Не їм після шостої• 08 октября 2025
Підкажіть мені по запаленню шийки
Отримала результат мазка. От в тій частині де результати цервікального каналу - там підвищенні лейкоцити. Треба 0-15, а у мене 0-15-30(40).
На 14.10. у мене вакуумне переривання.
У мене таке питаня - як саме виявляють конкретного збудника в шийці, і скільки прилизно лікуюють.
До результатів аналізу, ще в день первинної консультаціі мені призначили свічки терджинан. Но я так розумію це до сраки, да? Їх просто для профілактики ж призначали…
Лікарку я тоже спитала, то вона пооооооки відповість
На 14.10. у мене вакуумне переривання.
Лукава_Кiшка• 08 октября 2025
Не для профілактики, скорее всего, приосмотре уже было понятно, что есть воспаление, я бы вам и таблетированно антибиотики за три дня до аборта и после назначила
Не їм після шостої
• 08 октября 2025
Ответ длямаска Ілона
Протизапальний препарат широкого спектру дії
Ну я знаю таке лікувпння «запалень»:
1) додаткові аналізи на виявлення «збудника»
2) відповідні препарати
🤷♀️
Я щось просто ніколи не чула на зішкряби і мазки на «такий-то мікроб» з ШИЙКИ😳😳😳
2) відповідні препарати
🤷♀️
Не їм після шостої
• 08 октября 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Антибіотики в рамках аборту - звичайно. Це так і роблять наче. Обязаловка.
Просто щоб мене взагалі до нього допустили ж. Бо тут ж така справа що час обмежений
Не їм після шостої
• 08 октября 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ну у мене вперше запалення на шийці
Я даже якось в ступорі
Ще буде по шийці пап-тест. Я маю надію що саме мазок - це просто по дню циклу підвищенні (ну там написано - норма залежить від циклу щось..»
Я даже якось в ступорі
Лукава_Кiшка• 08 октября 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Ну у мене вперше запалення на шийці
Я даже якось в ступорі
Такие цифры говорят о воспалении, день цикла ни при чем
Не їм після шостої
• 08 октября 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Так а лікують як? Підходить той Тержинан?
Чай не пью, только кофе• 08 октября 2025
Зробіть пап з впч, тест плр, бак посів щоб знати що за збудник викликає запалення
Не їм після шостої
• 08 октября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ну я очікую пап якийсь
Но справа в тому що я ж написала у зв‘язку із чим я взагалі це сдавала. Бакпосіви це тиждень😳 якби так собі історія.
Це Ви описали як по хорошому роблять. А як на практиці?
Не їм після шостої
• 08 октября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Чекати-то я не можу стільки🤷♀️
А хіба бак береться з шийки-то? Може дійсно в пап тесті ще буде якась уточнююча інф і мені призначать повноцінний препарат, і просто на кілька днів відтермінують хоча б мою процедуру?
Не їм після шостої
• 08 октября 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Просто ж не тільки бактерії ж запалення викликають…ну тобто не факт же що антибіотик мені тут потрібен. Може там вірус або може грибки??
Ответ дляНе їм після шостої
Чекати-то я не можу стільки🤷♀️
Ні, скоріше порекомендують після вашої процедури зробити обстеження
Не їм після шостої
• 08 октября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
В гуглі просто пишуть що занесуть інфекцію «далі», якщо так робити.
Це триндець
Лукава_Кiшка• 08 октября 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Я вам написала , как лечат
Не їм після шостої
• 08 октября 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я вам написала , как лечат
Ааа
Почекати що мені зараз лікарка відпише, і там має бути місцеве+внутрішньо ще антиб.?
Лукава_Кiшка• 08 октября 2025
Ответ дляНе їм після шостої
В вашем случае дают АБ широкого спектра вместе с антимикотиками и протозойными
Лукава_Кiшка• 08 октября 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Ааа
Никто по инету такое не назначает
Не їм після шостої
• 08 октября 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Никто по инету такое не назначает
Ну я не ВАМ же кажу призначати.
Моя лікар у вайбері. Просто вона мені 45 хв як прокоментувала «у вас запалення»(наче я сама не побачила), та й мовчить. Просто я нетерпляча і вирішила хоч варіанти тут спитати
Ответ дляНе їм після шостої
Це триндець
Антибіотики крапельниці поставлять
Лукава_Кiшка• 08 октября 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Ну я не ВАМ же кажу призначати.
Ну, и что вам не ясно до сих пор, что нужно на прием идти?
Не їм після шостої
• 08 октября 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я вам написала , как лечат
Давайте тоді спочатку🙄. Ну Ви же написали : призначать те і те і те (все широкого спектру дії, до і після аборту); у лікаря я ж була позавчора, - я думала Ви кажете влна мені це все і призначить - ну в вайбері напише. Що саме Ви маєте «знову йти»?
Не їм після шостої
• 09 октября 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
А можливо Ви ще розумієтеся на наркозі? Моя операція о 12 дня!!! А прописали не їсти за 6 год перед нею; не пити 4 год. Тобто я можу вранці не пізніше 8ї випити чаю з цукром.
І це все. Ну і поїсти можна о 6, якщо задатися ціллю. Будильник там поставити і неплотно я так розумію перекусити.
Але є ще нюанс. Мене нудить. Стабільно і постійно. І це можна припинити лише їжею. Постійно щось під‘їдаю. Те, що хочеться саме зараз. А це буде неможливо. А мені пів-дня якось прожить нада, і ще й доїхати неблизько до лікарні власне. Чи є ліки? І чи можна хоча б смоктати бублік якийсь, не споживаючи його? Чи що робити. Нормального часу , вранішнього, там не пропонують. Я питала.
Лукава_Кiшка• 09 октября 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Есть противорвотный уколы, но это нужно с врачом обсуждать, есть точно нельзя
Не їм після шостої
• 09 октября 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
А я не рву. Просто як укачало, запаморочення. Просто «погано»
Лукава_Кiшка• 09 октября 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Это одно и тоже