Тень льва• 10 октября 2025
Ви б купили олівець для брів за 1400 грн?
Хто пробував дорогі олівці? Є сенс переплачувати?)
Результат:
вже голосів:
240 (84.81%)
Ні
43 (15.19%)
Так
Экспертиза• 11 октября 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Кращі за Ваші за формою і густотою, але світлі і фарбувати фарбою не можна.
Чому не можна? В мене пару сивих волосин з´явилося, поки цією штукою підмальовую,, але подумую може підфарбовувати фарбою.
Баррикадница• 11 октября 2025
Я себе такой когда-то покупала, но ближе к 1000грн за карандаш. Я криворук и не умею пользоваться карандашом. Подружка умела делать брови, очень классно мне подкрашивала, закрашивала плешь. Сама обращаться не умею. Карандаш размазывается грязным пятном, а брови становятся в 100 раз темнее.
Йосип_молодий• 11 октября 2025
Ответ дляЭкспертиза
Фарбою мені не можна через дерматит, тінями ще непогано. Але і олівець нормально.
Баррикадница• 11 октября 2025
Сметчица• 11 октября 2025
Я покупаю Dior, мягкий, стойкий, цвет подходит идеально. Старый вариант был с суперской щеточкой. Но мне доход позволяет вообще не смотреть на цену. Татуаж не рассматриваю вообще
Баррикадница• 11 октября 2025
Ответ дляЭкспертиза
Я зараз в ліжку, вони вмиті, невкладені, нечесані.
У вас густые брови. Мои, например, не такие густые, волосинки находятся далеко друг от друга. И нет красивой арки. Просто подъёма брови странно выгибается и кончик поднимается вверх.
сама себе прекрасная• 11 октября 2025
Ответ дляЭкспертиза
По шкірі малюєте, зрозуміло.
Ні, малюю по волосинах і тушую в тінь.
ЕлькиПальки• 11 октября 2025
Ответ дляЭкспертиза
Ось такого плана штуками зручно і природно. Розчесала, підфарбувала трішки, зафіксувала, ще краще прозорим гелем від есенс.
Я ничем не фиксирую и прекрасно себя чувствую
Бачу_майбутнє• 11 октября 2025
Главное, чтобы цвет к лицу подходил.
Я могу покупать дорогие или дешёвые в разное время года (то загар есть летом, то нет в январе). Мне, в принципе, всё равно что я куплю - Эйвон или в брокарде - мне главное, чтобы я могла выбрать себе нужный мне оттенок (у разных производителей линейка оттенков своя).
Любительница• 11 октября 2025
Ответ дляБалаболка
Авторе немає сенсу. За 2000-3000 тисячі можна зробити пудрові і мати ефект мінімум рік. Я знаю про що кажу. 2,5 роки тому зробила пудрові, а до цього купляла ось цей олівець. Закінчується він миттєво. Але він на стільки гарний, що після нього інший не хочеться.
І є в мене олівець для очей YSL, звісно я його купляла по знижці і все одно не можу сказати що він прям особливий-особливий. Півтори тисячі за нього точно не варто платити
портить себя тату, кому надо
Любительница• 11 октября 2025
Ответ дляБалаболка
В сенсі страшно? Боєтесь болю чи що?
уродства и штампа
Маруська Му• 11 октября 2025
Користуюсь Anastasia Beverly Hils, він класний, але реально - можна купити інший за 350 грн і він буде також гарний.
ГороховаЯ• 11 октября 2025
Ответ дляПоумничка
Я кстати столько же) у меня нет косметики за 1500 и туалетной воды дороже 400 грн
Вы собираете деньги на ’ мечту’?
ГороховаЯ• 11 октября 2025
Ответ дляЭкспертиза
Навіть не уявляю як це олівцем. Це їх немає, ви на шкірі малюєте? Чи як? Є ж спеціальні туші для брів рідкі, ними зручніше.
Есть. Неплохая тушь для бровей Колистар. По цене чуть дешевле моего фаворита.
ГороховаЯ• 11 октября 2025
Ответ дляДля драки
Мне идеально подходит эссенс, похож на бенефит
А мне бенефит не зашёл вообще. Какой-то сухой
пАлАвинкА• 11 октября 2025
Ответ дляГороховаЯ
А мне нужен сухой , тогда держится у меня карандаш
Ловлю капці• 11 октября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я купила за 300 и подточить не смогла нормально. Все обламывался снова и снова.. за 1400 точно нет
Я Шанель купила как-то, но не себе, а дочке. Он вообще не красил.
Балаболка• 11 октября 2025
Ответ дляОднозначно
Виглядає це страшно.
🤦♀️ це залежить від майстра і від того що людина хоче, від техніки виконання. Дуже багато пудрових брів, про які ви навіть не здогадуєтесь. Вони виглядать природньо, наче трохи підфарбовані олівцем або тінями.
Ви плутаєте з класичним татуажем, з перманентом з глибоким щільним покриттям.
Коли я зробила пудрові, то мало хто помітив, тому що вони практично не відрізнялись від того як я їх підфарблвувпола оцім олівцем та тінями
Балаболка• 11 октября 2025
Ответ дляЭкспертиза
Страшно зі сторони на таких жінок дивитися, соррі
Трохи вище спробувала пояснити чому вам страшно. Ви просто не на те дивитесь
Балаболка• 11 октября 2025
Ответ дляЭкспертиза
Чому ж, люблю і вигладаю дуже ефектно і красиво. Але олівець для для брів - це загадка для мене. Бачила безьрових і білобрисих з намальованими, то це той ще видок.
Ви звертаєте увагу на невдалі варіанти і на підставі цих варіантів робите висновок, що якщо оформлені брови то завжди погано. А це не так, це хибний висновок
Глаза_в_3_карата• 11 октября 2025
Да, у меня Живанши сейчас супер
И тушь для бровей Диор
Так же хорошие карандаши это Мак, Ланком.
И тушь для бровей Диор
Гигиенишвили• 11 октября 2025
Ответ дляГороховаЯ
Я зарабатываю 30. Но эстилаудер мой фаворит
Покажите какой именно и чем так хорош ?
Брехушечка• 11 октября 2025
Ответ дляГороховаЯ
А муж сколько:))?
Брехушечка• 11 октября 2025
Ответ дляПоумничка
Так у вас и мужа может нет, как у коментатора:))
Гигиенишвили• 11 октября 2025
Ответ дляДева Мария
Да. Всегда был Шанель водостойкий , но его сейчас нет в наличии нигде . Приходится пользоваться Евелин)
И? Что хуже ? Нет!! Мне нравятся тонкие карандаши и деревянные не плохие .
Ещё рекомендую за копейки тонкие карандаши ln pro, Patricia ledo.