Колупалочка• 08 октября в 10:33

Лечение молитвами.

Сложилась такая ситуация по ментальному здоровью сына.....второй год с мужем не можем понять, что с ним, пубертатный период понятно, но есть нюансы с его рождения и сейчас это критично. Очень нужны контакты человека при церкви, кто читает молитвы и тем самым лечит человека. Прошу, кому нечего делать или хочет" кинуть ядом" -проходите мимо. Нужны реальные данные таких людей, которые помогли и исцелили душу.
Психологічка• 08 октября в 13:22
Ответ длякультУра
Я можу розповісти ситуацію, свідком якої була особисто. Вже тут в темах писала

Я лежала з дитиною в онко. З нами в палаті лежала бабуся з онуком 5 рочків.
У хлопчика були метастази в мозок і прогнози погані. Бабуся часто молилась, хоча була молодою (37 років) і нормальною, не фанатичною.
У хлопчика зупинилось серце. Лікар почала масаж серця, викликали реанімацію з сусіднього корпусу, але довго їхало авто. Лікар на руках в ковдрі понесла в той корпус. Поки підключили пройшло багато часу, лікарі сказали, що навіть якщо серце заведуть - мозок за такий час відмирає. Серце завели, але зупинка тривала задовго, сильно задовго, щось біля 20 хв, точно вже не пам´ятаю.
Бабуся весь той час без перерви читала Біблію. Ледь заставляли поїсти і поспати хоч трохи.
Хлопчика перевели в палату. І все було нормально. Він розмовляв, відходив. Приходили в палату цілі консиліуми, бо неможливо таке було. І саме головне - пропали метастази. Така довга зупинка дала відмирання чогось там і метастазів. Даню потім водили по КТ, МРТ, різним обстеженням - не вірили.
Навіть по ТБ показували тоді.

Тобто була робота лікарів і щось ще. У мене після того таке піднесення було. Бо ми тоді тільки попали в онко, я ридала днями, в шоці була, не знала що робити. А після тієї ситуації налаштувалася на лікування і пішла до церкви.
Как у вас сложилось дальше?
Психологічка• 08 октября в 13:29
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
За конец войны уже помолились все? Помогло?
Большая часть людей сходила к ведьмам. Когда таких людей много, приходит сатана в виде путлера или не важно кого, землетрясений, наводнений и забирает всех, кто к нему ходил
НашлаПерепискуМужа• 08 октября в 13:31
Ответ дляПсихологічка
Получается герои воины ходят к ведьмам? И воины Азова молились на божков и их покарали?
Психологічка• 08 октября в 13:33
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Получается. И их родители ходили и над детьми своим делали ритуалы на продажу души. Ведьмы лживые, и расскажут, что это ритуалы от сглаза, порчи и далее.
У героев у всех татуировки с черепами, не обращали внимания? Это знак смерти в колдовстве. Думаете, на счастье?
ЭтаваНиМожетБыть• 08 октября в 13:58
зверніться до отця Івана. с. Вікнине Черкаська обл.
Пустощі-веселощі• 08 октября в 14:02
Ответ дляКолупалочка
Нажаль, ліки. ліками....проходимо цей шлях зараз сповна ..але надіюсь на Бога.
Дитина явно успадкувала проблеми з психікою від мами. Бо доросла людина буде проблеми вирішувати, а не надіятися та чекати на чудо. Ви у всіх професорів були? В психоневрологічний на Фрунзе їздити? За кордоном консультувалися?
Просто каралева• 08 октября в 14:19
Ответ дляЧупакабраЗеБест
мы в свое вермя перед войной в Лавру ходили с таким. сейчас туда хода нет. еще тут Олипию в голосеево хвалят, это то что я читала.
Алипия ж сама была юродивая, не помогли ей молитвы
Malysh2• 08 октября в 14:26
Лучше обращайтесь не к человеку при церкви, а к человеку в церкви. Например, к опытному священнику, который имеет своих взрослых детей или работает с детьми. Подскажет и разьяснит как и что должно быть в семье, что делать и кто виноват.
Хорошо понимаю, о чем вы. Моей 17 и все хуже и хуже. Сейчас даже не общаемся. Из последнего - кричала мне в лицо, что ни уважать, ни слушать она меня не будет. Дышала над ней и трусилась с первого дня, все для неё... Но, в моей ситуации тупик, так как муж самоутверждается за мой счёт и подорвал авторитет полностью. Классика- мама требует и плохая, папе на все по фигу и хороший. У ребенка соответственно вечные истерики и манипуляции, чтобы хороший папка заступился и игнорировать мои требования полностью. Себе же во вред, своему здоровью,что самое болезненное... С ним тоже сейчас не общаемся. Тупик. Это как пример для вас. Молитвы тут не причём, они полезны, конечно, но суть в другом. Такая извращенная обстановка в семье, разные позиции отца и матери, главная причина истерик, манипуляций, неадекватного поведения.
Бриджит_Фрикандо• 08 октября в 14:26
Ответ длякультУра

Навіть по ТБ показували тоді.

