Леся Українка• 08 октября в 10:28

Посудомийна машина

Чи потрібна вона взагалі? Яку порадите, чи не пожалкували за уе придбання?
Результат:
вже голосів: 117
108 (92.31%) Потрібна
5 (4.27%) Мию ручками краще наж ПММ
4 (3.42%) Ні, марна витрата грошей
Ms. Доброта• 08 октября в 11:17
Ответ дляНеробименінерви
Автор, я маю досвід використання 4 роки. Ідеально не мила ніколи. Вода дуже жорстка і з купою домішок. Встановили фільтр, змінювала налаштування в посудомийці і нічого. Посудомийка сама по собі не дешева. Великі витрати на миюче. Шматки їжі ви маєте прибрати при завантаженні, фільтр почистити час від часу.А ви думайте, вам обирати.
О, я вже не одна. А то зробили з мене ідіотку якусь тут в темі.
Неробименінерви• 08 октября в 11:18
Ответ дляMs. Доброта
Ну так різні машини є. В мене вірпул. Недавно вибирали посудомийку і писали за вірпул, що погано вимивають. От я поки не до кінця зрозуміла, чи це машина в мене не ок, чи то я режим неправильний вибирвю, чи то не так загрузку роблю. Але я нею не часто користуюсь.
В мене Бош була, мила не дуже. Я руками мию краще. Єдиний плюс, весь гармидер на кухні не видно, бо посуд схований у посудомийці. Скласти, розкласти це також час.
Неробименінерви• 08 октября в 11:19
Ответ дляMs. Доброта
З мене також роблять але факту це не змінює. В інших людей інший досвід і вони не розуміють мабуть що буває по різному.
Ms. Доброта• 08 октября в 11:20
Ответ дляНеробименінерви
Зазвичай я ввечері загружаю, а чоловік вранці вже виймає і домиває за потреби. Потім бурчить нащо таке кіно, краще руками помити. То я вже і не граюсь майже.
ЧупакабраЗеБест• 08 октября в 11:20
Ответ дляНеробименінерви
Але збільшились витрати на миюче для посудомийки і електрику. Це недешево.
это все легко высчитывается:
у меня многодтеная семья. загружаю пмм один раз в сутки.
таблетка финиш - 5 грн в день,
свет 1 квт в час - это 4,3 грн,
вода 10 куболитров - 22 грн.
Вручную намного больше.
ЧупакабраЗеБест• 08 октября в 11:21
Ответ дляНеробименінерви
всмысле велики? это по чем же вы покупаете тот
финиш? я по 5 грн за таблетку беру на рзетке
Ms. Доброта• 08 октября в 11:21
Ответ дляЧупакабраЗеБест
это все легко высчитывается:
таблетка финиш - 5 грн в день,
свет 1 квт в час - это 4,3 грн,
вода 10 куболитров - 22 грн.
Вручную намного больше.
Які це таблетки 5 грн? Мені здається вони вже більше 10 грн виходять.
Неробименінерви• 08 октября в 11:22
Ответ дляЧупакабраЗеБест
это все легко высчитывается:
таблетка финиш - 5 грн в день,
свет 1 квт в час - это 4,3 грн,
вода 10 куболитров - 22 грн.
Вручную намного больше.
От і рахуйте чи ваша економія на воді перевищує витрати на миюче і електрику. А якщо врахувати вартість посудомийки то економити вона вам нічого ще не починала.
Приму в дар• 08 октября в 11:22
Ответ дляMs. Доброта
Дякую. З водою тут проблеми. Фільтри купуємо постійно, але яка вода жорстка чи м яка я не знаю. Дякую, що не захейтили, а відповіли по суті. Може в цьому і проблема, бо я сіль купила, закинула, середні налаштування виставила і все, міняла тільки режими.
Вот. Их там примерно 6 уровней. У меня сейчас на 1. В моей машине 1- это самая мягкая вода. А 6 - это самая жёсткая. На жёсткой соль она есть просто за 2-3 мойки. Сейчас я даже не знаю, может раз в год подсыпала может 2. Раньше просто я помню все время покупала соль, и всегда она стояла. А тут не помню когда покупала. Только ополаскиватель доливаю. У меня племянница спрашивает, как отмыть гречку посудомойкой, а у меня такой проблемы никогда не было. Ещё, если Вы не можете что- то деликатное, сковородки, чашу от мультиварки, то надо стараться пользоваться долгими режимами с горячей водой. Для труб так лучше. Я стараюсь чередовать, потому, что мою чашу часто.
