Два-три тижні і фсьо• Изменено 09 октября в 10:09

Я у відчаї. Безхатьки в підвалі

Дівчата, звертаюся до вас за практичними порадами з вирішення проблеми. Одразу зазначу: місто Київ.
Уже близько року я б´юся в двері. У двері підвалу, над котрим знаходиться моя квартира, і в котрому оселилися безхатченки.
Передумови: до початку повномасштабної війни підвал використовувався виключно в комунально-господарчмх цілях. Відповідно, був зачинений 99% часу. Після 24 лютого виникла необхідність перетворити підвальне приміщення в укриття. Як наслідок, він має цілодобовий і необмежений доступ ’усім бажаючим’.
Із великою прикрістю для мене такий стан речей пішов на користь зовсім не тим людям. Я з´ясувала, що в підвалі є мешканці, завдяки смердючому диму цигарок у моїй ванні... Мальовнича картина: ви заходите в свій нещодавно відремонтований санвузол, аби почати день, і чуєте сморід...
До яких дій я тільки не вдавалася. Я розмовляла. Просила не курити, мовляв, я не проти вашого перебування тут, я проти запаху в квартирі. Я викликала поліцію. Знову виходила і кричала, немов скажена. Я, почувши запах, забігала в будь-яку годину дня (позмінний графік дозволяє) і ледь не виламувала ногами двері. Погрожувала. Дівчата, їм на все по барабану.
У підвалі розвелося ціле стало маргіналів. Не варто і згадувати, що в хід ідуть тютюн, алкоголь, наркотики, все. Поліції так пофіг, що, як кажуть, аж незручно. Я знаю про муніципальну охорону, але не можу дозволити віддавати більшу частину зарплати на її утримання (місяць послуг коштує орієнтовно 30-40 тисяч ₴).
Сьогодні замовила газовий балончик. Не знаю, яким чином, але залишається тільки під ризиком звільнення кожні 5 хвилин відриватися від ноутбука і бігати бризкати їх тим балончиком. І не факт, що подіє.
Дівчата, можливо, хтось стикався. Я знаю, що зараз проблема безпритульних маргіналів в підвалах-укриттях на слуху. Можливо, ви якось вирішили питання. Або ваші знайомі. ОСББ у будинку немає. Можливості поставити замок теж, бо його хтось має відкривати під час тривоги. Змусити когось бігати неможливо (або можливо?). Буду рада вашим порадам і досвіду.
маминаБубочка• 09 октября в 10:12
Навіть не знаю хто з вас більш ненормальний...
Безсовісна кума• 09 октября в 10:12
Полиция, участковый что говорят? Заявление писали?
Вешайте замок
Звоните на 1551, оставляйте заявление с номером, должны отреагировать
Nathalie27• 09 октября в 10:12
Ви кожні 5 хвилин бігаєте в підвал розпилювати газовий балончик?

