ТЦК відтепер зможуть володіти майже всією інформацією про військовозобов’язаних. Відомості про місце проживання братимуть із демографічного реєстру. Також навчальні заклади зобов’язані передавати дані про фах медичного або військово-облікового спрямування своїх випускників. ТЦК можуть мати доступ і до медичних даних, а також до паспортної інформації з демографічного реєстру.
Система, яка автоматично ставитиме людей на облік, збиратиме такі основні відомості: прізвище, ім’я, по батькові, фото, адресу, сімейний стан, дані про здоров’я та частково — з банківських джерел.
Ответ для123-08df
давним-давно уже
Когда это давным? Дня три назад?