Любимка-анонимка• 11 октября в 13:11
Кияни, хто отримує соцдопомогу, зайдіть
Добрий день всім.
Хто отримує допомогу від Кличко на карту кияна, ви отримали в цьому місяці?
І соціальна мо інвалідності?
Якийсь дурдом з цим пенсійним фондом.
Дякую
І соціальна мо інвалідності?
Якийсь дурдом з цим пенсійним фондом.
Дякую
Та прям багіня• 11 октября в 13:15
В мене мама інвалід, пенсію принесли, Укрпошта , допомоги ще не було, але її завжди приносили в різний час
Колишня муза• 11 октября в 13:26
Мені допомогу на дитину давали через Собез, зараз передали в пенсійний. Подала заяву 2 вересня, вчора прийшов лист, що не підходить довідка, хоча до цього 8 років підходила. Тепер треба брати нову довідку і заново подавати, дурдом
Любимка-анонимка
• 11 октября в 13:44
Ответ дляКолишня муза
Я ще в червні все подала. Платять, як хочуть. А це зовсім нічого немає. Ще якусь ідентифікацію проходити треба.
Люблю ВалЄру• 11 октября в 13:47
Я получила 2 тыс на ребенка под опекой от Кличка, дней 5 назад
Любимка-анонимка
• 11 октября в 14:03
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Дякую. Мені чомусь немає
Пік Антна• 11 октября в 14:09
8 жовтея на ребенка с инвалидностью получила , но уже давно все оформлено [неск лет]если только оформили, то может потом прийти за неск месяцев со дня оформления.