ЭкстрасенсиХаЯ• Изменено 08 октября 2025

Вы заметили как испоганилась медицина ? Благодаря нововведениям теперь невозможн

просто невозможно Попасть на прием к врачу бесплатно
Записываться надо за пару месяцев и то не факт что выйдет
Врачи навязывают платные приемы
Знакомая работает в поликлинике по секрету рассказала что заведующая прямым текстом сказала хочете зарплату втюхивайте платные услуги, денег на зарплаты в стране нет 🤷🏻‍♀️
Аліса-90ae• 08 октября 2025
Реформа добила медицину.молодих лікарів пацієнти не цікавлять
Я инженер, меряю от 1• 08 октября 2025
Это ж не про Украину речь идет, верно? Говорят там день в день записывают и все бесплатно
Диви яка я пава!• 08 октября 2025
Ответ дляПротру пилюку
не заметили
За последний год посетила невролога, дерматолога, ортопеда. Дерматолог день в день можно записаться. Другие за неделю. Если не к конкретному врачу.
Все бесплатно, снимки и анализы бесплатно, ничего не втюхивали.

Мама на днях была у гинеколога. Запись за 3 дня. Сделали ей 2 бесплатных УЗИ (запись за неделю).
Люди просто не розібралися з цим всім

Я йду до приватного терапевта, він мій сімейний, в приватну клініку, і розказую проблеми, там же прослухає, зробить кардіограму безкоштовно, огляд.
І вона вже дає ці направлення, коли на аналізи і до спеціалістів вузького профілю.

Потім йду в хелсі 24 і дивлюся який день, куди ближче і здаю і кров, і роблю узі, мамографію безкоштовно
Потім з аналізом знову йду в чисту приватну клініку до свого сімейного і вже вона далі скерує, безкоштовно все розшифрує
Якщо є проблема то вже скеровує спеціаліст вузького профілю
Иванка Бур• 08 октября 2025
Ответ дляСірничок
Ахаха.
Т е вас в прекрасной частной больнице по нсзу только послушать могут и парацетамол выписать? Лечиться- это уже в гос?)
Не понимаю, что вас веселит? Да, у меня дети, ходят в детский сад. То простыл, то бронхит, то отит. Мне нужно идти к адекватному семейному, который послушает, посмотрит, сделает анализ крови, скажет, нужно ли в таком случае принимать антибиотик или нет.
Без декларации я должна заплатить педиатру 800-1000 гривен за эти манипуляции. Зачем?
Какими-то сложными болезнями, мы Слава Богу, не болеем.
Всех в сад• 08 октября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну так в Европу же идем
Там тоже пару месяцев ждут
В Європі нема проблеми з тим, щоб попасти до лікаря. І страхова медицина працює
Диви яка я пава!• 08 октября 2025
Ответ дляСірничок
Ахаха.
Ви не с курсі зовсім
Подивіться мережі приватних клінік по нсзу і подивіться послуги , для дітей і сімей нормально біля дому

Приватні клініки великі стаціонари по нсзу і операції проводять, але є черги
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 08 октября 2025
Ответ дляКонтрольница
Моя сімейна лікар з приватної клініки
Чекати оф або онлайн консультації максимум 2 доби,або одразу,якщо терміново
Про які довгі очікування ви пишите-мені не зрозуміло
Я про узких специалистов
По чем здесь семейные , к ним конечно сразу можно попасть
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 08 октября 2025
Ответ дляСамо_достаточная
не знаю де Ви мешкаете, але в Киеві можна записатись до вузького спеціаліста. Так треба почекати 2-3 тижні, а якщо дуже критично то можна підійти під кінець прийому і вони приймають ( поки не чула ще жодного разу що б комусь відмовляли).
І через хелсі можна моніторити, часто зявляються вільні місця
Ну вот меня даже по записи не приняли
Предложили за деньги
Я выше писала можете почитать
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 08 октября 2025
Ответ дляРаздражевская
Врач ничего не пытается вам втюхать, у него распоряжение от главного врача, а тому в свою очередь моз сказало: зарабатываете деньги сами. Вся суть реформы-переход к платной медицине, они по ТВ для идиотов рассказывают, как все стало лучше и бесплатно, а на деле- платите
Та знаю я это итак
Шлях до зірок• 08 октября 2025
Какой ужас! Это в какой стране?

