Xвостокрутелка• 09 октября в 13:55

Джинсы

Не могу определиться с размером. Помогите пожалуйста. Эти маленькие или норм?
Результат:
вже голосів: 92
50 (54.35%) Норм
42 (45.65%) Малы
Мрію про пончик• 09 октября в 14:29
Ответ дляКолдунья-вещунья
Це прямі джинси. Для розлабленної посадки треба брати на розмір більше від звичайного. Бо не буде сидіти добре
Авторці не йде цей фасон джинс. Їй треба завужені. Тому до ср...и на розмір більше, вона і так як велика колона
Колдунья-вещунья• 09 октября в 14:31
Ответ дляМрію про пончик
Прямі джинси ідуть всім. Це універсальна модель. Трохи більші + довжина повна а не підстріл брати і все
Бочка порохУ• 09 октября в 14:46
Однозначно малы. Видно по паху.
Бочка порохУ• 09 октября в 14:47
Ответ дляЭта_Шикарна)
то ли длина дурацкая, то ли фасон.
не ваша модель так точно.
Они просто маленькие и все )
Мрію про пончик• 09 октября в 14:47
Ответ дляКолдунья-вещунья
Прямі джинси не йдуть всім. В цьому ви і помиляєтесь.
Колдунья-вещунья• 09 октября в 15:54
Ответ дляМрію про пончик
Ну коротконогим и низкопопым не идут. Но расслабленные с правильной посадкой могут подходить если зону коррекции не выпячивать))