ЭкстрасенсиХаЯ• Изменено 08 октября в 10:32

Вы заметили как испоганилась медицина ? Благодаря нововведениям теперь невозможн

просто невозможно Попасть на прием к врачу бесплатно
Записываться надо за пару месяцев и то не факт что выйдет
Врачи навязывают платные приемы
Знакомая работает в поликлинике по секрету рассказала что заведующая прямым текстом сказала хочете зарплату втюхивайте платные услуги, денег на зарплаты в стране нет 🤷🏻‍♀️
Ангелок з ріжками• 08 октября в 11:02
Ответ дляСиамская сороконожка
є ні, той флаг підняли наші зелені креативщики і ’доробили’ розпочате.
та не...
Медицинская реформа в Украине — это процесс трансформации системы здравоохранения, начавшийся в 2016 году с внедрением выбора семейного врача и переходом на электронный документооборот.
Триндичіха Байрактар• 08 октября в 11:02
Ответ дляПутающаяся
І що з того , що безкоштовно, коли до вузького не попати, бо нема місць постійно?
Половина из записанных просто не является на прием.
Путающаяся• 08 октября в 11:02
Ответ дляПринцепесочка
Записаться к другому, обычно можно записаться за 10-14 дней
Якщо треба вже, а не чеез 2 тижні? А чого не через 2 місяці або 2 роки?
Само_достаточная• 08 октября в 11:02
Ответ дляПутающаяся
постійно не може бути. спробуйте о 8 ранку записатись (відкриваються вільні місця)
Форс мажор• 08 октября в 11:03
Даже не буду тратить время на ’бесплатную медицину’.
Если случится что-то, что угрожает жизни, то привезут по скорой. И прооперируют (летальную статистику никто не будет усугублять). Потом уже разберемся кому и сколько.
А все эти анализы, плановые осмотры - только частные, где ты точно знаешь сколько это стоит и кому ты платишь. Пару раз ходила с ребенком по прописке в поликлинику. Абсолютная некомпетентность, зря только время потеряла.
Поэтому от родов и в течении 20 лет ходила и хожу к частникам.
А нет денег, то значит не так мне и надо лечиться, само пройдет.
Это не правильный подход, но это жизнь в наших реалиях.
Раздражевская• 08 октября в 11:03
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Как это?
Сократили, врачей уволили
Диви яка я пава!• 08 октября в 11:04
Ответ дляПутающаяся
Швидка я направлення в стаціонар - день в день, час в час
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 08 октября в 11:04
Ответ дляНе стесняюсь
Кожен 4й прийом - з гострими станами. В Це вікно неможливо записатися, але Він оплачується.
Это к семейному?
Путающаяся• 08 октября в 11:05
Ответ дляПринцепесочка
Из последнего записывалась к лору ( даже кисту у него бесплатно удалила), к дерматологу, к детскому урологу ( там вообще без направления даже и без записи).
Я до дерматолога безкоштовно за 2тині так і не змогла аписатися. Піша в приватну.
Операція в стаціонарі платна- дитині аденоїди. Якщо порахувати оті всі вдячності + офіційну ціну в касу, то вийшло так само як в приватній. Де не до порівння просто все
Диви яка я пава!• 08 октября в 11:05
Ответ дляФорс мажор
Подивіться чи є в вашому районі приватна клініка яка працює по Нсзу. Сімейний і огляд, основне безкоштовно
Сірничок• 08 октября в 11:05
Ответ дляИванка Бур
НЗСУ сплачує одні й ті ж самі послуги, аналізи за пацієнта, як в державній, так іі приватній клініці.
Только их перечень ничтожно мал. А все остальное нужно делать за свой счет.
Вы в платную клинику за бесплатными опциями ходите, а за платными - в гос? Или по ценам частной клиники все остальное оплачиваете?
Сірничок• 08 октября в 11:06
Ответ дляНе стесняюсь
Ні, всі аналізи які виписує держ сімейник у них теж безкоштовні. Є просто аналізи, які безкоштовно лише від спеціалістів, але це правило діє для державних теж.