Я сегодня утром записала маму к семейному, в 10 позвонила, чтоб дали направление к дерматологу, когда пришли цифры - позвонила на другой номер и записала на прием. На сегодня на 12. Украина, гос.поликлиника.
Ща как дам• 08 октября 2025
Ответ дляПринцепесочка
Семейный бесплатно, узкие специалисты по направлению бесплатно.
Тоже так же ! О чём вообще тема? При чём тут медицина взагали ?
Есть конкретная поликлинника, больничка, где руководство прокручивает свои афёры . Жалуйтесь , обращайтесь в компетентные органы .
Диви яка я пава!• 08 октября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я про узких специалистов
Я вам дала вище скан сьогодні на сьогодні ендокринодог
Також є так до кардіоревматолога, раз на раз не приходиться, не знаю де ви там місяцями ловите
Поставте Хелсі24, є люди записуються через неділю і потім відписуються і вільні віконця є.
Протру пилюку• 08 октября 2025
Ответ дляВсех в сад
Немає ніякої Європи. Є декілька десятків країн з абсолютно різною медициною.
Диви яка я пава!• 08 октября 2025
Ответ дляШлях до зірок
Какой ужас! Это в какой стране?

Отож
Все онлайн через систему
Вилосипедниця• 08 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
моя думка - абсолютно протилежна. Раніше все було платно, навіть за кров з пальця брали за 50 грн в фонд кабінету. Де до реформи ви бачили безкоштовне МРТ? УЗД? Я навіть рентген робила - купувала плівку. До лікарів не потрапити, стоїш з шостої ранку в мороз під лікарнею в черзі в реєстратуру потім ’на сьогодні 6 талонів’ - а ти 7-й в черзі. Ходи до лікарів лише по прописці, якщо в твоїй поліклініці ендокринолог нулячий - бігай, шукай зв´язки як потрапити до нормального не по прописці, занось йому за це подяку. Або якщо немає знайомих - їдь, лови його в коридорі, просися на прийом. а потім тебе ще й ведуть в кабінет повз чергу ’законних’ пацієнтів і кожен тобі сокиру подумки в спину встромляє)))) А в якому стані були лікарні? Це жах, я пам´ятаю обласна лікарня - тріщини, облуплена фарба, подертий радянський лінолеум, поламані стільці, ліжка панцирні з сітками аж до підлоги, двері криві-косі, холод, вікна заткнуті ватою,туалети як після атомної війни.... І зараз та ж лікарня - тепла, сучасна, відремонтована. Хто скаже що я далека від реалій - мимо, я рік як пройшла всі кола пекла з лікуванням пухлини мозку в сина, а до цього ще три роки пошуку діагнозу і спостереження. А щодо того що запис або прийом треба чекати - зараз все одно є альтернатива, бо можна звернутися до спеціаліста в будь-яку лікарню, головне мати електронне направлення. Ну а коли це вже ’ваш’ лікар. який вас спостерігає - то він сам знайде вам ’віконечко’ на найближчі дні без проблем. Крім того, до вузьких спеціалістів ще й до реформи був запис через реєстратуру і не ’на сьогодні’, а теж за тиждень мінімум.
Правда десь посередені, як завжди. І кожен міряє по собі. Мій сімейний лікар на момент заключення декларації сидів у поліклініці. Потім раптом будинок, де розташовувалась поліклініка, викупила одна з провідних приватних клінік і тепер мій лікар сидить у підвальному приміщені в самому центрі міста. Я працюю і мені дуже незручно туди їздити, але кого це хвилює? Хотіла перевестися ближче, але у гарних лікарів немає місць. Можна багато що писати, тільки який сенс. Доречі, до реформи в нашій поліклініці до вузького спеціаліста можна було потрапити день в день, завжди були місця. Ну може до хірурга була черга день-два. Це Київ.
