Ноу коммент• 12 октября в 16:17
Чому дітей направляють до психолога? Ті діти які за кордоном
Цікавить саме чому наших українських дітей відправляють до психолога? Школа «радить».
Це така підтримка.
Від багатьох чую.
Причина: емоційні діти, енергійні, але без діагнозів.
Це така підтримка.
Від багатьох чую.
Я б такое не носила, но продаю• 12 октября в 16:18
Складнощі адаптації, нові умови, допомога з психотравмами, а не те що ви подумали
Анонимус Я• 12 октября в 16:18
не живут как надо, по правилам. психолог будет пытаться научить, раз родители не учат
Ноу коммент
• 12 октября в 16:19
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Але проблема полягає саме у вивченні іноземної мови, дитина не розуміє завдання… до прикладу.
То до чого психолог?
Я б такое не носила, но продаю• 12 октября в 16:20
Ответ дляНоу коммент
То до чого психолог?
Це і є допомога в адаптації. А батькам варто найняти репетитора для дитини
Без комплексів• 12 октября в 16:21
Ответ дляНоу коммент
То до чого психолог?
Значить в дитини проблеми з інтеграцією , в сімʼї, а не з мовою
Анонимба• 12 октября в 16:21
Ответ дляНоу коммент
То до чого психолог?
Давно учит?
Ноу коммент
• 12 октября в 16:23
Ответ дляБез комплексів
Проблем в сімʼї немає абсолютно.
Дитину записали в школу (він один ) не знає місцевої мови.
Тобто він вчить її, вчителі звалять, виконує домашні завдання.
Але вивчити мову ідеально за рік просто неможливо.
Навіть з психологом.
энциклопУдия• 12 октября в 16:24
Ответ дляНоу коммент
То до чого психолог?
ви досить хаосно доносите ситуацію
’дітей відправляють до психолога’. Всіх, чи тільки вашу?
’проблема у вивченні мови’ - так чому ви цю проблему не вирішуєте? Може через нерозуміння завдання і дитини ще щось проявляється
Без комплексів• 12 октября в 16:24
Ответ дляНоу коммент
Проблем в сімʼї немає абсолютно.
Навіть з психологом.
Психолог не займається вивченням мови. Ви на що чекаєте, чому не допомагаєте дитині?
Я б такое не носила, но продаю• 12 октября в 16:24
Ответ дляНоу коммент
Проблем в сімʼї немає абсолютно.
Навіть з психологом.
Ви ж розумієте,що це ваша турбота?Винаймайте репетитора.До чого психолог?Ви щось не договарюєте
Ноу коммент
• 12 октября в 16:27
Ответ дляэнциклопУдия
ви досить хаосно доносите ситуацію
Я спілкуюсь з дівчатами які розʼїхалися по Європі. І поголовно багатьох дітей, хлопців, дівчат відправляють до психолога.
При тому що сімʼї нормальні.
Чому би дитину не відправити в інтеграційні класи якраз для вивчення мови, врешті решт є асистент у вчителя.
Ось і намагаюсь зрозуміти.
При тому що сімʼї нормальні.
Ось і намагаюсь зрозуміти.
Живчик-счастливчик• 12 октября в 16:27
Ответ дляНоу коммент
То до чого психолог?
Просто поговорить
Я б такое не носила, но продаю• 12 октября в 16:28
Ответ дляНоу коммент
При тому що сімʼї нормальні.
Ось і намагаюсь зрозуміти.
При тому що сімʼї нормальні.
Ось і намагаюсь зрозуміти.
Тому що дитина приїхала з країни де йде війна!Тому що дитину вирвали з її привичного середовища.У неї можуть бути психотравми. І це треба перевірити,допомогти
Ноу коммент
• 12 октября в 16:28
Ответ дляБез комплексів
З чого ви вирішили що дитині не допомагають?
Пояснюю ще раз з дитиною мама займається.
Паратруперсупер• 12 октября в 16:28
Конкретно моя история. Дочь подросток. Уехали очень быстро, с парой чемоданов. У ребенка дома была своя жизнь, свой мир, друзья, комната, созданная по ее желанию в плоть до мелочей. В новой стране- все чужое, язык, комната с чужим ремонтом, отсутствие друзей. Школа, чужой менталитет. Да, ребенка накрыло, были и панические атаки, и истерики. А мама сама не в ресурсе, маме бы кто помог. Конечно, ребенку наняли психолога, год терапии. Сейчас все хорошо.
Без комплексів• 12 октября в 16:30
Ответ дляНоу коммент
Якщо дитина за рік не говорить , значить ніхто мовою з нею не займається, від цього винні будуть проблеми з друзями, спілкуванням
Паратруперсупер• 12 октября в 16:31
Ответ дляНоу коммент
Мама сама нуждается в помощи! Это разве не очевидно? Я наблюдала за нашими семьями заграницей в начале войны. Это люди в тяжелом психологическом состоянии, крики, слезы. Потому что тяжело начинать с нуля, потому что дома остались те, кому еще хуже, те, кого ты любишь.