Як інші мешканці ходять в підвал під час тривоги, коли там перебувають безхатьки? Їх все влаштовує?
ЗдесяЯ• 09 октября в 10:13
дивна ситуація. наші чоловіки викинули таких за 2 доби і змінили замки. вони вам влаштують пожежу,понапивавшись,і ви лишитесь взагалі без хати. тільки збиратися і викидати.їх там не має бути за технікою безпеки.міняти замки. вони не мають право жити в підвалі. тупо збиратися і викидати їх. в нас лиш один як тільки заселився- мужики його викинули з потрохами.замки змінили. осбб теж нема. ваш вихід - замок. укриття? кожному видати ключ особисто.в нас так. 7 поверхів по 6 квартир. 42 ключі . але ніхто не ходить- ходять в паркіінг.
обійти квартири- розказати,поговорити. взяти пару мужиків. врізати замка. вони самі підуть,коли не буде ключів.
маминаБубочка• 09 октября в 10:14
Оплатіть якісь мінімальні кошти сусідці пенсіонерці за відкриття та закриття підвалу.А взагалі то,підвал ,як укриття дуже небезпечний в разі завалу цілого під´їзду.Цей підвал числиться,як офіційне укриття чи лиш на словах?
Кофр для ноги• 09 октября в 10:15
Странная ситуация. Обычно бомжи не выбирают себе для жизни места с большой проходимостью. А укрытие- это место с большой проходимостью.
И вы что - туда одна спускаетесь? Всем остальным норм рядом с наркоманами сидеть?
После 18• 09 октября в 10:16
Вешайте замок, продолжайте писать заявления, жалуйтесь в прокуратуру на бездействие, в мэрию, где-то да сработает.
Приму в дар• 09 октября в 10:17
К нас подвал закрыт, ключи в нескольких квартирах. Но у нас там не убежище, посто подвал, и бомжи там тоже пытались жить. В вашем случае можно сделать ключи всем жильцам подъезда.
Борець за гаманець• 09 октября в 10:18
Напишіть на сайті поліції про бездіяльність у вашому місті .
Дама_из_рекламы• 09 октября в 10:22
автор пропал в тумане.
Оле Лукойе• 09 октября в 10:22
Нічого ви не зробите, будинки без ОСББ - це будинки без господаря і там у будь-якому випадку буде занепад. У вас це просто відболось раніше ніж у інших будинках без ОСББ
Приму в дар• 09 октября в 10:22
Ответ длямаминаБубочка
А потом соседка будет виноватой, что не открыла подвал среди ночи в тревогу? Я вообще не понимаю, почему подвал дома должен быть доступен всем, как укрытие? Мерия что-то вложила в его обустройство? Это не к вам вопрос, если что, просто подход такой со стороны градоначальников бесит.
Маю натхнення• 09 октября в 10:22
Звернення на 1551. Знайти кількох міцних чоловіків сусідів і вигнати звідти бомжів. Заявка в ЖЕК щоб поставили замок і прибрали там. Напевно треба буде зробити на кожну квартиру по одному ключу, це буде дешевше, ніж наймати охорону. Я б так діяла
Moon shine• 09 октября в 10:22
Повісити замок і зробити ключі ВСІМ мешканцям. По 1 на квартиру. Безхатьки самі заберуться. Спочатку врізати замок. Вони ж там не завжди. Бажано все ж таки прийти з поліцією. Викинути їх речі. І зробити замок.Дивно,що ваші мешканці не розуміють, що ви всі можете взлетіти в повітря колись,якщо взимку вони почнуть грітися.
до речі, заявка ПИСЬМОВА на сайті 1551 завжди працює. Я писала разів 10 з різних питань. все працює. лиш не по телефону,а письмово
Valentina shop2020• 09 октября в 10:23
Ответ дляNathalie27

Да данный момент во время тревоги жильцы не ходят,все это отменили,подавали закрыты ,,то что она говорит,это бред,..
дамаБезСобачки• 09 октября в 10:23
Зібратися під*їздом, спровадити дружно цих людей на вулицю, повісити замок - ключі роздати всім мешканцям під*їзду.
А які у вас ще варіанти?
Valentina shop2020• 09 октября в 10:24
Ответ дляПосле 18
Не смешите,в прокуратору,кому?
чаревна• 09 октября в 10:24
Вы одинокая? У вас нет мужа, мужчины с этим разобраться?
ЗдесяЯ• 09 октября в 10:24
якийсь бомж ставить гнівні смайли))) іди,вмийся, гімнюк))))))
Ну ниче се• 09 октября в 10:25
С пула вы этим баллончиком брызгаете ? В подвал где люди сидят ?
ЗдесяЯ• 09 октября в 10:25
Ответ дляНу ниче се
то не люди,то маргінали,біосміття
Valentina shop2020• 09 октября в 10:25
В каком районе вы живёте
чаревна• 09 октября в 10:25
Ответ длядамаБезСобачки
А які у вас ще варіанти?
Она на первом, вы на девятом вам те бомжы сильно нужны
Ну ниче се• 09 октября в 10:26
Ответ дляЗдесяЯ
А вам не жалко этого человека который поселился с подвале ?
После 18• 09 октября в 10:26
Ответ дляValentina shop2020
Не смешите,в прокуратору,кому?
Научитесь для начала писать это слово правильно
ЗдесяЯ• 09 октября в 10:26
Ответ длячаревна
конечно. у нас и с 7 мужики приходили.если что- гореть будет весь под´езд если они баллон газа притащат или понапиваются и сделают костер. плюс внизу наркоманы. кто знает кого они подрежут.????
Ну ниче се• 09 октября в 10:26
Ответ длячаревна
Вы так спрашиваете как будто это редкость какая то
ЗдесяЯ• 09 октября в 10:28
Ответ дляНу ниче се
нет.это из-за такого быдла могут быть пожары. и все что угодно.они пьют,колятся. кого жалко?
Valentina shop2020• 09 октября в 10:28
Ответ дляПосле 18
Удалено администрацией...
автор Два-три тижні і фсьо • 09 октября в 10:28
Ответ длямаминаБубочка
Аргументи будуть?