ответила ему, что тоже ищу дружбу, написала, что у меня есть парень, он сразу начал допытываться, как это у меня есть парень, не против ли он знакомств моих, я сказала, что нет конечно, это же просто дружба и он слился очень быстро.
Специально затроллила, чтоб не лукавил о дружбе, нет никакой дружбы, его интересовал либо секс без обязательств, либо всё-таки отношения. Дружба мужчинам даром не нужна
Поросенка• 07 октября в 23:27
А ещё кстати с девочкой на тиндере познакомилась, она сама мне написала и предложила сходу встретиться на берегу моря в 4 утра!!! и встретить рассвет, но я побоялась. На моё предложение встретиться днём, та девочка отказалась, так что будьте осторожны там с дружбой, автор.
Сходите лучше на групповые фитнес-тренировки или в зал, там кого-то найдёте
Мамаша в бигудях
• 07 октября в 23:36
Ответ дляПоросенка
а спільні інтереси? ну там бізнес, темки чи що =))
Мамаша в бигудях
• 07 октября в 23:36
Ответ дляПоросенка
дааа.. перше місце в 4 утра на безлюдному пляжі.. може там і не девочка була
Мамаша в бигудях
• 07 октября в 23:37
Ответ дляПоросенка
я в зал хожу. там всі (і я теж) в навушниках ходять. і один одного практично не бачать. реально приходять чисто для спорту
Поросенка• 07 октября в 23:38
Ответ дляМамаша в бигудях
Спасибо, посмешили))) В дружбе мужчины и женщины всегда кто-то кого-то хочет, иногда один, а иногда оба.
Как говорится, между мужчиной и женщиной всегда что-то встаёт)
Поросенка• 07 октября в 23:39
Ответ дляМамаша в бигудях
Значит смените зал, я ходила в разные залы, всегда без наушников и обычно находились желающие пообщаться
Мамаша в бигудях
• 07 октября в 23:43
Ответ дляПоросенка
ні. в мене точно є друзі чоловіки. Один просто любить поговорити. І спільна робота була. Я знаю його дружину.
з другим періодично спілкуємось онлайн на тему крипти. теж разом працювали. Зустрічаємось раз в 3 роки.
З третім теж переписуємось раз в пару місяців. Схожа карєра. Спілкування зазвичай про роботу
Мамаша в бигудях
• 07 октября в 23:44
Ответ дляПоросенка
Не уявляю. В мене завжди покер фейс. чого б то я з кимось незнайомим спілкувалась. який весь потний і уставший
Поросенка• 07 октября в 23:45
Ответ дляМамаша в бигудях
Видите, вы сами не настроены знакомиться, в этом и проблема. Для вас все в наушниках, потные и уставшие.
А я вижу наоборот там много заряженных людей позитивно настроенных
Мамаша в бигудях
• 07 октября в 23:51
Ответ дляПоросенка
я настроєна! чого ж тоді по сайтам шарюсь
як настроєення передати?
Морковку дай• 07 октября в 23:56
Ответ дляМамаша в бигудях
Чо в навушниках ходять? В залі мабудь мазефаку включають постійно... Ходите в якийсь курник, відать..
Мамаша в бигудях
• 07 октября в 23:58
Ответ дляМорковку дай
навушники знімають тривожність в мене
та і туди я вже не ходжу. негативний досвід
Морковку дай• 08 октября в 00:02
Ответ дляМамаша в бигудях
навушники знімають тривожність в мене
Я ходила в один зал, де включали Мазефаку, задовбалась на рецепції зі скаргами бігати. Потім навпроти бігових доріжок відкрився по сусідству салон весільних суконь, ніхто не хотів бігти їм на зустріч - трешовенько.
Добре що зараз ходжу в гарний крутий клуб - жодної претензії, все на вищому рівні, навіть нема претензій до музики в залі і відвідувачів. Дорогі, гарні, чемні, дружелюбні.
Морковку дай• 08 октября в 00:14
Ответ дляМамаша в бигудях
про весільні сукні прикольно
Навіть фото була зробила друзям показати... Самотні бігові доріжки, а через скляну стіну весільні сукні на манекенах, різні гарні вибір шикарний... Прийшла до доріжок, стала бігти, не получається, перший левел і всьоооо тиск падає.
Поросенка• 08 октября в 13:56
Ответ дляМорковку дай
Пишите адрес, я бы так пробежалась к свадебному салону)
Морковку дай• 08 октября в 15:27
Ответ дляПоросенка
Было страшно бежать: и худым, и полняшкам. Клуб был до войны на Оболони в торговом центре возле метро.