Мишка-шалунишка• 12 октября в 16:16
Що робити, якщо дитина 5 років не вимовляє деякі звуки, а логопед радить чекати?
к.Буланова• 12 октября в 16:22
Моя Р не вимовляла, бабуся повела до логопеда, той відмахнувся. Сказав не шукати проблем на рівному місці, найближчим часом навчитья, так і вийшло, за пару місяців вже Ррррикала)
Сунуся в чужі справи• 12 октября в 16:25
Син в 5 р не вимовляв, в 6 вже почав вимовляти. Робили вдома легенькі вправи самостійно. Крім р більше проблем не було
Сарафанное радио• 12 октября в 16:32
Ну робіть з дитиною нескладні артикуляційні вправи для тренування м´язів язика. Вони є у вільному доступі. Лишнім не буде, якщо ви не можете просто чекати
Гола з конопель• 12 октября в 16:33
Я би шукала іншого логопеда. Не люблю коли люди картавлять чи щось подібне. Це ж просто недопрацювання батьків
Гола з конопель• 12 октября в 16:36
У мене сусідка принципово не веде до логопеда. Сподіваємося що все пройде. Але на сьогодні дитині 9 років і вона каже масина.
Аноним НаВсеГда• 12 октября в 16:43
Які звуки? В нормі до школи, тобто до 6 років повинні бути вже всі!
Так що логопед некомпетентний
Аноним НаВсеГда• 12 октября в 16:44
Ответ дляГола з конопель
В школі немає логопеда?
В мене була така ж знайома. Але слава Богу шкільний логопед допоміг дитині.
Гола з конопель• 12 октября в 16:47
Ответ дляАноним НаВсеГда
В школі немає логопеда?
В школі є. В 1му класі тільки. Але він не потрапив. Бо коли була перевірка малий хворів. А далі вже місць не було
Ксерокопия ночи• 12 октября в 17:32
Сходити ще до одного логопеда і тоді приймати рішення. У мене одна дитина почала пізно розмовляти, але сама виговоритися і все чудово. А у меншої були невеликі проблеми з шиплячими, сама відвела її на комісію і в першому класі вона займалась зі шкільним логопедом.
У старшої доньки(9 клас) знаю, що і зараз пару дітей не чітко вимовлять деякі звуки. Тому краще все робити вчасно.
Начальник Анонимов• 12 октября в 17:41
Смотря какие. Если Р и Р´ - они как раз и формируются лет в 5.