Непогодка• 11 октября в 13:01

Насколько реально сделать блефаро до 1000$?

Если, да то у какого врача?
Голубец• 11 октября в 13:05
Реально, але очі можуть не закриватись після такого спеціаліста)
НЛОша• 11 октября в 13:09
Реально.Їду на нижню блефаро у вівторок
tereska• 11 октября в 13:17
Ні, ціни на кругову боків по значно більші.
Це як колоти ботокс або діспорт по сарафанному радіо у майстрині вдома, а потім тут на форумі нити, що маєте дурнуватий погляд, очі опустились і швидко вивів організм цей токсин.
НЛОша• 11 октября в 13:21
Ответ дляtereska
Я з Вами не згодна.Років 4 збирала інформацію щодо лікарів і результатів,то дівчата радили Коваль і ще одну з Дніпропетровська,то я вибрала Коваль.Зробила верхню блефаро,а зараз нижню робитиму.Це щодо сарафанного радіо.
Бюст Березуцкого• 11 октября в 13:31
кажуть, в Черкасах хороші хірурги-офтальмологи і ціни в 2 рази нижчі, ніж у Києві.
Корсет_на_шурупах• 11 октября в 13:33
абсолютно реально
просто потом не жалуйтесь
Корсет_на_шурупах• 11 октября в 13:34
Ответ дляБюст Березуцкого
это верно
ИМХОля• 11 октября в 13:53
В ціну операції закладена оренда операційної з усім начинням. Ну теоретично якщо без нормальної операційної …
НЛОша• 11 октября в 13:59
Ответ дляКорсет_на_шурупах
абсолютно реально
просто потом не жалуйтесь
Так зробити можуть і відомі київські хірурги.Був скандал з відомим хірургом в Києві не давно
Будьте так ласкаві• 11 октября в 15:59
Круговую точно нет, верхнюю или нижнюю да.
Акукарача• 11 октября в 16:33
ой ні. мені живіт спотворили, а тут обличчя..
автор Непогодка • 14 октября в 18:20
Ответ дляНЛОша
Реально.Їду на нижню блефаро у вівторок
У какого врача? Как прошла операция?
НЛОша• 14 октября в 20:23
Ответ дляНепогодка
У какого врача? Как прошла операция?
Я робила у Коваль Тетяни.Операція пройшла швидко.Шкодую,що послухала і зробила верхню,а хотіла кругову.(Так порадила сама Тетяна,бо я ще годувала дитину коли робила блефаро)
Протру пилюку• 15 октября в 04:34
Ответ дляНЛОша
О ,я на нее в инсте подписана ) Как Вам качество работы ,довольны ? Давно делали ? И цену ,если не сложно. Спасибо 🌹
НЛОша• 15 октября в 06:10
Ответ дляПротру пилюку
Робила рік тому.Мені подобається результат.Я платила за верхню 15.000.Зараз дорожче
Протру пилюку• 15 октября в 06:26
Ответ дляНЛОша
Спасибо за ответ. А Вы из другого города ездили делать ? Как потом швы снимать и прочее? Спасибо
НЛОша• 15 октября в 13:21
Ответ дляПротру пилюку
Я з Києва їду в Черкаси,як в більшість дівчат.Я робила булхорн і мені зняв шви хірург,що його робив.Сьогодні зробила нижню блефаро,то через 10 днів приїду знімати шви
автор Непогодка • 15 октября в 17:09
Ответ дляНЛОша
У того же врача? Скажите пожалуйста насколько у нее запись вперед? Как долго ждать своей очереди?
Протру пилюку• 15 октября в 20:34
Ответ дляНЛОша
Спасибо,Вам ближе конеш. Я из Днепра.

А сколько стоил булхорн ? Та же хирург делала ?
Лёгкой реабилитации 🌹
НЛОша• 15 октября в 21:03
Ответ дляНепогодка
Я чекала 4 міс.Напишіть їй, можливо є вікно.Можна знайти її в інстаграмі
НЛОша• 15 октября в 21:04
Ответ дляПротру пилюку
Спасибо,Вам ближе конеш. Я из Днепра.

Лёгкой реабилитации 🌹
Ні,булхорн робила в іншого хірурга . Вартість 20.000,але рік тому.
Протру пилюку• 15 октября в 21:05
Ответ дляНЛОша
Благодарю за ответы