ЭкстрасенсиХаЯ• Изменено 08 октября в 10:32
Вы заметили как испоганилась медицина ? Благодаря нововведениям теперь невозможн
просто невозможно Попасть на прием к врачу бесплатно
Записываться надо за пару месяцев и то не факт что выйдет
Врачи навязывают платные приемы
Знакомая работает в поликлинике по секрету рассказала что заведующая прямым текстом сказала хочете зарплату втюхивайте платные услуги, денег на зарплаты в стране нет 🤷🏻♀️
Врачи навязывают платные приемы
Диви яка я пава!• 08 октября в 13:50
Ответ дляЩепотка_совести
Про те, що попасти наприклад на узі безкоштовно по программі нсзу неможливо, треба чекати місяцями, а йди за гроші хоч зараз. Тобто за гроші є час приймати пацієнтів, а безкоштовно немає 😡
Ми отримали безплатно в Києві.
Жирафовое варьенье• 08 октября в 13:50
Ответ дляЩепотка_совести
Два дні назад пройшла УЗД нирок, чекала аж 2 дні. У гінеколога запис через 10 днів, бо вона приймає 2 рази на тиждень.
Сірничок• 08 октября в 13:52
Ответ дляЛеопардові панчохи
Да, и это спасает сотни жизней.
От ковида спасает?
Или от папилломы прививки, котрые теперь в календарь включили?
По штатам столько судов за эти прививки было, но нужно продолжать эксперименты над детьми!
Жирафовое варьенье• 08 октября в 13:52
Ответ дляСтефанія
Да, только записаться нереально.
Ребенку нужно было к окулисту, ближайшая запись в нашей поликлинике через месяц, по городу через две недели.
Старший сын вывихнул колено, травматолога в районной поликлинике нет вообще. И на весь Харьков их, как оказалось можно пересчитать на пальцах. Соответственно запись на недели вперед.
Маме срочно нужна была консультация невролога, ближайшая запись через 17 дней. Плюнули и поехали в частную клинику. Но если денег нет у пенсионера, то за 17 дней можно было умереть от боли.
А так да, все бесплатно. Только это сейчас равносильно - недоступно.
Коліно в травмпункт одразу. Або швидку визивати, це швидше.
Диви яка я пава!• 08 октября в 13:53
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ми Узд чекали дня 3, але то планово було
Чоловіку через хелсі 24 планово - черевної запис був через неділю, коли йому робили, то прибігла медсестра - сказала є по скорій пацієнт, то зразу прийняли без черги там
Диви яка я пава!• 08 октября в 13:55
Дитина впала влітку, рука забой чи перелом, ми поїхали в трампункт, спитали чи є декларація- сказали так
Отримали безплатно огляд, ренген, гіпс, призначення ліків.
Все швидко, таких же діток черга сиділо, все швидко по скорій
Стефанія• 08 октября в 13:56
Ответ дляЖирафовое варьенье
В травмпункте оказали первую помощь и отправили под наблюдение травматолога по месту жительства, чтоб на мрт отправил, лечение и бандаж подобрал и сопровождал пациента до выздоровления. В больницу с таким не кладут, так как оперативное вмешательство не нужно было.
Спілий баклажан• 08 октября в 13:57
Ответ дляДиви яка я пава!
Це ще ’покращення’ не дісталися до травмпунктів, недоработочка....
Диви яка я пава!• 08 октября в 13:57
Ответ дляСпілий баклажан
Чому? Все по декларації безкоштовно.
Жирафовое варьенье• 08 октября в 13:59
Ответ дляДиви яка я пава!
Так. По швидкій приймають одразу. У мене пісочок з нирки пішов, чоловік відвіз на швидку, то через 10 хвилин лікар кричав на лаборантку, що нема результатів аналізів. І поки пройшло оті 10 хвилин, іншого чоловіка що привезли пізніше з черевними болями, вже в операційну відвезли. Зараз все що срочно треба робити через виклик швидкої. Особливо якщо це стосується людей 70+.
Щепотка_совести• 08 октября в 13:59
Ответ дляДиви яка я пава!
Ми отримали безплатно в Києві.
Через який час? Але я не в Києві, а в другому обласному місті
Путающаяся• 08 октября в 14:01
Ответ дляCopy-Paste
ну якщо прямо так - то біжите і домовляєтеся як це постійно і робилося до реформи. До гарного спеца було не пробитися, тільки блат і нормальна така ’подяка’. ’Сьогодні на завтра’ можна було потрапити тільки до ’так собі’ лікарів, але до таких ви і зараз можете легко записатися, в них зазвичай немає ажіотажу, пробиваєте лікарні свого міста і знаходите віконце на найближчий час.
