Люблю пиво• 09 октября 2025

Ранній клімакс - ви б приймали згт?

Лікар лякає остеопорозом - це що прям у всіх при менопаузі починається?
автор Люблю пиво • 09 октября 2025
Ответ дляОйЙой
Чому немає щитовидки? Онкологія?
Ні, гіпертеріоз
Сунуся в чужі справи• 09 октября 2025
Ответ дляЦібаФу
А те що побічка згт - онко, не сказав?
Тромбоз швидше
Диверсификация• 09 октября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Мені 45, і не можу сказати, що здорова. Щитовидки немає, зайва вага є
Так у вас не ранній, розумію що в 45 баба ягідка знов, але це нормальний вік для клімаксу він може тривати різний період часу до менопаузи
Сунуся в чужі справи• 09 октября 2025
Автор, профілактику остепороза почитайте. Вітаміни +харучавання багате білком+рухливий спосіб життя.
Сунуся в чужі справи• 09 октября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Мені 44 преклімакс теж почався, це норма зараз.
Мизимец• 09 октября 2025
45 - это не ранний, а згт повышает риск рака груди
Танцепесенная• 09 октября 2025
Ответ дляБурундучиха
Если это растительные гормоны в малых дозах, то ничего плохого не будет
’рослинні’ гормони це не згт.
ЧупакабраЗеБест• 09 октября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Пару разів були, а далі критичні почались)))
а вот те приливы, это чтото невыносимое?
Ромашкинная• 09 октября 2025
Мені сказали, що гормональна терапія тільки при ранньому клімаксі.
ОйЙой• 09 октября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
У всех по-разному.
автор Люблю пиво • 09 октября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Неприємно, але не прям страшне щось. Але може то в мене якісь початкові, і буває гірше. Вночі не було ніколи, щоб прям мокра просиналась
Творог для розжига• 09 октября 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Скорее всего нет,она повышает риск онко
Да. Меня врач сразу предупредила готовы каждые три месяца ходить на обследования? Я не готова.
КартаБезКомиссий• 09 октября 2025
Ответ дляМольфарочка
Я приймаю, з 42 років, але моє життя було жахливим без згт
Які симптоми були?
Мрії у вирії• 09 октября 2025
Ответ дляЗалатавая
Прийматиму , навіть якщо буде « вчасний» , якщо при цьому буде виражений клімактеричний синдром- це як лікар акушер -гінеколог кажу
виражений клімактеричний синдром- це як, підкажіть?
Якщо нічого особливо не турбує, крім низького лібідо, то не потрібно згт?
Намазюкана нішою• 09 октября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Не пам´ятаєте, у якому віці почалися місячні?
Шкідлива молекула• 09 октября 2025
Можна я влізу і по темі, і не дуже...
В моєї мами остеопороз, то страшне, дівчата.. навіть розказувати не буду. Весь кальций, що вона пила - тільки в крові, а не в кістках. Сказали, що це через те, що в 45 все видалили по жіночому, а згт не підібрали і не призначили.
У мене в 42 теж почалося.. предклімакс поки що. Гінеколог радить теж згт, а чи треба? І коли зрозуміти, що вже точно треба? Коли погане самопочуття? Повністю зупинка місячних?
Янка-угомонись• 10 октября 2025
У мене ознаки остепорозу виникли ще до початку пременопаузи (в 34 роки). На рентгені виявили компресийвний перелом хребця у грудному відділі на фоні вираженого дефіциту вітаміну Д та зниження кальцію.
Пременопауза почалася в 38 років.
Останні місячні в 46 років.
Менопауза (відсутність місячних протягом 12 місяців) в 47 років.
На даний період постменопауза.
ЗГТ не приймала.
Купувала препарати на основі циміцифуги, Аб´юфен, Менопейс.
Період пременопауза і менопауза проходили важко, загострилися проблемки по кардіології і неврології, тиск був неконтрольованим.
Єдине що вагу зберегла в нормі.
Сунуся в чужі справи• 10 октября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Намазюкана нішою• 10 октября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Как бы, и не ранние месячные...
Я почему-то думала, что существует прямая взаимосвязь между ранними месячными и ранним климаксом.
Сунуся в чужі справи• 10 октября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Как бы, и не ранние месячные...
Нет, не ранние
Намазюкана нішою• 10 октября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Нет, не ранние
У меня начались в 14.5. То я надеюсь на более поздний климакс.
Мольфарочка• 10 октября 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Які симптоми були?
Всі прєлєсті клімаксу
Весотехник• 10 октября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Как бы, и не ранние месячные...
Нет такой связи. У одной женщины в 10 начались, и в 59 еще идут. И обратных примеров тоже много.