тяжкаялюдина• 09 октября 2025
Крабов‘є- замість майонезу
Є ідеі чим його заправляти, крім майонезу?
Маю декілька думок• 10 октября 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Так оце що пишуть «72%» це що за жирність?
72% олії, звичайно
тяжкаялюдина
• 10 октября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
А ви що подумали?
Я коли писала про «не порівнюйте…», у мене сумнів проскочив.
Не знаю.
Ну а чого тоді його не їдять?
Не знаю.
Ну а чого тоді його не їдять?
Маю декілька думок• 10 октября 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Не знаю.
Ну а чого тоді його не їдять?
Не знаю.
Ну а чого тоді його не їдять?
Може, добавок якихось бояться, Єшок чи хз. ППшніци не їдять, бо калорійно (але олії калорійність набагато вища). Але ж якщо зробити самій майонез (рецептів купа), то там геть нічого нема шкідливого ж: та ж олія, лимонний сік, гірчиця, можна яйце сире або варене, для посту чи веганів - вода з-під горошку консервованого (він ще й некалорійний вийде). Але я не заморочуюсь, беру магазинний, бо якщо самій зробить, то нажрешся багато)) А так видавив з пакетику собі ту ложку нещасну в салат і не бачу проблеми, якщо чесно. Точно не найгірше в світі. Ну ось у мене майонез - нічого в цьому списку мене не лякає, якщо їсти дозовано
тяжкаялюдина
• 10 октября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Ну от з «ложкою» я зробила, сухар а не салат😳😂. У мене остатки були
Маю декілька думок• 10 октября 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Значить, туди просяться дві ложки
Ухахайкина• 10 октября 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Вони не розповідали, що поганого в лініях з нехорошою якістю?
Ну они не с плохой прям. Просто с другой. Там состав другой просто