САМ_ТАКОЙ• 08 октября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Людей больше не стало
Значит стало меньше врачей
Много ушли в частные клиники или уехали
Вы можете заключить декларацию с врачом из частной клиники на таких же условиях как и с гос
Сірничок• 08 октября 2025
Ответ дляИванка Бур
Меня веселит то, что у меня декларация тоже в платной клинике. И как это ’прекрасно’ я отлично знаю...
Экономия только на приёме педиатра. Все остальное- по коммерческим расценкам.
Ваши дети к лору не ходят? К офтальмологу? Ортопеду? Эндокринологу?
ЧукИГеки• 08 октября 2025
О узнаю руку мастера! Темы про высокие цены теперь будут разбавлены темами про социальную сферу
САМ_ТАКОЙ• 08 октября 2025
Ответ дляСірничок
Направление этим врачам даёт педиатр/ семейный/ терапевт и абсолютно бесплатно.
Karina_B• 08 октября 2025
Это европейский опыт. Вы же многие хотите в евросоюз. Как с 2014 года начали уверенно туда идти так всё лучше и лучше жизнь в Украине.
Иванка Бур• 08 октября 2025
Ответ дляСірничок
Если вы знаете, что по коммерческим расценкам, для чего меня долбите уже 20 минут?
Дети ходят на профосмртр. Запись за месяц или две недели.
Сиамская сороконожка• 08 октября 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
та не...
Медицинская реформа в Украине — это процесс трансформации системы здравоохранения, начавшийся в 2016 году с внедрением выбора семейного врача и переходом на электронный документооборот.
от тільки наш сімейник був шоці, коли узнав.як наші теперішні очільники переграли раніше заплановані зміни, бо розумів, в що це все виллється. (не всі ж тупі,є і розумні люди серед нас.)
Так і сталось.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 08 октября 2025
Ответ дляAllein74999
Абы те платные приемы еще помогали, вопросов бы не было. А то пришел, денег вкинул в их консультацию и говнолечение, а оно до одного места. Обожаю фразу - а давайте попробуем… на себе, б…ть пробуй
Да и такое было у меня
Сірничок• 08 октября 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Что абсолютно бесплатно? Бесплатно гос узкий. В чистой и красивой частной клинике - за деньги
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 08 октября 2025
Ответ дляПротру пилюку
не заметили

Чудесно но у нас такого нет
Сірничок• 08 октября 2025
Ответ дляИванка Бур
Так а что вы рассказываете, как все шикарно? Шикарно когда за свои. За государственные- более чем не шикарно
Karina_B• 08 октября 2025
А может вы в конце концов займётесь своим здоровьем, а не хождением по врачам? Перестаньте переедать, завидовать, оскорблять, будьте добрыми, больше позитива, оптимизма.
Місячне Сяйво• 08 октября 2025
а как за пару месяце можно записаться, только за 2 недели ж можно?
фан L.O.S.T.• 08 октября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Чудесно но у нас такого нет
Где ’у нас’ ? Какой населенный пункт ?
Сіточка• 08 октября 2025
Ответ дляНиф_ниф
Нас обдурили, нам так показували прекрасне життя в європі, але всі мовчали за медицину... По суті говорили тільки про високі зп , а про ціни, вартість світла, тепла, що скора не приїжджає на температуру, що до сімейного попасти триндець, а в деяких країнах навіть приватних клінік нема...
Загалом я ще в кінці 2022 зрозуміла, що воювать ща європейське майбутнє не хочу.
Ще сюди треба додати безкінечні страховки, штрафи, тотальний нагляд і контроль у всьому та вартість стоматологічних послуг, де за те, що тільки подивляться треба відвалити 100 євро.