Каркуша Клара• Изменено 12 октября в 14:15
Приходить розуміння того, що вертатися в Україну просто неможливо
Мова не про те чи буде можливість залишитися. Мова про те, що раніше ти говорила собі ’та я скоро поїду додому’, потім ’та я ж скоріше за все все одно в результаті повернуся додому’, а тепер я говорю собі ’треба робити те й те, хоч і не хочеться, бо як не робитиму, то доведеться повернутися додому’. Тобто варіант повернутися додому став зовсім не варіантом.
Я й раніше дивилася на повоєнне майбутнє України без рожевих окулярів, але у мене і тут майбутнє не райдужне. А тепер повернутися стало прям найгіршим варіантом з усіх можливих. І з´явилося внутрішнє відчуття що я списала з рахунку все, що там лишилося.
І так якось сумно і страшно від того, що ти так сприймаєш тепер реальність. Мабуть це в першу чергу через час і зусилля, які ти вже вклав тут, в другу чергу через новини з дому
Цікаво які у кого відчуття
КучМала• 12 октября в 15:57
автор не надо возвращаться.если вас устраивает драять унитазы 1300евро и арендк штука то сидите там.у нас и так цены на недвигу скоро как польские будут и припарковаться негде.меньше народа больше кислорода и ресурсов.мы и без вас проживем отлично
спальное место• 12 октября в 15:58
Ответ дляСижу_и_плачу
Залізний занавєс рухнув ще не у всіх порадниць
Чому вас так муляє, що хтось не сприймає ваші пророцтва та істини? Ну сидять люди с занавєсом, вам то що х того? Чого ви лізете розплющити очі очі комусь де вас не просять? Та й було б кому лізти.
Некомильфо• 12 октября в 15:58
Ответ дляПугачиха
Ви повернулися в те ж саме місто в Німеччині, де й були? Як це можна зробити? Знову через табір?
У мене чоловік працює,ми не на Джобцентрі, тому проблем не виникло.
КучМала• 12 октября в 15:58
Ответ дляспальное место
Все вона знає. От лише почав життя взакордонах зрозуміла про майбутнє в Україні років через 100. Хіба нормальна людина знайшовши новий дім та країну де хоче залишитися буде бажати своїм землякам та колишнім сусідам війни на 100 років? Це лише для того щоб переконати саму себе, що от вона сама розумна виїхала і її майбутнє здебільшого миття унітазів виправдане тим що от на вітчизні війна затягнулася. Бо якщо в Україні якимось дивом настане розквіт, хто зна, такі цього просто не переживуть.
ахахааа про унитазы в точку
ну может это ее кайф в жизни так сказать нашла себя
Сижу_и_плачу• 12 октября в 15:59
Ответ дляКучМала
Так довго , Маня ?
КучМала• 12 октября в 16:00
Ответ дляСижу_и_плачу
Так довго , Маня ?
это вы сидите тут на работе ботом.а у нормальных людей бизнес работа семья заботы
Сижу_и_плачу• 12 октября в 16:00
Ответ дляспальное место
Тут питання , що зрозуміти реальний стан речей немає кому , що лізь що не лізь
Пс - ви завжди так спілкуєтеся з незнайомими ? Яку освіту маєте ?
КучМала• 12 октября в 16:00
Ответ дляСижу_и_плачу
Так довго , Маня ?
а у вас сегодня шо по методичке?все по старому?мы напамять это знаем уже.ото шоколад с мертветчуком лохи-понабирали дурбеликив хосподи прости
Сижу_и_плачу• 12 октября в 16:01
Ответ дляКучМала
Повні візки і забиті парковки
Знаємо - знаємо
Весела бджілка• 12 октября в 16:01
Ответ дляЗараз на дієті
Чудесно мы все умеем.
Поэтому полное отсутствие эмпатии у автора оборачивается соответствующей реакцией.
P.S.
А мусульмане постоянно друг друга режут, взрывают и убивают в промышленных масштабах. Так что подбираете более релевантные примеры.
P.S.
