Летчица• 08 октября 2025

Лікар назначив антидепресанти, боюсь почати пити..

Посттравматичний розлад, переживання втрати... Нерви дають збій, плачу, постійно пригнічений настрій.
Я боюсь почати приймати. Боюсь побочок. Я їжджу за кермом, боюсь затупленої реакції. Хочу в майбутньому завагітніти, боюсь що ліки вплинуть на майб. дитинку, або на фертильну функцію + в мене вже вік піджимає...
Боюсь ефекту відміни.
І що після припинення прийому всеодно проблема не вирішується, тобто воно все повернеться.
Не хочу вважати себе психом... Але не можу згадувати ту травмуючу подію.
Вибачте не напишу що, не хочу ковиряти рану, але лише одиниці мам з цим зтикались.
Психолог. Я пробувала з ним займатись. Але то не моє. Він лише слухає, а я не можу годину говорити про біль а взамін лише угу-ага.
В мене просто ще таке склалось враження, що поки я сама собі не допоможу то ніщо мені не допоможе, навіть АД.
Не знаю як почати заново життя...
Короче кажучи, що ви про це думаєте? Дайте пораду.
Сиреневенькая• 08 октября 2025
Ответ дляЛетчица
До стоматолога ходжу якщо виникає проблемма. І все.
Ну это странно. А зачем допускать до проблемы? На то и осмотр, чтоб предотвратить.
Горня капучіно• 08 октября 2025
Ну що ж автор, вам абсолютно правильно прописали АД, бо судячи по ваших доводах у вас є всі ознаки психоневрологічного порушення. Зараз, для того щоб в майбутньому вам мати дитину і все що ви бажаєте, треба привести свій організм до нормального стану. В цьому допоможуть АД. Я приймала АД півтора роки, з правильним заходом та виходом з них. Нічого назад не повернулося. Ви зараз не в тому стані щоб оцінювати ситуацію, бо у вас прямо видно, що вас емоційно розмотує. Можна довго аналізувати та щось вам доказувати , але це марно і довго. Просто почніть
Горня капучіно• 08 октября 2025
Допишу вам по пунктах.
1. Ви їздите за кермом. Це може бути небезпечно в такому стані, як у вас, навіть без прийому АД. Невже ви самі цього не розумієте?
2. На настання, перебіг вагітності та здоровя малюка АД не діють жодних чином. Стан здоровя дитини взагалі нічим запрограмувати неможливо
3. Ефекту відміни, як і єфекту побочок при початку прийому можна лекго уникнути поступовим підвищення дози АД, це по- перше. Наприклад, я приймала спочатку 1/4 балтеки, за тиждень 1/2 таблетки, а щн за тиждень вийшла на прийом повної рекомендованої дози. По-другє, АД починають приймати під прикриттям заспокійливих препаратів, які вам мав порекомендувати лікар на перших 7-10 днів початку прийому АД. В мене наприклад, це було Лірика зранку та Гідазепам на ніч. Відміну АД так само треба робити з поступовим зменшенням дози та за необхідністю додаванням заспокійливих.
4. Після припинення приойму проблема не вирішується, вирішується саме ставлення до неї. Також АД прописуються не на пару тижнів, а тривало, терапія 1-1,5 роки...
5. Психолог не допоможе, немає сенсу було надіятися на нього.

Всі доводи, які ви собі напридумували не є правдою, а ви якось викривлено дивитеся на життя. Тому, вам потрібна допомога, щоб відновити свій організм. І в принципі, ви самі дійшли до такого стану, тому що, як ви самі пишете- ніколи до лікарів не зверталася та таблеток не приймала. Ну ось ви абсолютно свідомо і загнали себе у висинаження нервової системи. Зрозумійте, є стани, коли людина сама вивезти не може і їй потрібна допомога. Нервову ситему треба берегти, бо від нервів виникаю всі інші проблеми
Шкідлива молекула• 08 октября 2025
Вам даётся шанс медикаментозно начать жить, а не существовать. Да, может все вернуться, после отмены. Какой толк об этом думать, если вам сейчас плохо? Да и время пройдет от травмирующего вас опыта. Вы хотите ребенка, а как вы собираетесь его вынашивать и растить, если у вас беда с психикой? Какой ребенок, если вы здесь и сейчас не стабильны? Не чудите, начните принимать лекарства сейчас. Вы много думаете, только совсем не думаете, что у вас проблемы есть сейчас и их нужно решать, а до будущего нужно как-то дожить и желательно с относительно здоровой кукухой.
Allein74999• 08 октября 2025
Из побочек - много жраль, много спаль первую неделю. Потом все ок
Цветов Мне срочно• 08 октября 2025
Автор, вам не розмови з психологом потрібні, а травмотерапія (психотерапія). Наприклад, EMDR терапія достатньо ефективно дозволяє прожити травму, згадувати важко, але не болісно. Почитайте про цей метод, мені він підійшов і виявився ефективним. Його зараз також часто в роботі з військовими використовують.
Цветов Мне срочно• 08 октября 2025
Ответ дляЛетчица
Дуже заганяюсь? А я думаю, що дивлюсь наперед. Хочу продумати наперед щоб виключити всі тригерні моменти.
Це і є заганяєтеся, бо у світі 100500 варіантів розвитку подій і того, що може статися, а може і не статися. Мені знайомі ці відчуття, але це ілюзія контролю. Після терапії попустило, але усвідомлюю, що щоб опрацювати всі травмуючі події і змінити мислення мені не вистачить ні грошей, ні життя.
Мстящий за Зайца• 09 октября 2025
Ответ дляAllein74999
А Вы же бросили АД?
Allein74999• 09 октября 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
А Вы же бросили АД?
Да, пока в них нет нужды