Значит Бог оставил конкретно этого ребенка для какой-то своей цели. Если бы он захотел забрать, то хоть лоб расшибла та бабушка, ничего бы не было. за большинство онкобольных детей молятся, выживают не все(((
культУра• 08 октября в 15:30
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
ДЯКУЮ вам за історію...чим ваша ситуація закінчилась?
Син студент, тоді сину було 2,5- 3 роки
Той хлопчик теж виписався після лікування і ще кілька років ми бачились на перевірках - все було добре, звичайна дитина.
Потім не бачились і що з ним не знаю
культУра• 08 октября в 15:30
Ответ дляПсихологічка
Как у вас сложилось дальше?
Вище написала, син студент зараз. Є проблеми, після того у всіх є якісь нюанси, але з таким живуть
Редисочка• 08 октября в 15:35
Ответ дляКолупалочка
Что назначили из лекарств?
іронічна антитеза• 08 октября в 15:41
Ответ дляКолупалочка
хоопонопоно попробуйте
почтиайте как именно врач психиатр лечил своих пациентов этой медитацией
ЧупакабраЗеБест• 08 октября в 15:45
Ответ дляПсихологічка
а дети с врожденной инвалидностью?
ЧупакабраЗеБест• 08 октября в 15:46
Ответ дляПсихологічка
а про Алипию можете чтото нписать? стоит туда обрщааться, не стоит?
Проня_Прокоповна• 08 октября в 15:57
Ответ дляКрию матом страшно
шел 2025 год....
прикольний нік )))
Барабасиха• 08 октября в 16:10
Ответ дляКолупалочка
Нечего делать!?!? У врачей уже были....Проходите мимо, диванная экспертка
Опишите проблему, может вам помогут другими рекомендациями. Врачи бывают разные. Хороших найти реально сложно. Только молитвами редко удается вылечить.
Психологічка• 08 октября в 16:17
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а дети с врожденной инвалидностью?
Тоже самое. Родителям ведьмы подселяют сущность, и ребёнок рождается с любой инвалидностью.
Психологічка• 08 октября в 16:17
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Не стоит. В этом нет смысла
ЧупакабраЗеБест• 08 октября в 16:29
Ответ дляПсихологічка
ну а вот в случае автора. как следует себя вести , что делать?
ЧупакабраЗеБест• 08 октября в 16:33
Ответ дляПсихологічка
может так.
я когда то слышала и противолополжное мнение, мол такой ребенок дается только сильному и достойному родителю.

ктото говорит что - это крестное знамение по делам.
МамОмужа• 08 октября в 16:48
Ответ длякультУра

Навіть по ТБ показували тоді.

обійму і підтримаю Вас, я теж пройшла онкологію в сина і теж безмежно вдячна Господу за його допомогу. Я до цього вірила як то кажуть ’на Різдво і на Паску’. А коли сталася біда то молилася молитвами які знала і знайшла, але частіше просто йшла до церкви коли там нікого не було і говорила з Богом, зі святими, розповідала, плакала, просила почути мене і допомогти, пробачити за те що раніше не вірила і що лише горе мене привернуло до Бога. І дійсно, я тоді була як в тумані, але зараз, оглядаючись назад, я розумію що Господь мені допоміг, підтримав, направив, врятував. Я була в кроці від того, щоб покласти сина під ніж до приватного шарлатана з накрученими відгуками і просто дивним збігом обставин мені трапився лікар, що просто жахнувся тієї стратегії, яку призначив цей коновал і врятував сина. Потім вже не один лікар підтвердив, що якби я послухала того першого то нічого доброго з того не вийшло б. Потім ми обирали між Охматдитом і іншою лікарнею, я рвалася в Охматдит і теж чисто випадково ’застрягла’ в онкології іншого міста. Я від того аж плакала. А потім якраз коли ми лікувалися - стався приліт в Охматдит. Блін, пишу і руки трусяться..... Тому я вірю в Бога бо на своєму досвіді відчула його допомогу і завжди йому вдячна.
Svitlo_• 08 октября в 16:48
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а дети с врожденной инвалидностью?
Насправді лише Бог знає чому, для нас людей на землі це закрито.
МамОмужа• 08 октября в 16:57
Ответ дляБокс-орун
Майже всі лікарі вірять і розуміють, що є ще яквсь сила, крім знань і умінь лікарів.
саме так, і моляться перед операцією, і ікони в них в кабінетах стоять, і в коридорах лікарняних. Бо хто як не лікарі бачили мабуть не одне диво, коли здавалось би безнадійний пацієнт наперекір прогнозам одужує...
МамОмужа• 08 октября в 17:01
Ответ длякультУра
щиро бажаю йому всього найкращого, пожиттєвої ремісії і міцного здоров´я!
Такі історії дуже надихають і підтримують, бо в нас пройшов ще лише рік і я кожне МРТ проходжу в тумані і на Біфрені, а висновок відкриваю напівпритомна...
Психологічка• 08 октября в 17:44
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Случай автора не раскрыт полностью, что там творится, не понятно. Исповедаться надо, и тогда просить помощи в молитве. А если грехи остаются, сущности остаются, то просто так они никуда не денутся.
Коханозадовільна• 08 октября в 18:05
Ответ дляКолупалочка
психические отклонения лечат таблетками и терапией, экзорцист вам не поможет
РокерША• 08 октября в 18:46
Ответ дляСвекруховна
В темі автора - ментальне здоров´я сина, що не так?
Так наша дискусія не про потреби автора була, а якби про інше.
Ну і тоді автору не молитися треба а до екзоциста вести з такою логікою
Творческий типаж• 08 октября в 18:52
Ответ дляКолупалочка
і який діагноз? У яких спеціалістів обстежувалися?
Бойцовская• 08 октября в 19:41
Ответ дляПсихологічка
Людина такий же біологічний вид, як і інші, тому і в людей, і в тварин, і в рослин трапляються генні мутації, або певний негативний вплив при внутрішньоутробному розвитку. Тому після впливу радіації, наприклад, народжувались інваліди, або ще як приклад, талідомідові діти