Ноу коммент
• 12 октября в 16:31
Ответ дляПаратруперсупер
Я вас розумію.
Але у нас ніяких атак немає, дитина відвідує 2 гуртка, із задоволенням гуляє з місцевими дітьми.
Дитина абсолютно відкрита, комунікабельна.
Тобто проблеми немає, а школа радить психолога і все. Кажу для чого. Відповідь це підтримка.
Без комплексів• 12 октября в 16:31
Ответ дляНоу коммент
При тому що сімʼї нормальні.
Ось і намагаюсь зрозуміти.
При тому що сімʼї нормальні.
Ось і намагаюсь зрозуміти.
Як ви визначаєте нормативний сімʼї? Наприклад , моїм дітям психолого не два потрібен. Але адаптація дітей це велика праця з боку батьків
Я б такое не носила, но продаю• 12 октября в 16:32
Ответ дляНоу коммент
Я вас розумію.
Ну,так запитайте у тих хто вашу дитину посилає. Які причини
Ноу коммент
• 12 октября в 16:32
Ответ дляБез комплексів
Дитина говорить місцевою мовою.
Розуміє. Але деякі завдання він кажу щоб зробити я умови не розумію елементарно.
То що ви хочете сказати?
Я б такое не носила, но продаю• 12 октября в 16:33
Ответ дляНоу коммент
Дитина говорить місцевою мовою.
То що ви хочете сказати?
Вам здається,що він добре розуміє.А насправді, бачите,що ні.
Паратруперсупер• 12 октября в 16:33
Ответ дляНоу коммент
Я вас розумію.
Школа не может просто так советовать. Они видят, что ребенок имеет проблемы. Просто, вы это не видите. Для вас, возможно, это норма. И два кружка не показатель. У моей дочери тоже было два кружка, и в школе внимание и забота учителей, а вечером- панические атаки. Поговорите со своим ребенком.
Краля-Галя• 12 октября в 16:35
Тому що в причинах агресії теж треба розбиратися. Була свідком як польська сім´я отримала для своєї дитини візит до психолога,бо чи побився їх хлопак з іншим чи щось не поділив, а це приватний садочок,навіть не школа.
Пошаманю• 12 октября в 16:35
Ответ дляНоу коммент
То до чого психолог?
Были мы в Словакии в 2022-м.
Пошли наши дети в конце концов в местную школу. Там пошли навстречу, подобрали для класса русскоговорящих преподавателей, не сильно спрашивали.
Как проявили себя наши дети?
Да имели он в виду учебу!
Притащили свои смартфоны, пялились в них на уроках, говорили учителям, что они не привыкли так учиться, они удаленщики, одноколасников начали обучать матерным словам.
Психолог вызывала родителей и детей, но наши туповатые мамаши не привыкли детей настраивать на учебу...
А возмущаться стали родители словацких детей.
Как проявили себя наши дети?
Да имели он в виду учебу!
Без комплексів• 12 октября в 16:37
Ответ дляНоу коммент
Дитина говорить місцевою мовою.
То що ви хочете сказати?
Не зрозуміла, що саме ви хотіли сказати. Якщо дитина на розуміє завдання, значить знання мови недостатні
Борисфенка• 12 октября в 16:38
Ответ дляНоу коммент
Я вас розумію.
Ну протокол у них такий - щеплення зробити, до психолога зводити.
Чим вас так лякає психолог? Сходіть.
Користі з іншомовного психолога - нуль, але їм треба для галочки, ’допомогли’.
Чим вас так лякає психолог? Сходіть.
Борисфенка• 12 октября в 16:39
Ответ дляНоу коммент
Дитина говорить місцевою мовою.
То що ви хочете сказати?
У нас те саме, ходить до репетитора.
Статус Ква• 12 октября в 16:41
Ответ дляНоу коммент
При тому що сімʼї нормальні.
Ось і намагаюсь зрозуміти.
При тому що сімʼї нормальні.
Ось і намагаюсь зрозуміти.
Ну ви ж не знаєте як ведуть себе ті діти з нормальних сімей... може як миші десь в кутку забиваються, може навпаки берегів не знають і з ними не можуть справитись. Ви тонкощів не знаєте, а висновки робите
энциклопУдия• 12 октября в 16:57
Ответ дляНоу коммент
При тому що сімʼї нормальні.
Ось і намагаюсь зрозуміти.
При тому що сімʼї нормальні.
Ось і намагаюсь зрозуміти.
бо вже 4 роки йде війна. Скільки будуть підтримувати ті інтеграційні класи
Сімї нормальні. А ситуація в житті не дуже. Війна - це вже привід до психолога сходити.
Ну і до чого тут нормальні сімї чи ні. Дитину ж відправляють до психолога, а не всю сімю. В дитини можуть бути свої проблеми