Antiprom• 12 октября 2025

Без антидепресантів

Дівчата соррі, що без аноніма не можу писати під анонімом. Хто може розказати про свої випадки життя з депресією. без антидепресантів
Маю наступну історію близька людина пережила жильний стрес, який став каталізатором (так назвемо) депресивного стану. Вона 10 днів спала по 1-2 години в ночі і ще 2 год в день
Навіть не могла працювати хоча їй відмовила лікар у лікарняному але керівниця дозволила працювати як вона може цей час знаючи, що вона не спить
отож їй пизначили антидепресанти і через 10 днів лише снодійні Міртазапіні 15 мг під дією яких вона перщий раз за 10 днів в ночі спала. Тепер питання стосовно антидепресантів її рідні дуже хвилюються що тепер доведеться їх приймати періодично зараз прописали на 3 міс есциталопрам та опіпрам АЛЕ цікаво шо таблетки діють лише 2-3 год хоча вона мусить приймати з проміжком 12 год тобто зранку та ввчечері Це нормаль, Лікар говорить треба чекати 7 днів з початку лікування щоб були видні результати...
розкажіть як ви виходили з цього стану хто мав подібні випадки
GirlSuper• 12 октября 2025
Ответ дляAntiprom
дякую Вам Крепкого Вам здоровя фізичного та психічного!! Я скажу так коли людина страждає від депресії, а ми звикли вважати це слабкістю, це страшно
Батьки мене не підтримують. Постійно кажуть що я я кидала таблетки
автор Antiprom • 12 октября 2025
Ответ дляGirlSuper
Так
І буває що може закінчитися трагічно якщо не лікуватися
Я познайомилась з дівчатами ,жінками , ми один одного підтримуємо.
правильно Я також говорила що треба знайти людей в реальному житті або групи які переживають подібне це дуже допомагає