Леся Українка• 08 октября в 10:28
Посудомийна машина
Чи потрібна вона взагалі? Яку порадите, чи не пожалкували за уе придбання?
Результат:
вже голосів:
108 (92.31%)
Потрібна
5 (4.27%)
Мию ручками краще наж ПММ
4 (3.42%)
Ні, марна витрата грошей
Ms. Доброта• 08 октября в 10:32
В мене 2 роки стояла без діла. Зараз іноді балуюсь, але той ще квест знайти режим, виставити посуд так, щоб воно все вимило. Руками мені простіше зробити.
Скажу так- за останні гроші не купувала б.
Вапщета• 08 октября в 10:36
А що там жалкувати? Ну не сподобається-продасте.
Але насправді, дуже потрібний девайс. І воду значно економить.
Анти-анонім• 08 октября в 10:36
Мне нужна. Временами, живу сама, когда муж на задании. И все равно каждый вечер в ходу. Экономия воды, и газа в моем случае. Ну и главное время мое.
Околовита• 08 октября в 10:41
Я мечтаю о посудомойке(пока на съёме).
Уже чуть-чуть осталось до посудомоечной свободы))
Сверхспособностей не имею(14 комплектов на режиме эко при расходе 9-12 литров воды). То она ещё и для экономии.
Смотрю на бош
ЧупакабраЗеБест• 08 октября в 10:42
у меня год.
Божееее, как хорошо стало жить. и єто , я не знаю как, ноу меня сразу уменьшились счета на воду.
тянитолкайка• 08 октября в 10:45
Ответ дляMs. Доброта
Что бы все вымыло табл качественные покупайте. У меня сейчас порошок ,моет так себе. Когда покупаю табл Фейки платину промывает хорошо даже если в 3этажа нагружать. Ну и температура высокая 60* и выше.
Сусідка знизу• 08 октября в 10:46
Просто помити посуд мені легше руками.
Але наприклад після нещодавного кулінарного натхнення - випічки , залишилась купа всяких мисочок - таріллчок. І таке легше в пмм.
Ms. Доброта• 08 октября в 10:48
Ответ длятянитолкайка
Таблетки somat покупала. Не знаю, не могу приловчится еще. Чашки вилуи ложки вымывет идеально, а кастрюли не вчегда.
Білка в колесі• 08 октября в 10:55
У мене вже 7 років помічниця. Найкраще моє рішення в декреті))) Зараз старша дитина поїхала вчитися, то користуємося раз на кілька днів. А поки родина була на одну дорослу людину більшою, то це незамінна річ. Повимивала мені деякі речі так, як і руками ніколи б і не подумала вимити, бо вважала, що то воно через тривале використання помутніло)))
ФФФФристайла• 08 октября в 10:58
Ответ дляMs. Доброта
Дааа дійсно знайти кнопочку з потрібним режимом це завдання не для пересічного IQ! Тут мінімум докторську захистити треба!
Так могут не только лишь все, мало кто может! (с)
Ms. Доброта• 08 октября в 10:59
Ответ дляФФФФристайла
От не лінь писати тупий коментар?
ФФФФристайла• 08 октября в 10:59
Ответ дляMs. Доброта
От не лінь писати тупий коментар?
ну не знаю - вам видніше, це ж ви таке пишете...
Міс Всесвіт• 08 октября в 11:05
Ответ дляMs. Доброта
Ніколи не було проблем з першого дня покупки, миє чудово на любому режимі. В мене українська Інтерлайн
Приму в дар• 08 октября в 11:06
Ответ дляMs. Доброта
А со стиралкой у Вас получилось разобраться? Если сложно, то сейчас машины подключаются к телефону, можно просто сфоткать свое белье, и приложение порекомендует режим и сколько моющего.
Неробименінерви• 08 октября в 11:06
Ответ дляЧупакабраЗеБест
у меня год.
Але збільшились витрати на миюче для посудомийки і електрику. Це недешево.
Ms. Доброта• 08 октября в 11:08
Ответ дляМіс Всесвіт
Ну так різні машини є. В мене вірпул. Недавно вибирали посудомийку і писали за вірпул, що погано вимивають. От я поки не до кінця зрозуміла, чи це машина в мене не ок, чи то я режим неправильний вибирвю, чи то не так загрузку роблю. Але я нею не часто користуюсь.
Міс Всесвіт• 08 октября в 11:09
Ответ дляНеробименінерви
На воду зменшились
Приму в дар• 08 октября в 11:09
Ответ дляMs. Доброта
Расход соли правильно выставьте. Купите тест на жесткость воды( 20 грн в аптеке), определите уровень, и согласно уровню жёсткости выставите расход соли. Обычно это комбинация кнопок. Ищите в инструкции или видео к Вашей модели.
Неробименінерви• 08 октября в 11:10
Автор, я маю досвід використання 4 роки. Ідеально не мила ніколи. Вода дуже жорстка і з купою домішок. Встановили фільтр, змінювала налаштування в посудомийці і нічого. Посудомийка сама по собі не дешева. Великі витрати на миюче. Шматки їжі ви маєте прибрати при завантаженні, фільтр почистити час від часу.А ви думайте, вам обирати.
Неробименінерви• 08 октября в 11:11
Ответ дляМіс Всесвіт
На воду зменшились
І що? За ці гроші вона платить за електрику і миюче по 500+ грн.
Ms. Доброта• 08 октября в 11:11
Ответ дляПриму в дар
Дякую. От і пишу, що треба з цим погратися, бо щось не те. За тест читала, але чомусь думала ніхто цим не заморочується.
Приму в дар• 08 октября в 11:13
Ответ дляMs. Доброта
У меня просто к первой пмм этот тест шел в комплекте. Там у меня была жёсткая вода. Мы переехали с этой пмм в другой регион, и она перестала хорошо мыть. Я купила тест, а тут супер мягкая вода, а у меня расход стоял на жёсткую. Перенастроила и все наладилось.
Ms. Доброта• 08 октября в 11:16
Ответ дляПриму в дар
Дякую. З водою тут проблеми. Фільтри купуємо постійно, але яка вода жорстка чи м яка я не знаю. Дякую, що не захейтили, а відповіли по суті. Може в цьому і проблема, бо я сіль купила, закинула, середні налаштування виставила і все, міняла тільки режими.