Вбигудях• 13 октября в 10:43

Чи варто ставати на облік в цз заради виплат?

Які вони там взагалі?
Оновлена версія• 13 октября в 10:44
Минималка, в цз сидят одни кобры. Удачи
тогдалия• 13 октября в 10:45
Ну, странный вопрос. Вам с неба будут падать пусть небольшие, пусть недолго- но какие -то деньги. Если они вам не нужны- то не надо никуда становиться. Если нужны- то надо.
ЗдесяЯ• 13 октября в 10:46
Просто там сложные квесты впридачу
Приди вовремя, убери в парке, послушай юриста
Чучало яблуні• 13 октября в 10:48
Ответ дляОновлена версія
Минималка, в цз сидят одни кобры. Удачи
За Дніпро ваша тема була, спеціалісте?!
Лорка-хлорка• 13 октября в 10:49
В мене при курсі 8,виплати були 4600(максимальні на той час, бо зарплата була великою,білою.
Півроку,потім вони на 30% зменшуються.Через 9 місяців треба перевчатись,або йти з біржі.Я пішла,бо стояла на біржі і працювала неофіційно.
В кожного своя ситуація,рахуйте як вам вигідно.

Якщо зарплата неофіційна або мала,то будете отримувати копійки,які того не варті .
Ще є знайомі,які просто отримали нові професії безкоштовно.Бо їх професії зникли з часом.Але курси ті починалися раз на півроку,тому треба мати гарні стосунки зі спеціалістом.
автор Вбигудях • 13 октября в 10:53
Ответ дляЛорка-хлорка

А як можна там так довго протриматися?
Вони ж будуть призначати зустрічі щотижневі і пропонувати вакансії
candy07• 13 октября в 10:57
Я отримувала влітку.маючи більше 20 років стажу і виплату зп офіційно від 40 тис грн в фонді отримувала 8000.0 протягом 3х місяців( це їх потолок) і мені пропонували різні вакансії, в т ч і з зп вище мінімальної ну умовно на 100 грн:((
Лорка-хлорка• 13 октября в 10:59
Ответ дляВбигудях
А як можна там так довго протриматися?
Тому що в мене така професія була,плюс велика зарплата. Вакансії були, але зі смішними зарплатами. Я могла відмовлятися до 9 місяців Далі або йти на запропоновану, або перевчатись.
Зустрічі були раз на 2 неділі.На роботі знали що я стою(бо я ж просила не оформлювати мене офіційно),і відпускали без проблем
Щотижня було лише перший місяць.Далі в нас раз на два тижні.Ще була на той момент дитина 5 років,і через це теж були якісь моменти з відвідуванням Мені підказували дівчата, з якими я стояла.
candy07• 13 октября в 10:59
Ответ дляВбигудях
А як можна там так довго протриматися?
Зустрічі не тижневі. Мене перший місяць взагалі не чіпали, відпустили відпочити. А потім зустрічі були раз на 3-4 тижні
автор Вбигудях • 13 октября в 11:00
Ответ дляcandy07
Мене кожен тиждень запрошували
candy07• 13 октября в 11:00
Ответ дляЛорка-хлорка
Зараз не можна відмовлятись більше 1го чи 2х раз, навіть якщо пропонують зп на рівні мінімалки. І виплати обмежені строком 90 днів- військовий стан
автор Вбигудях • 13 октября в 11:02
Ответ дляЛорка-хлорка
Дивно мене щотижня запрошували
Пластилин_Колец• 13 октября в 11:02
Я давно на обліку стояла. В мене тоді дитині 3 роки було і толком працювати не могла. Виплати отримувала, але треба було кожні 1-2 тижні ходити відмічатися, слухати якісь курси. Потім постійно пропонували на перекуря чи швачку перевчитися - пофігу, що зір поганий, чи проблеми зі здоров’ям. Дно було, коли ти до цього 10 років працював на керівних посадах, а тобі направлення листоноші дають. Ну дно було пробито, коли заставили йти по вулиці, заходити у всі магазини і фірми і питати роботу. При чому треба було обхідний лист заповнений принести, що ти дійсно пройшов вулицями цього району і відвідав фірми ( печатку і підпис керівника треба було). Взагалі вистачило на 6-7 місяців мене. Працювати реально не могла, бо дитині було 3 роки і в садок не ходила.
Лорка-хлорка• 13 октября в 11:05
Ответ дляcandy07
Так, я знаю що багато змінилося з мого часу.
Я написала до того,що треба зважити,чи варто ставати,чи ні.І через гроші,і взагалі
Багато хто ставав щоб отримати якісь нові професійні навички і влаштуватись на першу роботу від біржі.Вони тоді обов´язково влаштовували після навчання.Але проблема була з професіями.Нормальні курси треба було чекати.
Дівчата були згодні,знайшли спільну мову зі спеціалістом,і та підтримувала їх.Єдине що просила ходити на роботу від біржі іноді.Щнаю що в в парку десь прибирали,і помідори з полуницею збирали,і різні подібні речі За це,до речі ще й гроші додатково платили.Не безкоштовно.
Така бойова Я• 13 октября в 11:12
Ответ дляВбигудях
А як можна там так довго протриматися?
а вам работа не нужна, я так понимаю?
Не рахую, а вважаю• 13 октября в 11:15
Ответ дляТака бойова Я
а вам работа не нужна, я так понимаю?
Там майже нікому робота не потрібна, потрібні виплати. Мені здається з коментарів у цій темі це дуже добре проглядається
Lacrimo• 13 октября в 11:45
Ответ дляВбигудях
А як можна там так довго протриматися?
Не щотижневі, а раз в 2-3 тижні. До 3 міс. Соціальних робіт нема! По крайній мірі зимою. Я просто відстояла собі і все. Навіть ні разу роботу не встигла запропонувати. Йшла зразу з вимогою по освіті.
90x60x90• 13 октября в 12:28
Ответ дляЛорка-хлорка

