ЭкстрасенсиХаЯ• Изменено 08 октября 2025
Вы заметили как испоганилась медицина ? Благодаря нововведениям теперь невозможн
просто невозможно Попасть на прием к врачу бесплатно
Записываться надо за пару месяцев и то не факт что выйдет
Врачи навязывают платные приемы
Знакомая работает в поликлинике по секрету рассказала что заведующая прямым текстом сказала хочете зарплату втюхивайте платные услуги, денег на зарплаты в стране нет 🤷🏻♀️
Врачи навязывают платные приемы
Сірничок• 08 октября 2025
Ответ дляФайна_зупка
Ну для Краматорська дуже добре, що ще є сам Краматорськ. А я родом з центральної України, все в порядку там у людей, і посади ці передаються ледь не а спадок, як нотаріуси, судді, секретарі тощо. Тож немає ніяких проблем з кадрами. Звісно, світил кардіології чи нейрохірургів немає, але коли вони були? Ми ж тут про було/стало, чи про що. І, нажаль, орієнтуватись наразі на Краматорськ... складно, м´яко кажучи. А у всьому іншому - на будь який смак і гаманець
Какие посады передаются? Те, которые нсзу не оплачивает?
Булку Дай• 08 октября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Сінево вибірково , CDS всі робить, навіть пакетні - біохімію всю, всю ліпідограму з розшифровками, на вітаміни все безплатно по коду 16 цифр
В CDS в вересні здавала аналізи по направленню ендокринолога вітамін Д, Т3, Т4 безкоштовно
Сірничок• 08 октября 2025
Ответ дляТишком_нишком
Я из Кремня езжу. 5 часов. А шо робыть((
Ужас просто
Диви яка я пава!• 08 октября 2025
Ответ дляБулку Дай
Ну ось
Це майже 1000 грн з бюджету, якби не програма
Путающаяся• 08 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
блін, ну якщо раз в рік - то мабуть же це не прямо горить, що неможливо зачекати тиждень... В мене в сина онкологія, ми пройшли купу, просто купу вузьких спеціалістів - ніколи не було прямо місяців очікування. Ну три-чотри дні, ну тиждень максимум. Якщо зверталася вперше - виділяла для себе трьох ’бажаних’ лікарів, якщо в першого була велика черга то йшла просто до іншого. Але таке може раз чи два траплялося. В приватну раз ходили на МРТ бо дійсно було терміново і деякі аналізи здавали платно бо їх не покриває держава. Але тепер якщо в мене є можливість трохи зачекати то я можу абсолютно безкоштовно потрапити до будь-якого кваліфікованого лікаря з хорошими відгуками в будь-якому місті. А раніше якщо не пощастило і ти не прописаний там де він приймає, то навіть з грошима не маючи знайомих спробуй ще випроси той прийом, і теж не завжди день в день.
Ну в дитини була така стуація, що терпіти тиждень не могла, їй боліло, заважало повсякденному життю. Чекати марно тиждень чи два для чого? Мені зараз треба, а не через 2 тижні
Путающаяся• 08 октября 2025
Ответ дляМамзелькіна
А як ви заключили декларацію в приватній? Де можна подивитися чи є місця?
Дзвоните і питаєте в реєстратуру. Без проблем, як і державній. В моєї клініки є сторінка в інсті і сайт, але я в інсті слідкую за новинами, там і про декларування дають інформацію, як є місця
Путающаяся• 08 октября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Швидка я направлення в стаціонар - день в день, час в час
Ну дивіться, дитині треба до дерматолога, проблема на стопі, дитина не може ходити - їй болить. З таким швидка не їздить ів стаціонар не кладуть. Я маю займатися самолікуванням 2 тижні поки запишуся до лікаря?
Путающаяся• 08 октября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
постійно не може бути. спробуйте о 8 ранку записатись (відкриваються вільні місця)
Я 2 тижні ловила до лора, плюнула і повела в приатну. Не вартує це моїх нервів
Мамзелькіна• 09 октября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Ви дописами вводили в оману, один допис заперечував інший.
Ваша ціль інша в даній темі?
Я наприклад за поради тут.деякі , дійсно , не розібралися в системі, і не знають про можливості.
Жіночка вище не може довгий час в Києві попасти до ревматолога, а є безкоштовні пропозиції прямо зараз.
