Приму в дар• 09 октября в 13:54
Як розетка і балована галя знімають гроші з карти
Я 6.10 зробила покупку в Галі балуваній ( її викупила розетка), 6 жовтня близько 22-00 в мене розетка зняла 45 грн, я написала в тех підтримку банку, змінила карту і сьогодні вночі в мене повторно зняло 420, грн несанкціоновано знову від розетки ( на таку суму я купила в балуваній Галі 6 жовтня продукти). У кого були такі випадки ? В банку сказали, вони зробили запит на повернення грошей протягом 12 днів, але якби я не звернулась в техпідтримку?
Приму в дар
• 09 октября в 13:56
Бред, що товар я оплатила 6го, а сьогодні вночі повторно зняло
Тримбулька• 09 октября в 13:56
Ответ дляПриму в дар
Выписка банка есть?
Приму в дар
• 09 октября в 13:59
Ответ дляcoch100
А Галя где?
Коли розраховуєтесь в Галі підписує як розетка
Горлаю зрання• 09 октября в 13:59
Мережа магазинів «Галя Балувана» не була куплена компанією «Розетка»; навпаки, у травні 2025 року власник мережі вареничних «Балувана Галя» подав позов проти мережі магазинів напівфабрикатів «Галя Балувана» через порушення прав на торговельну марку. Деякі магазини «Галя Балувана» також переходять на інші бренди, такі як Multi Cook, у зв´язку зі змінами у структурі компанії.
Пургену мне• 09 октября в 14:01
Ответ дляПриму в дар
фото
А при чем тут сумма 420 грн? Где она?
Тримбулька• 09 октября в 14:01
Ответ дляГорлаю зрання
У них не только продукция фигня, а еще и кража названия
Приму в дар
• 09 октября в 14:02
Ответ дляГорлаю зрання
Тоді чому, коли я купую в Галі в мене підписує в додатку розетка ????
Приму в дар
• 09 октября в 14:03
Ответ дляГорлаю зрання
Аааа… тобто існує балувана галя і галя балувана, це 2 різні ?
Горлаю зрання• 09 октября в 14:03
Ответ дляПриму в дар
А ви купляли в ’Галя балувана’ чи ’Балувана Галя’? Я загугливши так розумію, що це різні компанії.
З бісиками• 09 октября в 14:03
Ответ дляПриму в дар
Да
Тримбулька• 09 октября в 14:03
Ответ дляПриму в дар
Розетка пей.
Сервис.
Оплата по НСЗ тоже через розетка пей.
А магазин Розетка к вам ни каким боком
Сервис.
Оплата по НСЗ тоже через розетка пей.
А магазин Розетка к вам ни каким боком
Горлаю зрання• 09 октября в 14:03
Ответ дляПриму в дар
Ну для мене це також новина
БолеИменее• 09 октября в 14:07
Ответ дляПриму в дар
У мене в приват24 пише Галю Балувану, як ФОП
Тримбулька• 09 октября в 14:08
Ответ дляКуратор дебошей
С каких пор розетка выкупила франшизу Гали?
То не та Галя
БоХатая• 09 октября в 14:09
Ответ дляПриму в дар
У вас лише 1 списання на 402 грн, де та в чому проблема?
Приму в дар
• 09 октября в 14:10
Ответ дляТримбулька
Скрин банка за сегодня будет хоть?
Или можно выходить из темы?
Знову вночі зняло повторні суми , які я покупки робила 6 жовтня
Пургену мне• 09 октября в 14:11
Ответ дляПриму в дар
Денер кебаб тоже незаконно деньги списал?
Приму в дар
• 09 октября в 14:11
Ответ дляПургену мне
Так
Тримбулька• 09 октября в 14:12
Ответ дляПургену мне
Его тоже купила розетка и сьела