ЧупакабраЗеБест• 08 октября в 11:23
Ответ дляНеробименінерви
І що? За ці гроші вона платить за електрику і миюче по 500+ грн.
таблетки в месяц 30 таблеток по 5 грн, это 150 грн. я вообще кладу по пол таблетки, мы жирное не едим, итого 75 грн за таблеки в месяц.
Электрика - 120-150 грн, тоже выгоднее.
и самое выгодное - не мучаешь руки и себя той грязной посудой.
ЧупакабраЗеБест• 08 октября в 11:25
Ответ дляMs. Доброта
вот по 5 грн таблетка
https://rozetka.com.ua/ua/finish-5997321736280-599...
Неробименінерви• 08 октября в 11:25
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Электрика - 120-150 грн, тоже выгоднее.
Тобто не ви берете тарілки, каструлі, зчищаєте шматки, не ви грузити брудний посуд і не ви потім його розкладайте? Це робить чоловік ?
ЧупакабраЗеБест• 08 октября в 11:26
Ответ дляНеробименінерви
что вы мне пытаетесь доказать? я имею опыт без пмм и с пмм. это я могу раздавать советы. у вас такого опыта нет.
Неробименінерви• 08 октября в 11:27
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Нічого. Я лише намагаюсь автору донести весь процес і витрати. Не романтизуючи процес.
Неробименінерви• 08 октября в 11:27
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Якого в мене досвіду немає? Я мила посудомийкою посуд 4 роки.
Приму в дар• 08 октября в 11:28
Девочки не спорьте. Вот у меня сейчас конкретно гора посуды, я готовила, и у меня после готовки всегда так. Если б это сейчас все ещё и мыть, то застрелится. А так я сложу, минут 10, и пойду мыть голову перед работой.
Неробименінерви• 08 октября в 11:29
Ответ дляПриму в дар
Так, це різний досвід. Комусь подобається, комусь не дуже і це нормально.
Неробименінерви• 08 октября в 11:33
Я колись розповідала як відбувається чистка фільтра. Насправді не так просто як здається. А мені тут жіночки розповідали, що його там немає і вони його в очі не бачили і чистити нічого нетреба. А рештки їжі розчиняються у просторі. Як виявилось обслуговував і складав посуд завжди чоловік
Барбітта• 08 октября в 11:33
Як повітря потрібна
Приму в дар• 08 октября в 11:36
Ответ дляНеробименінерви
Я его так редко мою), честно, хоть и надо, но он легко достается. Просто лень. Иногда прогоняю с финиш средством для чистки посудомоек. И считаю, что я молодец.
Неробименінерви• 08 октября в 11:37
Ответ дляПриму в дар
Дістається легко. Помити складно. Дуже дрібні отвори у сітці і забиваються неймовірно. Я їх терла завжди щіткою. І в самому зливі затягується також. Хоча з їжею тарілки не грузила.Раз у місяць це найрідше, а то й частіше з моєю водою я його мила.
ЗдохниПуйло• 08 октября в 11:41
Ответ дляНеробименінерви
Мені шкода своїх рук
Неробименінерви• 08 октября в 11:42
Ответ дляЗдохниПуйло
Мені шкода своїх рук
Мені також.В мене є гумові рукавички.
ЗдохниПуйло• 08 октября в 11:42
Ответ дляНеробименінерви
Мені також.В мене є гумові рукавички.
В них меганезручно мити
Снегурочко• 08 октября в 11:43
Ответ дляФФФФристайла
ну не знаю - вам видніше, це ж ви таке пишете...
Так ви заслужили той коментар. Вивчити інструкцію не змогли, щоб знайти едину кнопку з режимом, а мити ручками легше? А як ви справляєтесь з пралкою? Там же більше режимів.
Неробименінерви• 08 октября в 11:43
Ответ дляЗдохниПуйло
В них меганезручно мити
Мені ні. Я завжди працюю в рукавичках. В мене ще й землі дофіга. Я до них звикла
ЗдохниПуйло• 08 октября в 11:44
Ответ дляНеробименінерви
В землі норм, мити не норм
Неробименінерви• 08 октября в 11:44
Ответ дляЗдохниПуйло
В землі норм, мити не норм
Ви невгамовна.
ЗдохниПуйло• 08 октября в 11:48
Ответ дляНеробименінерви
Ви невгамовна.
Та я така)
Ламборджини• 08 октября в 12:09
у меня никогда в жизни не было посудомойки, 6 лет назад в новую квартиру купили, но я думала, что это такая дань моде: у всех есть и у меня будет. Но вот прошлой зимой она сломалась и я не знала как без нее жить дальше вообще, ужасные были три дня