Тому я ходжу в приватні, бо не маю бажання ’дякувати’, а їх платні послуги на рівні приватних виходять, але як я і казала - не до попівняння.
Мене бісить, що на це все я плачу куєву купу податків і не можу раз в рік завести дитину до вузького. Сімейна в мене в приватній, там питань нема
Путающаяся• 08 октября в 14:02
Ответ дляДиви яка я пава!
Невролог, кардіолог теж проходили - ну неділю чекала
Окуліста виловила через 2 неділі
Це не проблема. Кошти дійсно економить
Окуліста виловила через 2 неділі
Це не проблема. Кошти дійсно економить
Це в вас медогляд? А якщо терміново? Хороба якась, то як попасти?
Диви яка я пава!• 08 октября в 14:03
Ответ дляЩепотка_совести
Десь пару днів в хелсі24 ловила
Все пройшли.
Якщо ж болі і треба швидка, то краще в лікарню звернутися
Все пройшли.
Диви яка я пава!• 08 октября в 14:03
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так, згодна
А планове узд можна половити через програму і по направленню
Сірничок• 08 октября в 14:04
Ответ дляДиви яка я пава!
А если нет декларации? Не надо лечить таких детей?
Жирафовое варьенье• 08 октября в 14:05
Ответ дляСтефанія
В усіх лікарнях є травмологи вони ж хіругрги. Зараз хірурги займаються травмами і їх багато, по 2-3 на одну клінику, запис на реестратурі. Їх дійсно багато, бо після вибухів багато травм, і ними опікуються. Щоб до них попасти треба направлення сімейного.
Сірничок• 08 октября в 14:05
Ответ дляДиви яка я пава!
Чому? Все по декларації безкоштовно.
А если нет декларации- уже не гражданин страны? Не имеет права на бесплатную медицину?
Диви яка я пава!• 08 октября в 14:07
Ответ дляСірничок
Думаю поміч є, як швидка.
Але кожна мами зараз в цих умовах за стільки років мала знайти час, навіть 5 хв , декларація заключається онлайн.
У кого не має досі декларації і використовують приватну медицину, ну що ж, раджу дублювати і заключити договір, з мережевим можна по вайберу навіть
За 5 хв
Наберіть ваше місто в гугл і слова декларація з приватним лікарем
За 5 хв
Диви яка я пава!• 08 октября в 14:07
Ответ дляСірничок
А це ви
У вас що не пост
У вас же є декларація з приватним лікарем і ви ходите в платну, думаю переживати не ма чого
У вас що не пост
Сірничок• 08 октября в 14:07
Ответ дляДиви яка я пава!
Думаю поміч є, як швидка.
За 5 хв
Стесняюсь спросить - а если декларация в другом городе заключена? В него в травму ехать?
Леопардові панчохи• 08 октября в 14:08
Ответ дляСірничок
Есть условие предоставления услуги - если ты ее хочешь, ты принимаешь это условие. Если тебя условие не устраивает - ты услугу не получаешь. Все правильно
Диви яка я пава!• 08 октября в 14:08
Ответ дляСірничок
Ні в любій точці України
Леопардові панчохи• 08 октября в 14:09
Ответ дляСірничок
Нет. Декларация это вхождение в систему. И ксати ургентная помощь предоставляется без декларации
Сірничок• 08 октября в 14:09
Ответ дляДиви яка я пава!
А це ви
У вас що не пост
В смысле не за что переживать? Я что - не в этой стране живу? Не в этой системе?
Я должна молча радоваться, что перед тем как в травме помощь оказать - у людей декларации требуют?
Диви яка я пава!• 08 октября в 14:09
Ответ дляСірничок
Меня веселит то, что у меня декларация тоже в платной клинике. И как это ’прекрасно’ я отлично знаю...
Экономия только на приёме педиатра. Все остальное- по коммерческим расценкам.
Ваши дети к лору не ходят? К офтальмологу? Ортопеду? Эндокринологу?
Ост в вас же є декларація
Чого кіпишувати?
Жирафовое варьенье• 08 октября в 14:10
Ответ дляСірничок
Якщо нема декларації то це провина дорослого хворого на голову, і аж ніяк не лікарів. Це не про вас, а про тих хто не має декларації з лікарем і добровільно відмовляється від безкоштовних послуг лікарів.
Сірничок• 08 октября в 14:10
Ответ дляЛеопардові панчохи
А зачем ее тогда в травме спрашивают? Это не ургентная помощь?
Сірничок• 08 октября в 14:11
Ответ дляДиви яка я пава!
Ост в вас же є декларація
Чого кіпишувати?
Вы прикалываетесь? А если ее в какой-то момент не будет?