Прийшли дощі, зима і в мене знову проблема з сушінням одягу
На сушильну машину нема місця і грошей)
В фейсбук попалась от така штука ( додаю скрін з тієї реклами, щоб розуміли про що мова) думаю спитаю тут, у вас
Бо ж всі ми знаємо як пишуться ті відгуки під постами))
На сушильну машину нема місця і грошей)
БоВжеВільна• 08 октября 2025
Ответ дляМаю рацію
Смотрю сейчас ее на Розетке. У нее боковые секции тоже греются?
Так
БоВжеВільна• 08 октября 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
А мені не сподобалась електросушарка
Сушить тільки там, де проходить тепло, а решта речей, яка звисає так і залишається мокрою
Очікувала більшого. Обігрівач звичайний справляється краще та швидше
А як обігрівачем сушите? Просто поруч ставите? В кімнаті вологи немає?
Голубка миру• 08 октября 2025
Автор, это с али сушилки. Я так понимаю, работают по принципу фена. Посмотрите там отзывы.
Тут люди делятся сугубо своим впечатлением. Не всем оно надо, не все понимают, зачем. И фукают.
Я так тут про вертикальную сушилку спрашивала. Зафукали практически все, потому что им такого не надо, они не понимают. В итоге купила и не нарадуюсь. Потому что искала под свои запросы. А они у всех разные.
АяВсёЗнаю• 08 октября 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Відкриваю вікно. Ставлю під звичайну сушарку маленький дуйчик і сушить