Каркуша Клара• Изменено 12 октября в 14:15
Приходить розуміння того, що вертатися в Україну просто неможливо
Мова не про те чи буде можливість залишитися. Мова про те, що раніше ти говорила собі ’та я скоро поїду додому’, потім ’та я ж скоріше за все все одно в результаті повернуся додому’, а тепер я говорю собі ’треба робити те й те, хоч і не хочеться, бо як не робитиму, то доведеться повернутися додому’. Тобто варіант повернутися додому став зовсім не варіантом.
Я й раніше дивилася на повоєнне майбутнє України без рожевих окулярів, але у мене і тут майбутнє не райдужне. А тепер повернутися стало прям найгіршим варіантом з усіх можливих. І з´явилося внутрішнє відчуття що я списала з рахунку все, що там лишилося.
І так якось сумно і страшно від того, що ти так сприймаєш тепер реальність. Мабуть це в першу чергу через час і зусилля, які ти вже вклав тут, в другу чергу через новини з дому
Цікаво які у кого відчуття
КучМала• 12 октября в 16:09
афтор а чего вы не идете на 200коров на ферму там бесплатно спать в хлеву но хоть копейка на аренде сэкономится.зачем вам Украина сидите там
Заюшка_хозяюшка• 12 октября в 16:10
Ответ дляЗлюка бобер
Удалено администрацией...
Моя Ви розумна, не думали, що багато немає тепер нічого в Україні? І ті, хто пише ’а я не виїжджала з дому’ виглядає теж не у гарному відтінку по відношенню до тих, кого вигнали з дому. То й що?
Для усіх гарним не будешь, у кожного свій біль. Не читайте
КучМала• 12 октября в 16:10
афтор можно за 800евро еще стеьор на горбу таскать и подмывать когда вписюются но нада язык знать и там конкурс даже на такой трешак
Сижу_и_плачу• 12 октября в 16:11
Ответ дляспальное место
Саме так у нас місцем сидіння. От наприклад мій знайомий працівник тцк купляє третю квартиру, жінка дорвалася до закондонного шопінгу, для нього стан речей один, а для моєї сусідки пенсіонерки з безвісти зниклим сином стан речей є іншим.
Яку квартиру не купи , у випадку ДТП буде правий той хто багатший , а в лікарні полікують тільки тоді коли дістанеш гаманець
Ну і машину з низькою підвіскою не купиш - бо якість доріг авно
Це дрібні приклади , які показують навіть якщо твоя сімʼя із багатших ти живеш в корупції та безладі
КучМала• 12 октября в 16:12
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
у многих и без войны не было жилья и работы.люди поднимались с нуля
КучМала• 12 октября в 16:13
Ответ дляСижу_и_плачу
ага как раз нам в столице ребенка бесплатно оперировали сложную операцию.и про дтп не надо ля ля виноват значит искупай
КучМала• 12 октября в 16:13
Ответ дляСижу_и_плачу
Тема всьо - прийшли тролі з унітазами
а вы что не знаете кем работают украинцы там.там и на уборки уже конкурс и аренда золотая.не выгодно
Сижу_и_плачу• 12 октября в 16:14
Ответ дляКучМала
Удалено администрацией...
Заюшка_хозяюшка• 12 октября в 16:14
Ответ дляКучМала
У невідомому місті, де немає нічого знайомого? Тому що їх вигнали з дому?
Не пишіть нісенітниці, це неможливо рівняти. Геть різні відчуття та історії
Сижу_и_плачу• 12 октября в 16:14
Ответ дляКучМала
З варити була розмова ?
Ля ля
КучМала• 12 октября в 16:14
Ответ дляСижу_и_плачу
Удалено администрацией...
есть но приличное образование стоит приличных денег и десятилетия карьеры а нашим только унитазы и фермы светят там
Сижу_и_плачу• 12 октября в 16:15
Ответ дляКучМала
Угу угу
А ви знаєте де працюють українці сидячи в Україні ?
