БезникаЯ• 08 октября 2025
Вы бы дали Владимир Александровичу второй шанс на выборах?
Может со второго все получится?
Козяка-маляка• 08 октября 2025
Ответ дляЛасунка
Чем он отличается? Тем, что Зеленский оказался порошенком в квадрате разве что
Не зрівнюйте хрєн з пальцем. Порошенко не допустив би такої війни
Тра Ля Ля• 08 октября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Ага, він би здав всю Україну рашці з потрохами
cTpawHoegeJIo• 08 октября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
І вот зараз заспіваємо гімн (с) Порошенко
Просто красавица• 08 октября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Каким образом?
Khmelnichanka• 08 октября 2025
Так і перший шанс обходиться країні занадто дорого ((((((.
Навіть ті, хто голосували за оце непорозуміння, вже наче давно прозріли.
Чи ні?
Своего не предлагать• 08 октября 2025
Зібрались дивані експерти і пи.дять...рот не закривається. То робіть щось!
Всі що тут трендять тільки це й роблять. Нічого для кращого життя не робите!
Україна була й буде!!!
І не треба цим тролями підігравати!
Люди нас нацьковують один на одного різними такими темками, закидають кожен день, фільтруйте інфу! Будьте розумніші.
Ви нарікаєте на президента.....ніхто не обирав, а більше 70% за. Ми хоч маємо право на вибір. Наш не втік, і робить для країни що може. Поставте себе на його місце!
У р.шки гірший прейзик на 100%, теж не обирали, а вже який термін...🤯
Україна була й буде!!!
І не треба цим тролями підігравати!
Козяка-маляка• 08 октября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
А типу зараз не здають Україну? Не обманюйте себе. Здадуть хоч так, хоч так. Але не було б стільки вбитих українців і скалічених доль
Пані з калабані• 08 октября 2025
Всмысле со второго? Он разве один срок был? Он безвременно правит бал
Тра Ля Ля• 08 октября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Для мене дикість, коли в тому, що нас бомбить і знищує оашка, шукають винного в особі прещидента
Пані з калабані• 08 октября 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Україна була й буде!!!
І не треба цим тролями підігравати!
Україна була й буде!!!
І не треба цим тролями підігравати!
45% його обрали
Тьфу
cTpawHoegeJIo• 08 октября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Так президент у нас занимается дипломатией) Если у нас идет война, значит не работает дипломатия. Кто виноват ?
Анонім-ка• 08 октября 2025
Сподіваюсь всі, хто давав йому перший шанс, отримаують задоволення від свого вибору сповна
Маска-0b9f• 08 октября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Він не піде. Він же слово давав, що на один термін, як справжній мужик. Чому ж нам не вірити?
Мужик сказал,мужик сделал, а не сделал - ещё раз сказал.
Ядвига Юсьлегко• 08 октября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
А можна детальніше:
1. Чому ж тоді не здав ще у 2014?
І, головніше: в хто це тоді у 2022 здав весь південь, запорізьку АЕС, каховське ГЕС, все приазовське узбережжя, в т.ч. Маріуполь, Бердянськ., в ще Бахмут, Авдіївка ´, хто здав Бучу, Ірпінь, Херсон і херсонську область, і Чонгар хто розмінував? Хто????
1. Чому ж тоді не здав ще у 2014?
Пані з калабані• 08 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Да. Не по пацански это
Не стесняюсь• 08 октября 2025
Ответ дляТролю як можу
Мне одно интересно, у нас будет другой выбор, а не опять Зе или По, если так это писец, пойду и нарисую им ..й или вообще не пойду
беда в том ,что они сами вместо вас нарисуют нам ......то что вы написали
Козяка-маляка• 08 октября 2025
Ответ дляПросто красавица
Каким образом?
Вже ж написали вище: здав би. Ми і так жили під рашою багато років. І не треба робити вигляд, що це не так. Можете закидати тапками, але те, що зараз тут відбувається зараз - це кінець: люди розбрелись по світу і більшість вже не повернеться, інших взагалі повбивали і продовжують вбивати, економіка котиться в яму на скаженій швидкості і все інше. Мені боляче про це писати, я нікуди не виїзджала і не збираюсь, але моє серце обливається кров´ю від того, що відбувається навкруги. Думаєте, було б гірше, якби ми просто домовились?
Маска-0b9f• 08 октября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Головне,мову нашу зберегти,без неї ніяк(с)
Деловитая• 08 октября 2025
Ні. Я клоуну і першого шанса не давала. І він не підвів, облажався по повній.
Файна пані• 08 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Ой, давайте без сарказма хоч про мову. Багато молоді зараз перейшли на українську бо їм гидко розмовляти мовою вбивць. Хоча б їх треба підтримувати. Якби не ’язык’, може б меньше зазіхань в нашу сторону було. А то Крим та Дамбас горланили, я руський. Допизділ@ися.
Аж бісить
Нагайна• 08 октября 2025
Ответ дляРання пташка
Нет не поржать, а поверили тому, кто обещал хоть перед чёртом на колени встать. А потом сам себе запретил на законодательном уровне это делать.
а почему к нему возникло такое доверие? он как то проявлял себя ранее в патриотизме и любви к Украине, что ему так все доверились?
Сусановна• 08 октября 2025
Ответ дляРання пташка
Думаю, ещё Юля будет.
Нахрена нам надо это?! Вон за компенсацию аграриям вся ее партия не голосовала. Она села видела только в Киевской области, а где хлеб выращивают и подсолнух ее не волнует. Цены вернее на продукцию не волнуют
Банан-барабан• 08 октября 2025
Вибирать нема з кого, хто там ще петька з юлькой, гончаренко з арестовичем, залужний мда
Сусановна• 08 октября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Да, дальше бы двери от своего Богдана возил в Давос . Не допустил… он хорошо ато провел с 9 волнами мобилизации и стеной под Харьковом Яценюка
Нагайна• 08 октября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А можна детальніше:
1. Чому ж тоді не здав ще у 2014?
та то ипсо, бубочка не сдал, а вот порошенко бы 100% сдал бы! Хорошго, что был потужный и не сдал ничего и не втик
Сусановна• 08 октября 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Де ви зараз? Для печатку
Маска-0b9f• 08 октября 2025
Ответ дляНагайна
Его им рекомендовали как хорошего парня.Честного,принципиального, далёкого от коррупции и воровства.Народ,который до этого на это предложение у виска пальцем крутил,вдруг согласился - а почему бы и нет?