Показушница• 08 октября в 20:16
Який червоний прапорець у людині ви тепер помічаєте миттєво?
Той, який раніше ігнорували.
Замрійлива• 08 октября в 20:40
Ответ дляЛівий Локіть
)))
Когда мне человек говорит что не знает русского, разговор можно заканчивать.
Логічно😂
Nathalie27• 08 октября в 20:42
Ответ дляРедиска Я
А с чего вы взяли, что они это говорят искренне, а не для того, чтобы с вами не разговаривать?
Такі тухлі відмазки - тим більше ред флаг.
Б´ю байдики• 08 октября в 20:42
Ответ дляNathalie27
Чого Ви очікуєте від такої людини?
Того самого,що було у її батьківській родині: зневага, маніпуляції та інше
Кучерявочка• 08 октября в 20:42
Ответ дляЗдохниПуйло
Мпшниці. Зразу розумію, що мізки промиті
це точно. це навіть не прапорець. а гігантський червоний стяг
Редиска Я• 08 октября в 20:43
Ответ дляNathalie27
А вы любите собачиться с людьми с первого взгляда в реале?😆
Nathalie27• 08 октября в 20:43
Ниття і підвищена тривожність. Це енергетичні вампіри, яких краще уникати з перших слів.
Кучерявочка• 08 октября в 20:45
Ответ дляNathalie27
Може я унікальний тривожник, але я точно не енергетичний вампір. Навпаки, уникаю людей, бо вони підвищують мою тривожність
Але може грає роль ще й те, що я інтроверт
Nathalie27• 08 октября в 20:46
Ответ дляБ´ю байдики
Зневага і маніпуляції трапляється і там, де діти з батьків (і навпаки) пилинки здувають. Просто Ви ніколи про це не дізнаєтесь. А там, де діти з батьками не спілкуються, то людина хоч вміє в сепарацію.
Щира українка• 08 октября в 20:46
Хобби - охота, давай , до свидания. Если не любит животных тоже самое
Nathalie27• 08 октября в 20:46
Ответ дляРедиска Я
В реалі можна і по морді отримати
Кучерявочка• 08 октября в 20:47
Ответ дляЩира українка
а чому проблема якщо не любить? В мене є такі друзі, не фанати вони тваринок. приходять в гості і навіть не погладять котика чи собачку. Але вони й поганого нічого їм не роблять. Самі по собі люди хороші
Б´ю байдики• 08 октября в 20:48
Ответ дляNathalie27
Буває, але там, же люди в виросли у цьому, це є нормою
Nathalie27• 08 октября в 20:48
Ответ дляКучерявочка
Всі тривожники трохи вампірять. В розмовах завжди будуть проскакувати їх страхи, які треба заспокоїти або проігнорувати.
Щира українка• 08 октября в 20:48
Ответ дляКучерявочка
Люди, которые не любят животных и людей не умеют любить
Кучерявочка• 08 октября в 20:49
Ответ дляNathalie27
блін. щось не думала з цього боку. Може то швидше не вампірять, а просто напрягають. вампіри, як на мене, то такі що прям в душу лізуть, або постійно провокують словами. Тривожники просто тривожаться. Я розумію, шо збоку вилядає, ніби потрібно заспокоїти, але не завжди вони цього вимагають
Nathalie27• 08 октября в 20:50
Ответ дляБ´ю байдики
Це цілком може бути нормалізованим в сімʼях з хорошими відносинами
Деметра-c3d4• 08 октября в 20:52
Ответ дляБасноплетка
Робін Гуд і обаяшка для всіх: всім допоможе, всім посміхнеться, всім підлиже… - 100% деспотичний тип в колі своєї сімʼї.
Ніколи на це не звертала уваги. Буду придивлятися. Дякую.
Nathalie27• 08 октября в 20:53
Ответ дляКучерявочка
Може і напружують. Але мені просто з цим важко, бо я не вмію нормально заспокоїти людину з тривогою. Тому мені з ними дуже важко. Або мені просто так щастить на таких людей.
75В• 08 октября в 20:55
Ответ дляБ´ю байдики
Людина,яка виросла у родині, де погані відносини- червоний прапор
А Вьі - вся в белом.
Вьіросли в хорошей семье, которую создавали вовсе не Вьі (а Ваши родители и родители родителей). И Вашей заслуги, что отношения хорошие, почти нет.
И да, я знаю оба язьіка - русский и украинский.
Там все розмивчато• 08 октября в 20:57
Ответ дляЛівий Локіть
)))
ви з Кучерявочкой на одній хвилі. порозумілися, як не дивно
Невгамовна шахиня• 08 октября в 20:57
Жалітися, як важко з двома дітьми, ніхто не допомагає і планувати наступну вагітність.
А, і ще при кожній зустрічі переконувати інших народжувати.
Бринзолетта• 08 октября в 20:59
Ответ дляКучерявочка
При чем тут не любит животных и убивает их?
Эта_Шикарна)• 08 октября в 21:00
Ответ дляЩира українка
А рибалка?
Невгамовна шахиня• 08 октября в 21:00
Ответ дляЩира українка
Коли люди розказують, кого мені треба любити, це одразу досвіданья
Альфред Шнитке• 08 октября в 21:01
Ответ дляЩира українка
Пффф, у меня муж абьюзер ещё тот, я ни на секунду не расслабляюсь, людей не любит, для него все вокруг это просто полезные (либо нет) объекты. Но зато кошек и собак (да и в принципе животных) обожает и готов в попу целовать.
Кучерявочка• 08 октября в 21:01
Ответ дляБринзолетта
дійсно при чому? якщо там про вбивства нічого не було. людина писала шо для неї редфлег, коли не люблять тварин. все
Вам телефонограмма• 08 октября в 21:05
Ответ дляЛівий Локіть
Раньше у меня был - серьга в мужском ухе
И кольца/печатки на мужских руках. Это обычно нарциссы