Не умеем. Если тут кто-то создаст тему, что плохо или хорошо, то пожалеют или порадуются? Не обманывайте себя.
КучМала• 12 октября в 16:01
Ответ дляСижу_и_плачу
Повні візки і забиті парковки
Знаємо - знаємо
ой вздувшиеся от голода животы и кайф мытья унитазов заграничных знаемо знаемо
Сижу_и_плачу• 12 октября в 16:02
Ответ дляКучМала
Так бездарно працювати
Щоб з другого допису одразу ключові фрази вживати
- хто ще вам платить
КучМала• 12 октября в 16:02
ну може у человека в кайф нюхать чужие унитазы по заграницам.каждому свое..
Пиу!Пиу!• 12 октября в 16:02
Ответ дляКучМала
Маня, ну какой у тебя бизнес? 😂 Советчица не твоя собственность
Сижу_и_плачу• 12 октября в 16:02
Ответ дляКучМала
У вашому світі прибиральниць звісно всі прибиральники
КучМала• 12 октября в 16:03
Ответ дляСижу_и_плачу
Так бездарно працювати
- хто ще вам платить
сама себе плачу я.в отличии от вас.6 тыс гр вам шоколад дает с мертветчуком а работаете тут бездарно
спальное место• 12 октября в 16:03
Ответ дляСижу_и_плачу
А ви у курсі реального стану речей? В Україні? І ніяк не можете зрозуміти, що реальний стан речей і точку зору у кожного визначається виключно місцем сидіння?
КучМала• 12 октября в 16:03
Ответ дляПиу!Пиу!
я бесплатно над тролями угораю и стебусь
Сижу_и_плачу• 12 октября в 16:04
Ответ дляспальное место
Стан речей визначається станом економіки і іншими показниками - але у вас місцем сидіння
Пиу!Пиу!• 12 октября в 16:04
Ответ дляКучМала
Не, мань, такую дичь творить можно либо за гроши, либо по диагнозу. Выбирай.
Сижу_и_плачу• 12 октября в 16:04
Ответ дляКучМала
Ну то радість і реалізація
КучМала• 12 октября в 16:05
Ответ дляПиу!Пиу!
такая дичь как у вас и под солями не предвидется
КучМала• 12 октября в 16:06
Любительница• 12 октября в 16:06
Ответ дляMs. Скромность
Потому что все знают им цену.
Кто «все» и кому «им»?
Можете не отвечать.
И тема не про это, и дискутировать на Советчице про украинское волонтерство - это как бисер метать перед...
Можете не отвечать.
КучМала• 12 октября в 16:06
афтор а если здоровье рухнет как вы на уборки ходить будете и за аренду платить
спальное место• 12 октября в 16:07
Ответ дляСижу_и_плачу
Саме так у нас місцем сидіння. От наприклад мій знайомий працівник тцк купляє третю квартиру, жінка дорвалася до закондонного шопінгу, для нього стан речей один, а для моєї сусідки пенсіонерки з безвісти зниклим сином стан речей є іншим.
Пиу!Пиу!• 12 октября в 16:07
Ответ дляКучМала
Вооот, уже ближе. Что-то употребляешь таки и, получается, что что-то сильное. Это болезнь уже.
Заюшка_хозяюшка• 12 октября в 16:08
Я, в принципе, быстро смирилась с тем, что шансов вернуться домой практически нет (оккупация). И даже, если каким-то чудом территория вернётся. Поэтому сразу приступила к плану интеграции в новое сообщество. Решение выехать из дома принималось очень долго, может поэтому, когда получилось уехать, не было так горько. Теперь там нечего просто ловить. Абсолютно.
Вернусь ли в Украину? Возможно. Но это уже второстепенный вопрос. Тяжело было принять лишение именно дома, твоего города, твоих близких, воспоминаний и факта, что дом теперь там, где ты.. вырвали с корнем.
КучМала• 12 октября в 16:08
ой ржу не магу зявилось внутришне видчуття шо я унитазы и песюары и дальше буду вынюхивать зато заграничные