зараз виплати не більше 3 місяців
автор Вбигудях • 13 октября в 12:29
Ответ дляТака бойова Я
а вам работа не нужна, я так понимаю?
Потрібна ,але не за 3 копійки і море обов´язків
автор Вбигудях • 13 октября в 12:29
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А для чого ця установа тоді існує?
Вони не допомагають нічим насправді
автор Вбигудях • 13 октября в 12:30
Ответ дляLacrimo
Як це із вимогою по освіті?
автор Вбигудях • 13 октября в 12:30
Ответ дляLacrimo
Мені назначали зустріч кожен тиждень і це без виплат було
Така бойова Я• 13 октября в 12:34
Ответ дляВбигудях
a три копійки грошей не завадять так?
автор Вбигудях • 13 октября в 12:35
Ответ дляТака бойова Я
a три копійки грошей не завадять так?
Просто так ні,а віддати 90 відсотків свого часу за ці 3 копійки ні
Така бойова Я• 13 октября в 12:43
Ответ дляВбигудях
але ж і час у вас дешевий, якщо три копійки. бо якщо зп нормальна, там теж норм
автор Вбигудях • 13 октября в 12:50
Ответ дляТака бойова Я
Ви бачили,щоб в цз пропонували нормальну зп?
Така бойова Я• 13 октября в 12:53
Ответ дляВбигудях
я ніколи не користувалася цз. але знаю, виплати залежать від зп, яка була на час звільнення. і якщо у вас мінімалка чи щось таке, то і виплат кіт наплакав.
зп вони не пропонують. вони посередники. і вакансії в цз розміщують працодавці. і зп вказують працодавці.
я б взагалі не шукала у них праці. є багато сайтів- агрегаторів вакансій.
Чарівна патика• 13 октября в 13:11
Ні
Lacrimo• 13 октября в 17:58
Ответ дляВбигудях
Як це із вимогою по освіті?
Вони мають шукати по освіті людини і по досвіду. Якщо різниця між досвідом і освітою дуже велика - то має праіо вимагати спочатку пошуку по освіті, по спеціальності. А потім уже по залишковому принципі все інше. Я потрапила до головної , тому і вона мені підтвердила мої права і вимоги і вони по її словах абсолютно справедливі.
Да_Я_ТакаЯ_• 13 октября в 18:16
Дівчата, підкажіть, а в цз треба ставати лише після звільнення? Якщо я мала ФОП, закрила його у 2023 році, то зараз можу стати в цз?