Люблю_смаколики• 10 октября в 23:59
Маммография
Как часто вы делаете после 45 лет?
Люблю_смаколики
• 11 октября в 00:00
Ответ дляРадикальная
Мені до 45 і я роблю щороку
У вас есть показания?
Радикальная• 11 октября в 00:01
Ответ дляЛюблю_смаколики
У вас есть показания?
В принципі нема. Але гінеколог і терапевт самі дають направлення після 40
Викупана• 11 октября в 00:01
43 роки. УЗД щороку. Мамографія - раз на три роки. Є кісти, вже багато років без змін.
Така рекомендація лікаря.
Сяду на шию, дорого!• 11 октября в 00:02
Раз в рік, починаючи з 40-а років. Я в групі ризику онкології, тому так... була на останньому місяць назад, то написали, щоб контрольне УЗД через 6 міс.
Але я все одно не до кінця розумію.. кожен раз роблю маммографію і післ, неї мені робить маммолог УЗД.
Тіпа щільна залоза і нормально на маммографії не видно.
палка-копалка• 11 октября в 00:24
Ответ дляСяду на шию, дорого!
УЗД та мамографія не взаємозамінні дослідження, вони доповнюють одне одного у будь-якому випадку