Нет. Так же как и в гос больнице не все, что выписывает семейник - бесплатное
Раздражевская• 08 октября в 11:07
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Берите направление на ургент идите в стационар
Вы бред пишите, св стационар можно напр взять только на госпитализацию, там никто не будет консультировать и с чего вы решили, сто у автора срочный случай. Абы свои 5 копеек вставить
Сірничок• 08 октября в 11:07
Ответ дляДиви яка я пава!
Навіщо? Там не має всього спектру, це мережа клінік, вони теж щамовляють в тих самих лабораторіях
Я піду і зроблю в мережі приватних лабораторій. Всі безплатно
Это что же за клиника такая, которая анализы сама не делает. Озвучите название?
Copy-Paste• 08 октября в 11:08
моя думка - абсолютно протилежна. Раніше все було платно, навіть за кров з пальця брали за 50 грн в фонд кабінету. Де до реформи ви бачили безкоштовне МРТ? УЗД? Я навіть рентген робила - купувала плівку. До лікарів не потрапити, стоїш з шостої ранку в мороз під лікарнею в черзі в реєстратуру потім ’на сьогодні 6 талонів’ - а ти 7-й в черзі. Ходи до лікарів лише по прописці, якщо в твоїй поліклініці ендокринолог нулячий - бігай, шукай зв´язки як потрапити до нормального не по прописці, занось йому за це подяку. Або якщо немає знайомих - їдь, лови його в коридорі, просися на прийом. а потім тебе ще й ведуть в кабінет повз чергу ’законних’ пацієнтів і кожен тобі сокиру подумки в спину встромляє)))) А в якому стані були лікарні? Це жах, я пам´ятаю обласна лікарня - тріщини, облуплена фарба, подертий радянський лінолеум, поламані стільці, ліжка панцирні з сітками аж до підлоги, двері криві-косі, холод, вікна заткнуті ватою,туалети як після атомної війни.... І зараз та ж лікарня - тепла, сучасна, відремонтована. Хто скаже що я далека від реалій - мимо, я рік як пройшла всі кола пекла з лікуванням пухлини мозку в сина, а до цього ще три роки пошуку діагнозу і спостереження. А щодо того що запис або прийом треба чекати - зараз все одно є альтернатива, бо можна звернутися до спеціаліста в будь-яку лікарню, головне мати електронне направлення. Ну а коли це вже ’ваш’ лікар. який вас спостерігає - то він сам знайде вам ’віконечко’ на найближчі дні без проблем. Крім того, до вузьких спеціалістів ще й до реформи був запис через реєстратуру і не ’на сьогодні’, а теж за тиждень мінімум.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 08 октября в 11:08
Ответ дляОябунчик
Підходити до лікаря і він сам запише на вільний час,я так робила.Запис просто постійно закритий і вільних місць ніколи немає і ніхто не відміняється.
Нет , у нас врач невролог конкретно так не записывает зато платно рада принять хоть прям щас
Диви яка я пава!• 08 октября в 11:09
Ответ дляСірничок
Де нічтожно мал?
Все є 17 сторінок безкоштовних- одні, за направленням сімейного, а Інші за направленням вузького спеціаліста, мені дав наприклад, кардіолог на 8 аналізів безкоштовно, сімейний 5 шт. Весь річний чек ап
Читайте
https://www.csdlab.ua/sites/default/files/pdf/sayt...
Allein74999• 08 октября в 11:09
Абы те платные приемы еще помогали, вопросов бы не было. А то пришел, денег вкинул в их консультацию и говнолечение, а оно до одного места. Обожаю фразу - а давайте попробуем… на себе, б…ть пробуй
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 08 октября в 11:10
Ответ дляДиви яка я пава!
