ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 октября в 21:04
Чи є тут ті в кого шлунок не сприймає віт Омега 3?
Болтушка Му• 09 октября в 21:09
В мене. Сама вчора шукала відгуки, чи є випадки болю в шлунку на фоні прийому Омеги. Вже два дні, як не п´ю, біль минає.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 09 октября в 21:11
Ответ дляБолтушка Му
В мене в минулому році було, от думаю чи пробувати знову( може є якась фірма краща
Анонимушка• 09 октября в 21:12
Мне тут посоветовали когда-то нордик нейчуралс. С тех пор началась моя любовь к омеге без отрыжек и изжоги
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 09 октября в 21:13
Ответ дляАнонимушка
О попробую
Анонимушка• 09 октября в 21:13
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
О попробую
Раньше тоже мучилась с этими болями и рыбной отрыжкой брррр
Викасикрет• 09 октября в 22:27
Ответ дляLacrimo
Рибні не можу пити, рослинні пʼю норм, але розкушую і оболонку все рівно випльовую , бо дуже часто прилипає до стравоходу.
А які рослинні?
Прикуси Язика• 10 октября в 03:37
Ответ дляАнонимушка
А покажите фотку,плиз