Поторописька• 13 октября в 10:05
Підкажіть будь ласка по коду оригінальності речей.
Заказала на офіційному сайті Англії Puma зимові кросівки собі і мамі.Мені підійшли,а їй ні,і виставила на продаж у шафі.Там треба вказати код,що оригінал,а я не розумію де він?
Поторописька
• 13 октября в 10:07
Вводжу усі коди ,що на бірці і упаковці,а потім перевіряю і пише помилка.
Блиск думки• 13 октября в 10:10
На внутрішньому ярлику язичка є цифри?
6 цифр + 2-3 додатково чи букви
Поторописька
• 13 октября в 10:15
Ответ дляБлиск думки
392316 це він
Спробуйте з 03 і без 03
Велике вам Дякую !
Поторописька
• 13 октября в 10:19
Ответ дляБлиск думки
392316 це він
Спробуйте з 03 і без 03
Пишить нічого не знайдено.Може перевіряю не на тому сайті ?То що оригінал ,то точно ,бо з офіційного сайту.
Блиск думки• 13 октября в 10:30
Ответ дляПоторописька
Але це він. Я не знаю чому не приймає