Непозбувна Бентега• Изменено 08 октября в 12:44

Коли орендодавці пенсіонери, чи варто з ними звʼязуватись?

Шукаємо квартиру, знайомі скинули номер, домовились про зустріч. Чоловік сьогодні поїхав, подивився квартиру. Говорить, що приїхав чоловік пенсійного віку, цей чоловік сказав, що буде раз в місяць навідуватись покупатись на 40 хвилин. Ще в нього є дружина, яка взагалі хоче жити в цій квартирі, але через те, що чоловік не хоче, вони живуть на дачі. Короче, я відчуваю пахне смаженим. Квартира страшненька, але за ту ціну, за яку вони здають ми мабуть вже не знайдемо. Я незнаю, що роботи, але моя інтуїція говорить, що треба пошукати ще варіанти і не звʼязуватись з ними
Кумедна• 08 октября в 13:13
Так там скорей всего бабка и не в курсе о сдаче квартиры.
И еще, почему только дед будет приезжать мыться, а бабке не надо?
А_мій_самий_самий• 08 октября в 13:20
Ответ дляНепозбувна Бентега
Чи це взагалі нормально навідуватись раз в місяць? Чи ні? А якщо нас не буде вдома і я як подумаю, що хтось буде шарити по моїм речам, я такого не розумію. Взагалі ми вперше будемо орендувати житло, і я незнаю, як воно все відбувається
Навідуватись нормально. Вони переживають за своє майно, а квартиранти різні трапляються. Поставте себе на їх місце.
Але ще купатись, то вже не нормально. Однозначно не треба зв´язуватись. Ще й жінка хоче жити в квартирі. Це для вас будуть качелі, то вони передумали і треба буде з´їзджати, то передумали і ви залишайтесь. Вам ті переїзди можуть в копійку стати. Якщо ви бачите що є проблема, то навіщо вскакувати в цю халепу?
автор Непозбувна Бентега • 08 октября в 13:26
Ответ дляЗалетна Я тут
Вибачте це Київ? не Позняки випадково?
Ні це Дніпро
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Вони заїдуть з холодами в іншу кімнату

Мороз їх вижене
Там 1 к
автор Непозбувна Бентега • 08 октября в 13:28
Дівчата, дякую за відповіді. Як я і думала,будемо шукати інший варіант
заварний look• 08 октября в 13:34
Ответ дляНепозбувна Бентега
Наведываться нормально - по согласованию с арендаторами . Но не на 40 минут и не покупаться .
Автопортрет нурофена• 08 октября в 23:47
Ответ дляНепозбувна Бентега
Там 1 к
То все одно приїжджатимуть митись.
Чай,печиво.
Дівчата вже Вам писали
Любимка-анонимка• 09 октября в 02:29
Тут вже багато хто написав, що навідуватися раз в місяць нормально. Як правило коли оплата за квартиру, тобто Ви також в квартирі будете. Власники ж теж можуть хвилюватися чи не влаштували ви там наркопритон.
Митися - це нонсенс.

Раз Ви перший раз будете знімати, то можу дати Вам цінну пораду. Як будете оформляти договір, оплачувати перший раз, то впевніться що перед вами власник/-ця квартири. Колись давно був гіркий досвід, життя навчило. Сімейна парочка здала кімнату. Через 2 тижні приїхала власниця квартири (свекруха). З порогу заявила, що вона власниця, а от оце хто в її квартирі? Благо хоч не вигнала на вулицю. Розказала невістці, що вона про неї думає, забрала гроші і дала час до кінця першого місяця (не більше 2 тижнів залишалося) знайти житло і з´їхати