Наприклад дали пройти ендокринолога дитячого
Дивлюся ось і на сьогодні - по направленю
Да это касается не всех специалистов
Но популярные окулист лор невролог эндокринолог взрослый узи у нас вообще не записаться , надо вылавливать места и ждать месяц
И то я ж говорю я записалась за месяц и меня не приняли в итоге а предложили платно зато
Диви яка я пава!• 08 октября в 11:10
Ответ дляСірничок
Мережа приватних Мій Лікар
Сімейний по Нсзу
В них не має лабораторій в кожному відділенні
Також приватна мережа PuLSE
Иванка Бур• 08 октября в 11:10
Ответ дляСірничок
Ви мабуть не зовсім розумієте принцип. Всі аналізи визначені переліком НЗСУ, консультація сімейного лікаря це безкоштовно для пацієнта, що в державній, що приватній, за умови декларації.
Якщо вам необхідний вузький спеціаліст, як мені, для прикладу Лор, то мій сімейний лікар в приватній клініці дає направлення в державну.
фан L.O.S.T.• 08 октября в 11:10
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Да по направлению бесплатно но как записаться если нет мест
Есть места . В пятницу на прошлой неделе записалась к ортопеду-травматологу . На сегодня . К семейному записалась через Хелси в прошлый четверг на прошлую пятницу . Не знаю , что у вас там за захолустье , что ни к кому мест нет .
Протру пилюку• 08 октября в 11:11
не заметили
За последний год посетила невролога, дерматолога, ортопеда. Дерматолог день в день можно записаться. Другие за неделю. Если не к конкретному врачу.
Все бесплатно, снимки и анализы бесплатно, ничего не втюхивали.

Мама на днях была у гинеколога. Запись за 3 дня. Сделали ей 2 бесплатных УЗИ (запись за неделю).
Диви яка я пава!• 08 октября в 11:11
Ответ дляСірничок
По моєму, зовсім не в курсі раз такі питання
Є мережі приватних клінік, є мережі приватних лабораторій, те ж сінево які працюють по програмі Нсзу
Сірничок• 08 октября в 11:12
Ответ дляИванка Бур
Ахаха.
Т е вас в прекрасной частной больнице по нсзу только послушать могут и парацетамол выписать? Лечиться- это уже в гос?)
Триндичіха Байрактар• 08 октября в 11:12
Ответ дляРаздражевская
Вы внимательно читали мой пост? Или только слово ’направление’ привлекло внимание?
Раздражевская• 08 октября в 11:13
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Внимательно. Похоже, это вы не поняли, что написали
Диви яка я пава!• 08 октября в 11:13
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Да это касается не всех специалистов
Невролог, кардіолог теж проходили - ну неділю чекала
Окуліста виловила через 2 неділі
Це не проблема. Кошти дійсно економить
Copy-Paste• 08 октября в 11:14
Ответ дляПутающаяся
ну якщо прямо так - то біжите і домовляєтеся як це постійно і робилося до реформи. До гарного спеца було не пробитися, тільки блат і нормальна така ’подяка’. ’Сьогодні на завтра’ можна було потрапити тільки до ’так собі’ лікарів, але до таких ви і зараз можете легко записатися, в них зазвичай немає ажіотажу, пробиваєте лікарні свого міста і знаходите віконце на найближчий час.
Протру пилюку• 08 октября в 11:14
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Не работают ваши подсказки
Я была записана к неврологу за месяц записалась через сраную Регистратуру, выстояла очередь километровую с утра рано, меня записали неправильно. Пришла на прием и пинком под зад полетела «счастливая» домой
А все потому что в это время у врача диагностические процедуры а не прием, и она не принимает ни по записи ни по направлению если это просто прием консультация. НО! Хочешь консультацию плати деньги и она прям щас примет а так пере записывайся , снова стой в очереди утром и потом ждать месяц или больше приема
Регистратура тоже начали врать про смену графика и тд, а по факту бабушка в регистратуре просто ошиблась когда записывала, потому что там две фамилии врача одна запись на консультацию вторая запись на процедуры. Вот меня записали на процедуры
И врач меня принимать не захотела и что я сделаю ?!
А зачем вы записывались через сраную регистратуру в километровой очереди? У вас телефона нет? Нет в городе ни одной клинике, которая подключена к хелси или другой подобной системе для записи онлайн?