Кумедна• 10 октября в 10:13

Бухгалтери є? Зайдіть будь ласка

Магазин. Раз в місяць дозволяється через банк з фоп рахунку знімати 400 тисяч, це гроші що заходять через оплату картами.
Сказали не більше. Строго.
Я перекидала 200 тис раз і потім ще раз.
І тут помилилась нулем і скинула 2 млн вже на з рахунку фоп на рахунок той , що я з нього знімаю готівку.піщла в банк написала заяву, що це мол помилка , прошу повернути гроші на рахунок попередній.
Але каже бухгалтер, що якщо це побачить податкова , то буде перевірка. Але це гроші з рахунку, просто ми їх не знімаємо часто.
Чим грозить то все ? Якщо податкова помітить
Ms. Iphone• 10 октября в 10:18
Это где такое ограничение прописано ? Я что-то пропустила ?
автор Кумедна • 10 октября в 10:21
Ответ дляMs. Iphone
Не знаю, в ощад банку знімаю готівку, сказали строго 400 в місяць, лише по 200 тисяч два рази і не більше.
А тут скинула 2 млн. Не знята їх, написала заяву на повернення, але кажуть що якщо податкова побачить то капець. Я не бухгалтер, але не розумію чому. Че ж гроші з фоп діяльності
Свекруня• 10 октября в 10:24
То хай лежать, знімете їх потім
Білий Лосик• 10 октября в 10:25
Ответ дляКумедна
получається ви показали доход-коли перерахували кошти, а у вашого ФОП максим.величина доходу яка?
Білий Лосик• 10 октября в 10:26
Ответ дляКумедна
у вас фоп 1 група?
автор Кумедна • 10 октября в 10:27
Ответ дляСвекруня
То хай лежать, знімете їх потім
Я тоже так думала. Що буду помало по 400 тисяч і місяць знімати і все ок. Але і в банку і бухгалтери сказати що так не можна. Ви бухгалте?.
автор Кумедна • 10 октября в 10:27
Ответ дляБілий Лосик
Друга група. Продукти. Без акцизу. Я не знаю максимальну величину доходу, бо я не бухгалтер
автор Кумедна • 10 октября в 10:28
Ответ дляБілий Лосик
у вас фоп 1 група?
Друга
Коленная ложечка• 10 октября в 10:30
Ответ дляКумедна
Друга
У вас нема бухгалтера який вас супроводжує?
Ms. Iphone• 10 октября в 10:30
Ответ дляКумедна
Вообще-то , ограничение на снятие налички - 100 000 в день . Это если в кассе банка .
Білий Лосик• 10 октября в 10:31
Ответ дляКумедна
Друга
друга- 834 × МЗП = 6 672 000 грн, це за рік,повинно бути. Якщо сума перевищена (враховуючи ваші 2 млн) це погано, треба на іншу групу переходити, податок 15%....ось стаття похожа ваша ситуація https://factor.academy/blog/pomilkove-zaraxuvannya... ...я так зрозуміла тут справа в тому щоб не перевищити ліміт ФОПА
автор Кумедна • 10 октября в 10:32
Ответ дляКоленная ложечка
Є, тому й кажу бухгалтер відразу сказав написати заяву на повернення кошти, мол це помилкова операція, я молитись би по цьому не прийшла податкова
автор Кумедна • 10 октября в 10:36
Ответ дляБілий Лосик
Треба уточнити в бухгалтера який зараз є зазор в фопа до лісу у і чи ще є ?
Коленная ложечка• 10 октября в 10:36
Ответ дляКумедна
Ви перевели кошти з рахунка ФОП на свій особистий фіз.особ
Свекруня• 10 октября в 10:36
Тоді хай бухгалтер пояснить, чого має прийти податкова, якщо ви в ліміт 2 групи укладаєтеся, та це є ваш дохід після сплати податків. А от фінмон в банку придется проходити
Білий Лосик• 10 октября в 10:36
Ответ дляКумедна
так щоб хоча б було в одному місяці, але якщо найдуть...а сума не маленька, то штрафи будуть...по правильному треба переходити на іншу групу, навіть якщо помилась ......’Але якщо повернення відбулось у поточному кварталі. Якщо в наступному (наступних), то дохід все одно вважається отриманим, і ФОП зобов’язаний виконати вимоги щодо зміни групи або відмови від ЄП.’(це з статті)
автор Кумедна • 10 октября в 10:37
Ответ дляКоленная ложечка
З фоп рахунка ( корплайт в Ощадбанку) на рахунок того ж фопа, по якому знімає готівку в касі банку
автор Кумедна • 10 октября в 10:38
Ответ дляБілий Лосик
То я перевела позавчора, а сьогодні ФОП вже написав заяву на повернення коштів
Свекруня• 10 октября в 10:38
Ответ дляКумедна
А ну тоді ви тому другому фопу, зробили лихо, та можливо перевищили його ліміт, от бухгалтер і панікує, щоб повернути ті кошти
Білий Лосик• 10 октября в 10:39
Ответ дляКумедна
в цій статті так написано ’Але якщо повернення відбулось у поточному кварталі. Якщо в наступному (наступних), то дохід все одно вважається отриманим, і ФОП зобов’язаний виконати вимоги щодо зміни групи або відмови від ЄП.’....дохід і все....може ще на горячу лінію ДФС задзвоніть, що вони скажуть
автор Кумедна • 10 октября в 10:40
Ответ дляСвекруня
То один і той же фоп. Просто з одного рахунку на інший
Коленная ложечка• 10 октября в 10:41
Ответ дляКумедна
У мене є фоп,який в ощадбанку обслуговується.Він переводить з фоп рахунка на картковий рахунок ФОП,мабуть у вас так же.Я думаю,що можуть ті 2 мільйони там лишатись,просто знімайте по 400 тисяч кожного місяця.
автор Кумедна • 10 октября в 10:41
Капець кароче , бляха буде мені наука на все життя. Один лишній нуль і купа проблем
Свекруня• 10 октября в 10:42
Ответ дляКумедна
Ну якщо, це гроші одного Фопа, то цей дохід рахується один раз, перевищення не має бути, то ж просто переказ між рахунками фопа
автор Кумедна • 10 октября в 10:42
Ответ дляКоленная ложечка
От ви правильно пояснили. Я з одного рахунка переводжу на інший, для того щоб зняти готівку. І в призначенні вказую переказ чистого доходу.
автор Кумедна • 10 октября в 10:43
Ответ дляСвекруня
Я тоже так думаю, але бухгалтер прям сказала негайно писати заяву на повернення коштів, і я довго з нею не говорила. Потім взнаю більше
Білий Лосик• 10 октября в 10:44
Ответ дляКоленная ложечка
та тут справа не в переведеннях, а те що ці + 2 млн до доходу, а там вже інші ліміти й податки...це я так думаю, чому бухгалтер так сказала що погано це все
Свекруня• 10 октября в 10:45
Ответ дляКумедна
Скільки бухгалтерів, стільки поглядів, але як на мене тут максимально фінмон банку Вам світить, але ніяк не податкова, але краще нехай вона пояснює свою точку зору, бо ми ж не знаємо всієї ситуації
автор Кумедна • 10 октября в 10:46
Ответ дляБілий Лосик
І чим то грозить мені ?
автор Кумедна • 10 октября в 10:47
Ответ дляСвекруня
Капець кароче, тепер молитимусь би ті 2 млн вернулись на карту і не було наслідків