Та никада в жизни• 09 октября 2025
Мамулi, може у когось було
Дитина 1.6 забила, піднімаючи ігрушку об стекляний журнальний столик. Зуб підрівняв, рівний тепер. І емаль залишилась на столі так як він його підрівняв. Ще й губу прокусив тим зубом.
Тепер місця не знаходжу, що трішки не встигла
Метелики на душі• 09 октября 2025
Не сможете всегда уследить, пусть сталкивается с трудностями и учится справляться психологически сам. Жизнь не сахар. Все будет хорошо
Престидижитатор• 09 октября 2025
Ответ дляШукаю трусики
Два рази перечитала. Не зовсім зрозуміла, що сталося.
І я ...забила, емаль, зуб підрівняв..
Гарні диньки• 09 октября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
І я ...забила, емаль, зуб підрівняв..
Зато хоть зуб теперь ровный
Шукаю трусики• 09 октября 2025
Ответ дляГарні диньки
Зато хоть зуб теперь ровный
Але емаль(я так розумію, зубна) тепер на столі
Педиатор_я• 09 октября 2025
Ответ дляШукаю трусики
Ебобо с историями про упавшего ребенка.
Раньше он у него падал со стульев.
Гарні диньки• 09 октября 2025
Ответ дляШукаю трусики
Ничего, выбросить, стол вытереть
Главное, что зубик теперь красивый. Главный вопрос остается открыт: куда автор не успела? Не успела занять свободное место в электричке?
Оченьценная• 09 октября 2025
Боже....я надеюсь ваш ребенок вырастет умнее чем мать....такое написать, что ничего не понятно.
Голубая фишка• 10 октября 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Просто, страшно, скільки злих мам!
Страшно, коли людина не може свої думки написати .
Та никада в жизни
• 10 октября 2025
Ответ дляГолубая фишка
Страшно, коли немає розуміння! Я писала, коли була розгублена, тому що хотіла почути досвід мам. За змістом зрозуміло, але ж потрібно гАвна в мою сторону кинути
Голубая фишка• 10 октября 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Зараз заспокоїлися? Тоді нормально напишіть, що трапилося, а не ображайтеся, що люди не хочуть чи їх тригерить той ребус, що Ви написали. Тут повно неадекватів які пишуть ребусами і це вже достало.