Шпондєр• 11 октября в 13:53
Реклама на кідстаф))
Хтось може пояснити яким чином працюють рекламні алгоритми? Чому я стала цільовою аудиторією гінекологічного крісла?))
Шпондєр
• 11 октября в 13:57
Ответ дляXвостокрутелка
та просто так
на будущее вам - вдруг понадобится
Ну да, є вільна кімната, там поставлю)) розвага для гостей 😂
Там-тарарам• 11 октября в 13:57
Пффф. Мне подбрасывает рекламу магазинов симбол и оникс с украшениями. Нашли богачку) Такое надо моему мужу и без советчицы на весь экран в телефоне выводить
Куда_бежать• 11 октября в 14:02
Ответ дляШпондєр
В аренду доктору сдадите, 10% от стоимости приема
Шпондєр
• 11 октября в 14:04
Ответ дляЛукава_Кiшка
По теме разговора вычислили, все-таки форум мам в основном
Тема про центр зайнятості була, це натяк відкрити свою справу? 😂