ЭмчЭндЭм• 10 октября 2025
Мені так укусно
Їжа богів. Ми на бобах.
Я таке люблю навіть просто з хлібом.
Не бідуєм, якщо що. Просто захотілось.
Ще капусти трилітрову банку салат зробила, не квашена, а з цибуоею, перцем, морквою, оцтом, цукром, сіллю і олією. Кожну осінь обов´язково.
А у вас що на вечерю?
Я таке люблю навіть просто з хлібом.
Не бідуєм, якщо що. Просто захотілось.
А у вас що на вечерю?
ЭмчЭндЭм
• 10 октября 2025
В 6 ранку в ліс по гриби. Наберу квасолі, яєць наварю, печене м´ясо, хліб, чай в термосі.
Їду тільки заради цього вайбу перекусить на багажнику в лісі
Латексне альтер ЕГО• 10 октября 2025
Супер! Я взимку люблю печену картопельку з салом замороженим шматочками і квашеною капустою...
А зараз замісила тісто на піцу..
Квітка папороті• 10 октября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ооо, мы тоже до полномасштабной так в Изюме ездили за грибами
Термос, еда, корзины и вперед
ЭмчЭндЭм
• 10 октября 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А зараз замісила тісто на піцу..
Да, я тоже таке люблю. Картопля з салом. Та ще якщо на вогні і на вулиці їсти біля костра.
Такі маленькі радощі
ЭмчЭндЭм
• 10 октября 2025
Ответ дляКвітка папороті
Термос, еда, корзины и вперед
Діти кожні пів години кажуть пішли до машини поїмо. Треба брати поану торбу їжі))
Це їхні кращі спогади
Квітка папороті• 10 октября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Це їхні кращі спогади
Да) Так и есть
ЭмчЭндЭм
• 10 октября 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Як же захотілося по гриби. Мої зовсім малі, з ними в ліс зась
Ми почали їздить, як було дітям 3 і 5. Да, багато не походиш. Але з відпочинком.це для мене найкращий вид релаксу
ЭмчЭндЭм
• 10 октября 2025
Ответ дляЗаикальница
Наліпила пельменів, повечеряли і медівник
Апетитно дуже.
Я на вихідних їла наливний медівник. Типу на деко виливаєш один корж печеш, на 4 частини його чик і получається торт.
Швидко і смачно. Сподобався дуже
Латексне альтер ЕГО• 10 октября 2025
Ответ дляЗаикальница
Я вже декілька днів думаю чи не спекти мені медівник щоб використати минулорічний мед...не знаю чи літям сподобається, а ми в дитинстві часто пекли.
ЭмчЭндЭм
• 10 октября 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Це мій любимий торт. Вважаю він з моди ніколи не вийде
Оно само купилось• 10 октября 2025
Ответ дляОколовита
А что это?
Галушки с кислой капустой, последний штрих остался жареное сало, которое я забыла, сейчас придётся бежать в магазин
Да Щас же• 10 октября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я так понимаю, Вы не в Украине?) Ну или точно не в Киеве или других городах, которые сегодня обстреливали? Украинцы завтра будут отсыпаться после обстрела, кому не надо на работу.
ЭмчЭндЭм
• 10 октября 2025
Ответ дляОно само купилось
Цікаво. І смачне воно?
Заикальница• 10 октября 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Я також довго не могла зібратися його спекти, але аж перед очима мені стояв, саме домашній, не куплений, а це такі погоди похмурі дощові, то не втрималась. Дуже смачний вийшов
Оно само купилось• 10 октября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Цікаво. І смачне воно?
Очень, это словацкое блюдо
Заикальница• 10 октября 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
От погоджуюсь
ЭмчЭндЭм
• 10 октября 2025
Ответ дляДа Щас же
З Київської обл. Тоде погано спала. Собаку вночі ловили і заспокоювали. Одразу заснули. Я вже більше фаталістом стала. Мені не соромно зізнатись.
Раніше ляжемо. Я в лісі відпочину і наберусь сил, як ніде.
В кожного свої джерела енергії
Пасти Ла• 10 октября 2025
Швидкоруч• 10 октября 2025
В нас сьогодні картопля в мундирах, салат з квашеної капусти і слабосолений оселедець. Їжа богів!
Сонечко• 10 октября 2025
У меня рис с курицей и брокколи.
У вас вкусно, я очень люблю такое, особенно в фасоль чесночка побольше и томат кисленький
Задолбулька• 10 октября 2025
Ответ дляСтрекоза любви
А в кенгуру? Мій малий побував в лісі місяців в 10. Носили по черзі. В 2 роки було складніше. На машині прям до грибів їхали, щоб дитина заснула коли в ліс приїдемо. Потім 2 по гриби +один няня, побігали, змінили няню. Але то була чудо прогулянка.