Інші не знають , який перелік можна отримати безкоштовно, наприклад мамографію грудей, це важливо
І це в приватній зроблять по направленню сімейного
Ваша ціль інша в даній темі?
Так. Я сьогодні тільки дізналася що приватні теж приймають по декларації і направленні . І це було виявляється з 2020 року. Чому немає інформації для людей? Де це все дізнаватися?
бифидобактерияЖоржик• 09 октября 2025
Ответ дляА у нас макарошки
А как это в синево бесплатно анализы? Лекарства бесплатно - это вы уже на пенсии? Я только на прием к семейному легко могу попасть, к узким специалистам - в маленьком городе почти не попасть, но к травматологу по скорой бесплатно попала, зато так, что год прошел, а до сих пор беспокоит...
Мне 46 лет, все просто, новая реформа, и по ней семейный и узкие специалисты дают направление на анализы, и эти анализы можно сдать в синево и в ссд. Анализы бесплатно и по направлению сдаю уже с 223 года
Диви яка я пава!• 09 октября 2025
Ответ дляМамзелькіна
Отож
Але я про лабораторії вичитала таки в Змі, були масово публікації
А ось рекламу приватних клінік побачила вже по місцю проживання
Диви яка я пава!• 09 октября 2025
Ответ дляПутающаяся
Основну допомогу при болях може надати сімейний
Дерматолога можна знайти в іншому районі
Вище виклалала приклад сьогодні на сьогодні ендокринолога, віконечка є. Якщо у вас дуже велика проблема - можна в стаціонар самим, там дежурний лікар.
А у нас макарошки• 09 октября 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Впервые слышу... для моих родителей да, есть бесплатные лекарства по программе доступні ліки, мне 38 лет, все за свой счет, и анализы, и лекарства. Терапевт бесплатно, общий анализ крови и мочи, направление до узкого специалиста бесплатно, если дождаться очереди, а это не всегда возможно
Путающаяся• 09 октября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Сімйний не лікує гострі дерматологфчні проблеми. Як раз вона і напрвила до дерматолога.
Ну послухайте, чому я маю тратити свій час на їзду в інший район, чи може дразу інше місто? Що це за маячя. Я працюю і не маю часу то все робити
Це ула бородавка на пальці стопи, поки я планово шукала дерматолога, дитина її пошкодила, десь зачепилась. Утворення запалилось, їй було боляче носити взуття. То який стаціонар? І де чекати 2 тижні на прийом, коли треба вже лікувати
Диви яка я пава!• 09 октября 2025
Ответ дляПутающаяся
Ну який вихід? У нас до дерматолога черги 2 неділі не має , перевірила
Тут куча коментів що нова система працює, якщо саме у вас лікаря не має, Не готові проїхатися, значить є кошти на платного, або не так болить. Бо мама у якої страждає дитина, поїде таки до лікаря, навіть далеченько , аби отримати лікування
Путающаяся• 09 октября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну то я і пішла до приватного, тому що ні нервів , ні часу не маю ловити і їздити по всьому місту. І за цю реформу кожен місяць з мене знімає дохера податків, а по факту скористатися послугами ще той квест
Лагшмивара• 09 октября 2025
Ответ дляСірничок
Дети там живут. Потому что им как доступ к медицине бесплатной не предоставили, так и жильём их никто нигде не обеспечит
Мои племянники из Краса в Норвегии четвертьій год. И жилье-, и медицина и море в Испании каждьій год на пособия
бифидобактерияЖоржик• 09 октября 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Почитайте список лекарств которые можно получить, по рецепту от врача, если для этого есть конечно показания, вам выпишут
МадамОхмури• 24 октября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Они что то махинируют с записями, чтоб мест не было и люди шли платно
100%, в НИР на узи записи нет (есть через месяц-полтора), по направлению, а платно можно целый день...
МадамОхмури• 24 октября 2025
Зуб недавно в гос. вырывала, за деньги и такую же сумма требовали ультимативно в карман, после процедуры. Сказать что я была в шоке, ничего не сказать...
МадамОхмури• 24 октября 2025
И стоматология кроме ургента платная теперь, как, интересно, пенсионерам зубы лечить, на пенсию 3500 грн, видать...