Каркуша Клара
• 12 октября в 16:15
Ответ дляспальное место
Правда у кожного своя. Є люди котрі пішли у мед батальони та евакуаційні екіпажі і вперше в житті лише там відчули себе на своєму місці. А хтось лише дорвавшись до тафелю та халяви зміг відчути себе особливим та щасливим.
А ви особисто куди пішли? Правильно, нікуди
Оля_с_киркою• 12 октября в 16:15
Ответ дляСижу_и_плачу
Медицина приватна на доволі високому рівні, ті, хто мають Мерси і Порше і сільським дорогам не їздять, а якщо і буде якесь ДТП, то їм взагалі панти порішать це все через бабос.
Щось ви не те тут заливаєте.
Сижу_и_плачу• 12 октября в 16:15
Ответ дляКучМала
Вам так точно
КучМала• 12 октября в 16:15
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
миллионы украинцев не имели жилья родню поддержки богатых родаков с нуля начинали в чужом городе и поднимались с детьми на руках
Сижу_и_плачу• 12 октября в 16:16
Ответ дляОля_с_киркою
Щось ви не те тут заливаєте.
Заливаєте
Контингент мані
КучМала• 12 октября в 16:16
Ответ дляСижу_и_плачу
Угу угу
везде
Оля_с_киркою• 12 октября в 16:17
Ответ дляСижу_и_плачу
Заливаєте
Контингент мані
Мані-шмані. Люблю повторювати, що тут не всі дурепи, тому якщо щось вирішили написати, краще подумати.
КучМала• 12 октября в 16:17
Ответ дляСижу_и_плачу
Заливаєте
Контингент мані
Удалено администрацией...
КучМала• 12 октября в 16:17
Ответ дляОля_с_киркою
Каркуша Клара
• 12 октября в 16:18
Ответ дляЗараз на дієті
Чудесно мы все умеем.
Поэтому полное отсутствие эмпатии у автора оборачивается соответствующей реакцией.
P.S.
А мусульмане постоянно друг друга режут, взрывают и убивают в промышленных масштабах. Так что подбираете более релевантные примеры.
P.S.
Мені пожаліти вас бо ви вирішили на відміну від мене не їхати? Ну хіба якщо ви чоловічої статі. Інакше це був ваш вибір. Війна сталася з усіма, далі кожен зробив вибір і тепер живе з його наслідками
Заюшка_хозяюшка• 12 октября в 16:18
Ответ дляКучМала
За своїм бажанням вони туди поїхали. Не на 2-3 тижні. І багато таки можуть взяти хоч що з дому. Поїхати у гості до батьків, до рідного дому, хоча б тимчасово. І рішення приймається заздалегідь, а не за ніч чи тиждень.
Ви не розумієте, про що пишете. Воно зрозуміло, бо не знаєте, як воно. Бо хто знає, хєрні не напише. Це тяжко. І починати з нуля тяжко. Особливо коли ти пахав все життя до цього і мав усе.
Сижу_и_плачу• 12 октября в 16:19
Ответ дляОля_с_киркою
Є ще рожеві окуляри окрім відвертої дурості
Каркуша Клара
• 12 октября в 16:19
Ответ дляКучМала
автор не надо возвращаться.если вас устраивает драять унитазы 1300евро и арендк штука то сидите там.у нас и так цены на недвигу скоро как польские будут и припарковаться негде.меньше народа больше кислорода и ресурсов.мы и без вас проживем отлично
У мене 1900 +250 на дитину і оренда 700, маняша
Каркуша Клара
• 12 октября в 16:20
Ответ дляКучМала
это вы сидите тут на работе ботом.а у нормальных людей бизнес работа семья заботы
Удалено администрацией...
Каркуша Клара
• 12 октября в 16:22
Ответ дляКучМала
афтор а если здоровье рухнет как вы на уборки ходить будете и за аренду платить
Твоє місце займу
Каркуша Клара
• 12 октября в 16:23
Ответ дляКучМала
ой ржу не магу зявилось внутришне видчуття шо я унитазы и песюары и дальше буду вынюхивать зато заграничные
Нєт, тебе до унітаза не допустять