БезникаЯ• 08 октября в 14:34
Вы бы дали Владимир Александровичу второй шанс на выборах?
Может со второго все получится?
Ответ дляСвоего не предлагать
Зібрались дивані експерти і пи.дять...рот не закривається. То робіть щось!
Всі що тут трендять тільки це й роблять. Нічого для кращого життя не робите!
Україна була й буде!!!
І не треба цим тролями підігравати!
Люди нас нацьковують один на одного різними такими темками, закидають кожен день, фільтруйте інфу! Будьте розумніші.
Ви нарікаєте на президента.....ніхто не обирав, а більше 70% за. Ми хоч маємо право на вибір. Наш не втік, і робить для країни що може. Поставте себе на його місце!
У р.шки гірший прейзик на 100%, теж не обирали, а вже який термін...🤯
Україна була й буде!!!
І не треба цим тролями підігравати!
Удалено администрацией...
Фрау Донна Роза• 08 октября в 20:15
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
а мама предупрждала) но кто ж слушал
Vlada-Maria• 08 октября в 20:41
Ответ дляnellaoza
порох от орбана бабки получает с кремля что б колотить народ изнутри.что б ботоферму оплачивать
точно, маня))))
Україна відновила торгівлю електроенергією із Угорщиною
Vlada-Maria• 08 октября в 20:42
Ответ дляnellaoza
для вас вырок а для нас нет .мы опять выберем зеленского.
ото манька з двох клонів шпарить, аж зелена чебурашка завертається
Vlada-Maria• 08 октября в 20:49
Ответ дляnellaoza
агония у шоколадо мертветчуковской секты
мань, ти куда втікла?
скажи краще, чого перестала свою фішешку вкид про зброю вкидати?
Your Sweetheart• 08 октября в 20:53
Ответ дляГерцогиня
По окопах ви будете з скринькою для голосування бігати???
Онлайн
Vlada-Maria• 08 октября в 20:54
Ответ дляМанула
маня, вам сюди
готова виборча програма на другий термін))))))))))і підпис слуга народу
Your Sweetheart• 08 октября в 20:56
Ответ дляТра Ля Ля
А як ви бачите вибори в умовах війни, коли купу людей розкидало по всьому світу, цілі території окуповані, як забезпечити вибори і їх безпечне проведення. Я вже мовчу про те, що за законом в військовий час вибори заборонені. То не зрозуміло хто і що одноособово там собі продовжив
Онлайн
Your Sweetheart• 08 октября в 20:59
Ответ дляМаска-0b9f
Головне,мову нашу зберегти,без неї ніяк(с)
Ті клаптики, що залишаться в Україні і збережуть мову
frumoasa17• 08 октября в 21:00
Мій вибір в 2019 був Порошенко. Тому я йому і першого шансу не давала, але для України вибори закінчилися. Воно тепер хрін піде, прийшло щоб угрохати Україну.
Маска-0b9f• 08 октября в 21:41
Ответ дляСтешк@
Не дорога ли цена? Уехавшие ассимилируются и прощай мова, оставшиеся вымрут (надеюсь, не все, хотя зависит от того, сколько продлится война)....
Смотря для кого: для украинцев слишком дорогА,а что касается правительства(к Украине и украинцам отношения не имеет),то они за ценой не постоят.Да им, собственно,и мова не нужна - большинство из них русскоязычные.Это они на публике понтуются на украинском языке,а между собой на русском общаются.
Ответ дляМаска-0b9f
Та отож, но придет ли осознание к людям, пока не слишком поздно?
Маска-0b9f• 08 октября в 21:45
Ответ дляСтешк@
К сожалению, доходит очень туго.Некоторым даже через собственную боль не доходит.